Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sinir Bozucu Bulduğu 38 Hastayı Öldürmekle Suçlanan Merhametsiz Hemşire

 > 
19PAYLAŞIM

Hasta bakıcılık oldukça kutsal bir meslek çünkü bir hasta bakıcı hem hastasına hem de hastasının ailesine karşı bir takım sorumlulukların altına elini koyuyor. Bu gerçek, hemşire Daniela Poggiali'nin yaptıklarını aslında daha da iğrenç bir hale getiriyor. Poggiali 'sinir bozucu' bulduğu için 38 hastasını öldürmekle suçlanan bir hasta bakıcı. Bu yetmezmiş gibi, Poggiali öldürdüğü hastaların cansız bedenleriyle fotoğraf çektiriyor ve bunun için de iş arkadaşlarını zorluyor.

Kaynak: http://www.viralnova.com/killer-nurse/

1. 42 yaşındaki Daniela Poggiali, 78 yaşındaki hastasını zehirlediği iddiasıyla 2014 yılının Ekim ayında tutuklanmıştı.

Zavallı yaşlı kadın potasyum klorür zehirlenmesinden hayatını kaybetti.

2. Hemşire Poggiali'nin evinde arama yapan polis ekipleri, kadının ölü bir hastayla çekilmiş fotoğraflarına ulaştı.

Bunun üzerine polis ekipleri soruşturmayı genişletmeye karar verdi ve hemşire Poggiali'nin gözetimi altında gerçekleşen diğer 38 ölümü araştırmaya başladı.

3. İşte Poggiali'nin öldürdüğü hastanın cansız bedeniyle verdiği poz.

Hemşirenin iş arkadaşlarından birini bu fotoğrafı çekmeye zorladığı iddia ediliyor. Poggiali ile birlikte çalışan diğer hemşireler bu kadının kibar ve mesafeli bir insan olduğunu söylediler. Bazı iddialara göre de, hemşire Poggiali sinir bozucu bulduğu bir grup hastaya sürekli yatıştırıcı veriyordu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dorian-gray

-Hımm Psikotik kişilik bozukluğu:Kişinin annesinden yahut onu yetiştiren dadı yada anneanne, babaanne gibi evde yaşlı biri ona zulüm yahut herhangi bir şekilde çocukluğuna psikolojik yönden darbe vuracak bir meyil eğilim gösterdi ise bu tip psikolojik sendromlar yaşayıp bu neticede müsebbibi olarak gördüğü kişiye kişilere fiziki yahut psikolojik olarak zarar verebiliyor kişiyi tanısa da tanımasa da geçmişin de yaşadığı olaydan tüm yaşlıları sorumlu tutarak kendince onları cezalandıryor. Bu kadın tipik bir hasta değil,bu kişinin psikoloiji kliniği değil bir üst seviyesi olan nöroloji kliniğine yatırılması gerekiyor..

miss-simpson

kimse bu kadın kadar sinir bozucu olamaz :o

Görüş Bildir