Hayatını Hangi Özelliğinin Yönettiğini Söylüyoruz!

 > 
13bPAYLAŞIM

Hayatına hangi yönünün, hangi özelliğinin yön verdiğini; aldığın kararların, attığın adımların arkasında aslında hangi özelliğinin olduğunu merak ediyor musun? O zaman çok doğru bir yerdesin! Hadi testi çöz ve o eşsiz özelliğini hemen öğren!

1. Hadi başlayalım! Burada hangi renk daha çok dikkatini çekti?

Bilemedim!

2. Bu resim sana nasıl hissettirdi desek?

3. Peki bu resimde ne görüyorsun?

4. Burada en çok dikkatini çeken şey ne peki?

5. Bu resmi tanımlamak için hangisini kullanırdın?

6. Bu resimde en çok dikkatini çeken renk hangisi?

Seçemedim!

7. Peki bu resim nasıl hissetmeni sağladı?

8. Burada ne görüyorsun diye sorsak sana?

9. Buradaki en baskın renk sence hangisi?

Bilemedim!

10. Son olarak: Bu resmi nasıl tanımlarsın?

Kahin gibi içgüdülerin!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatını sezgilerine ve içgüdülerine göre yaşıyorsun! Hayatının her anında sezgilerinin yardımıyla hareket ediyor ve onlara gözün kapalı güveniyorsun. Mesela bir karar alacağın zaman içinden geçenleri dinliyorsun, biriyle tanıştığın zaman iç güdülerini dinliyor ve ona güvenip güvenemeyeceğini anlıyorsun: Çoğu zaman da hiç yanılmıyorsun! Sezgilerini dinlemeye devam et, sana her anında yardım edeceklerine şüphemiz yok!

Anaç/Babacan kalbin!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını kalbinde taşıdığın sevgi yönetiyor! İnsanlara karşı daima son derece sevgi dolu ve samimi bir şekilde yaklaşıyorsun. Kimseyi kırmamak, incitmemek için elinden geleni yapıyorsun. Daima sevdiklerinin yanında oluyor ve onlara sonsuz merhametini ve sevgini sunuyorsun. Bir şey söyleyelim mi, bu seni çevrende en çok sevilen insan yapıyor! Keşke bizim hayatımızda da senin gibi sevgi dolu bir dostumuz olsa be güzel insan!

Emrolduğu dosdoğru yaşaman!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını yöneten özelliğin koşulsuz şartsız dürüstlüğün! Yalandan hiçbir şeyden etmediğin kadar çok nefret ediyorsun. Yalan söyleyeceğime kendimi vururum diyorsun, o derece! Karşındaki kişilerden de daima bunu bekliyorsun. Diğer yandan kendi sınırlarının ve potansiyelinin farkında olan bir insansın; bu yüzden de asla yapamayacağın işlerin altına girmiyorsun. Dürüstlüğün sana hayatında çok şey kazandırmış ve kazandırmaya devam edecek! "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar" diyenlere inanma: Doğru bildiğin yoldan şaşma sen!

60 derece sıcaklığındaki tutkun!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını tutkun yönetiyor! Yaptığın her işe, dünyanın en basit işi bile olsa, tüm benliğini tutkunu vererek çalışıyorsun ve ortaya mükemmel şeyler çıkarıyorsun. İnsanlar sendeki bu kendini adama durumuna, senin tutkuna hayran oluyorlar. Diğer yandan bazen fazla duygusal olabiliyorsun, bunun nedeni de her şey gibi duygularını da son derece derinden ve dibine kadar yaşıyor olman. Fakat bu hiç de üzülünecek bir şey değil: Duygusuzların kol gezdiği dünyamıza senin gibi tutkulu ve hala duygularıyla yaşayan insanlar lazım!

Gözünü budaktan sakınmaman!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını cesaretin yönetiyor! Dünyada senden daha cesur biri var mıdır bilemiyoruz, o derece! Zorluklara karşı koymayı, istediğin şeyler uğruna savaşmayı ve risk almayı çok seviyorsun. Korkuyor musun, elbette korkuyorsun: Ama senin sırrın bu korkunu kendinden bile saklamayı bilmende! Yapamayacağın hiçbir şey olmadığını düşünüyor ve "Başarmanın yarısı inanmaktır!" sözünü her defasında gerçeğe çeviriyorsun! Helal olsun be sana güzel insan, kim tutar seni!

Kadim bir bilgeliğe sahip olman!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını bilgeliğin yönetiyor! Çoğu insanın aksine sen bugüne kadar hiç boş yaşamamışsın: Ne yaşadıysan, başına ne geldiyse, ne gördüysen bunları kendine birer ders, tecrübe ve yetenek olarak almışsın. Mantığının da katkılarıyla da oldukça bilge bir insan olmuşsun. Senin tavsiyelerine kulak asmak lazım, keşke seni tanısak da o eşsiz bilgi birikiminden biz de yararlanabilsek be güzel insan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
madammecoco

Hayatımķ cesaretimin yönettiği doğrudur

meriicbekar

Anaç/Babacan kalbin! Anaç/Babacan kalbin! Verdiğin cevaplara göre senin hayatını kalbinde taşıdığın sevgi yönetiyor! İnsanlara karşı daima son derece sevgi dolu ve samimi bir şekilde yaklaşıyorsun. Kimseyi kırmamak, incitmemek için elinden geleni yapıyorsun. Daima sevdiklerinin yanında oluyor ve onlara sonsuz merhametini ve sevgini sunuyorsun. Bir şey söyleyelim mi, bu seni çevrende en çok sevilen insan yapıyor! Keşke bizim hayatımızda da senin gibi sevgi dolu bir dostumuz olsa be güzel insan!

fuzulikimse

60 derece sıcaklığındaki tutkun!

ms.gray

Anaç/Babacan kalbin! Verdiğin cevaplara göre senin hayatını kalbinde taşıdığın sevgi yönetiyor! İnsanlara karşı daima son derece sevgi dolu ve samimi bir şekilde yaklaşıyorsun. Kimseyi kırmamak, incitmemek için elinden geleni yapıyorsun. Daima sevdiklerinin yanında oluyor ve onlara sonsuz merhametini ve sevgini sunuyorsun. Bir şey söyleyelim mi, bu seni çevrende en çok sevilen insan yapıyor! Keşke bizim hayatımızda da senin gibi sevgi dolu bir dostumuz olsa be güzel insan!

tc-namik-cakir

Verdiğin cevaplara göre senin hayatını cesaretin yönetiyor! Dünyada senden daha cesur biri var mıdır bilemiyoruz, o derece! Zorluklara karşı koymayı, istediğin şeyler uğruna savaşmayı ve risk almayı çok seviyorsun. Korkuyor musun, elbette korkuyorsun: Ama senin sırrın bu korkunu kendinden bile saklamayı bilmende! Yapamayacağın hiçbir şey olmadığını düşünüyor ve "Başarmanın yarısı inanmaktır!" sözünü her defasında gerçeğe çeviriyorsun! Helal olsun be sana güzel insan, kim tutar seni!

Görüş Bildir