Hangi Yaz Kadınısın?

16bPAYLAŞIM

Kendine En Uygun Yaz Tatili Konseptini Bul!

Yaz kapıda. Peki sen hazır mısın?

1. Öncelikle hangi yaz yemeğinin tam senlik olduğunu öğrenmek istiyoruz!

Meyve dolu gevrek kasesi
Dana bonfile salata
Karpuz peynir
Zeytinyağlı Fasulye

Birbirinden leziz ve sağlıklı tarifler için: Yazın güzel beslenmek için harika tarifler - Nestlé NESFIT®

2. Yediklerimizi eritme zamanı!.. Sana en faydalı gelecek hareketi seçsene!

Squat (Kalça çalıştırır)
Üst bacak hareketi (Bacak inceltir)
Plank (Tüm vücudu çalıştırır)
Streç (Karın çalıştırır)

3. Yemeğimizi yedik, sporumuzu yaptık; şimdi biraz da seni tanıyalım: Şunlardan hangisi senin yaz hallerini anlatıyor?

Aylak aylak takılıyorum.
Nerede göreceğiniz belli olmaz :)
Kitap, sahil, güneş
Ya alışverişteyim ya da dansta

4. Acaba senin için tatil ne anlama geliyor?

Ruhumu dinlendirmek
Yeni hikayeler, yeni arkadaşlar biriktirmek
Yenilenmek, ilham almak
Instagram'a bol bol foto koymak 😜

5. Kitapsız tatil mi olurmuş? O halde şunlardan hangisini yanında götürmeyi tercih edersin?

Kürk Mantolu Madonna
Masumiyet Müzesi
Küçük Prens
Pucca ya 😍

6. Şuna vereceğin cevap önemli: Tatile kimle gideceksin?

Ailemle
Sevgilimle/Eşimle
Arkadaşlarımla
Tek Başıma

7. Bir de "Tatile çıkarken şunu yanıma almazsam olmaz" dediğin şeyi öğrenelim! (Bikini, güneş kremi, telefon gibi temel eşyalar hariç!)

Hasır şapka
Kulaklık
Bronzlaşma kremi
Kitabım <3
Benim öyle bir eşyam yok
Fotoğraf Makinesi

8. Son soru: Tatile gitmenin en iyi yolu hangisidir? Bak en kolay demiyoruz; en iyi, en güzel, en romantik, en eğlenceli... Seç bakalım :)

Ben yine de uçak diyorum
Otostop
Motor veya bisiklet
Arabamla

Sen farklısın: Egzotik tatil kadınısın!

Verdiğin cevaplara göre sana tam bir egzotik demek gayet mümkün. Biraz farklısın biliyor musun? Alışılagelmiş şeylerin dışına çıkmak adeta senin motton olmuş. En değer verdiğin şeyse kafanın rahatlığı; yaz mevsimini de yenilenmek ve  yeniden başlamak için fırsat olarak görüyorsun. Bu sene alternatif bir yer tam sana ve senin karakterine göre: Yurt içinden Kaş, yurt dışındansa Maldivler. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken  daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

Macera senin işin: Bohem tatil kadınsın!

Verdiğin cevaplara göre senin bohem bir tarzın olduğunu düşünüyoruz. Sen biraz el etek çekmişsin; kim kime ne demiş, neler oluyor hayatta gibi soruların yok kafanda. Anı yaşamayı kendine kural olarak koymuşsun zira. Ancak felsefi bir yanın da vardır, söylemeden geçmeyelim. Bir tatilden beklediğin en önemli şeyse macera. Senin kaçasın var, anladık biz onu :) Olimpos veya Kalkan iyi gelir sana. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken de daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

Her daim leydisin: Lüks tatil kadınısın!

Saygılar Leydim, nasılsınız inşallah :) Evet evet, sen tam bir leydi, tam bir kraliçesin. Elitliğinden zerre ödün vermezsin hiçbir zaman. Tavrın bu, tarzın bu: Bazıları böyle doğmuştur işte, senin gibi... İnce zevklerin vardır ve bunlardan asla ödün vermezsin. Bi aralar Buckingham Sarayı'nda ikamet etmiş olabilir misin acaba? İşte tam da bu sebeplerle sana bu yaz için önereceğimiz ilk yer Alaçatı. Belki Santorini hatta ve hatta Miami... Alışverişini de yaparsın, mis gibi denizine de girersin. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken de daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

Yaşam biçimin sadelik: Mütevazi tatil kadınısın!

Verdiğin cevaplara göre senin oldukça mütevazi, sade bir insan olduğunu tahmin ediyoruz. Evet, senin hayatında fazlalıklara yer yoktur. İhtişamdan, şaşaadan alabildiğine uzaksın. Ancak herkesin farklı olmak için debelendiği şu zamanda sade ve kendin kalarak asıl farklılığı yaratıyorsun. Yapacağın tatil de pek tabii bu minvalde olmalı; tatilden beklediğin şey dinlenmek ve huzur bulmak. Bu yüzden tatilde gideceğin yer kesinlikle Ayvalık! Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken de daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

Kafana göre: Doğaçlama tatillerin kadınısın!

Verdiğin cevaplara göre sen doğaçlama ve de kafana göre yaşayan birisin. Senin bir dakikan bir dakikana uymaz; çünkü sen bile bilemiyorsun biraz sonra ne yapacağını. Senin yanında olmak bile oldukça sansasyonel bir şey. İnsanın ömrünü uzatırsın be! Yapacağın tatil de gayet tabii doğaçlama olmalı. Mesela Bozcaada tam sana göre. Uzun uzun tatiller hiç sana göre değil. Cuma'dan çık pazartesi sabah dön: En güzeli senin kafan. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken de daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

Bir anlamı olmalı: Kültür/Doğa tatillerinin kadını!

Verdiğin cevaplara göre senin derin bir kişiliğin olduğunu düşünüyoruz. Senin için yaptığın tüm eylemlerin mutlaka bir anlamı olmalı. Bu dünyayı kocaman bir hediye paketi olarak görüyorsun ve bu paketi açmak için inanılmaz bir istek duyuyorsun. Öğrenmeye açsın, böyle yaşıyorsun ve böyle var oluyorsun. Bu yüzden yapacağın tatilin de bir anlamı olmalı. Mesela görmediysen Mardin'e gidebilirsin ya da Artvin Yaylaları'na. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken de daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz. Tıkla hadi!

NESFIT-NIVEA promosyonu seni yaza hazırlıyor! #Pozitifol

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pambikli-seker

Her daim leydisin: Lüks tatil kadınısın!

nigar-mmmdzad

Sen farklısın: Egzotik tatil kadınısın! Verdiğin cevaplara göre sana tam bir egzotik demek gayet mümkün. Biraz farklısın biliyor musun? Alışılagelmiş şeylerin dışına çıkmak adeta senin motton olmuş. En değer verdiğin şeyse kafanın rahatlığı; yaz mevsimini de yenilenmek ve yeniden başlamak için fırsat olarak görüyorsun. Bu sene alternatif bir yer tam sana ve senin karakterine göre: Yurt içinden Kaş, yurt dışındansa Maldivler. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı! Hazırlanırken daha da güzelleşmek ve çantanı doldurmak için NESFIT-NIVEA'nın promosyonuna da bir bak deriz

ilhamperisi

Sen farklısın: Egzotik tatil kadınısın! Verdiğin cevaplara göre sana tam bir egzotik demek gayet mümkün. Biraz farklısın biliyor musun? Alışılagelmiş şeylerin dışına çıkmak adeta senin motton olmuş. En değer verdiğin şeyse kafanın rahatlığı; yaz mevsimini de yenilenmek ve yeniden başlamak için fırsat olarak görüyorsun. Bu sene alternatif bir yer tam sana ve senin karakterine göre: Yurt içinden Kaş, yurt dışındansa Maldivler. Hadi şimdi yaza hazırlanma zamanı!

pambikli-seker

Her daim leydisin: Lüks tatil kadınısın :D ahahah buldu harbiden

bir-potterhead

Bir anlamı olmalı: Kültür/Doğa tatillerinin kadını! aynen böyleyim

Görüş Bildir