Hastalıkta Sağlıkta Birlikte Olan Ancak 63 Yıl Sonra Evlenen Çiftimizle Tanışın!

-

Gün geçmiyor ki ülkemizde bir gariplik daha yaşanmasın. Bugünkü garip ancak bir o kadar da tatlı olay Manisa'da evlenme işini "biraz" erteleyen çiftten :)

Çiftimiz Ayşe Kocatepe(81) ve Halil İbrahim Akın(83) 63 yıllık ilişkilerine 13 çocuk, 61 torun, dört de torun çocuğu sığdırmışlar.(Maşallah)

63 yıldır birlikte yaşayan çiftin geçtiğimiz güne kadar evlilik kurumuna dair sadece tek bir eksiği vardı o da resmi nikah!

Tatlı çiftimiz 63 yıl önce bir düğünde birbirlerini görüp aşık olurlar ve evlenmeye karar verirler. Fakat Halil İbrahim Amca'nın ilk eşinin yeni vefat etmesinden dolayı resmi nikah gerçekleşmez

"Daha da gelmem nikah dairesine" deyip resti çeken Akın, Ayşe Kocatepe ile imam nikahı kıyar ve 63 yıl böyle devam ederler. Bu süre zarfında da 13 çocuk, 61 torun, 4 de torun çocuğu sahibi olurlar. Çiftin en büyük çocukları şu an 62 yaşında.

Kalp ameliyatına girecek olan Akın, gözünün arkada kalmaması için yeminini bozdu ve Ayşe Kocatepe ile ameliyat öncesinde resmi nikah kıydı

Nikah şahitliklerini bir oğulları ve bir hemşirenin yaptığı çiftin nikahı için de hastaneye özel olarak nikah memuru geldi.

Çiftimizin bir yastıkta kocamalarını temenni ediyoruz

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sek

Darısı bizim başımıza...

bittersoslucips

Geçmiş olsun amca

cakma-trakyali

bir yastıkta kocamak mı :))

psychic.girl92

demekki neymş, evlenmek zorunda değilmişiz. sevdiğimiz insanla evlenmeden de ömür boyu bir çatı altında yaşayabilirmişiz :)

sinecemis

Ama o insanında sizi, sizin onu sevdiğiniz kadar seviyor mu acaba? Bu gerçek bir sevgi mi yoksa ilk rüzgarda uçup giden samandan bir çatı mı?

psychic.girl92

işte o önemli. evlilikte de, beraber yaşamada da

yagiz-sayili

Güzel bir şeymiş gibi anlatmıyın şunu Allah aşkına ya

Görüş Bildir