Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Yarışma Programına Katılsan Fenomen Olursun?

-

Ekranlar yarışma programlarından geçilmiyor ve her yarışma kendi yıldızını yaratıyor. Sen hangi yarışma programına katılsan rakiplerin arasından sıyrılıp adından söz ettirir, hatta bir fenomen olmayı başarırdın testi çöz de görelim!

1. Öncelikle seni hayatta en çok yoran şey nedir onu öğrenmemiz lazım?

Yalnızlık
Arkadaşların
Ailen
İş hayatı
Aşk
Beni hiçbir şey yoramaz

2. Peki açlıkla aran nasıldır?

Hiç dayanamam.
İdare ederim.
Mecburiyetten yiyorum.
En büyük zevkim yemek yemek.
Aklıma estikçe.
Açlığa bağışıklığım var!

3. Tam şu an uyumak için kendine bir yatak seçecek olsan?

4. Lütfen dürüst ol. Bir kazadan kurtulup ıssız bir adaya düşsen vereceğin ilk tepki ne olurdu?

Korkar, ağlarım.
Etrafı gezer ne var ne yok bakarım.
Baraka yapacak malzeme ararım.
Adada yaşayan birileri var mı diye araştırırım.
Karnımı nasıl doyurabileceğimi düşünürüm.
Bir yere saklanır yardım gelmesini beklerim.

5. İmkan olsaydı da bunlardan birini evcilleştirip birlikte yaşayabilseydin hangisini seçerdin peki?

6. Burası kritik! Bunlardan birine doğuştan gelen büyük bir yeteneğin olacak. Seçimin hangisi olurdu?

Resim
Heykel
Ses
Oyunculuk
Spor
Müzik aleti çalmak

7. Son olarak en önemli soruya geldik. Aşağıdaki ihtiyaçlar hiyerarşisi sana ne kadar uygun?

Hiç uygun değil.
Eh işte.
Kararsız kaldım.
Büyük ölçüde.
Tamamen.

Survivor!

Sen Survivor'a katılsan yeri göğü inletirdin. Herkes senden bahseder, yarışmanın favori yarışmacılarından birisi olurdun. Senin için doru adres Dominik'teki o ada. Çünkü sen hayatta kalmak için ne yapılması gerektiğini gayet iyi biliyorsun!

Kısmetse Olur!

Sen Kısmetse Olur'a katılsan favori gelinler-damatlar avucunu yalardı. Hepsinin önüne geçer, istediğin kısmeti kapar, adından söz ettirirdin. Çünkü sen istediğini almayı çok iyi biliyorsun. Senin için doğru adres o ev!

Ben Bilmem Eşim Bilir!

İnşallah evlisindir çünkü sen Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılıp ortalığı sallayabilirsin. Yetenek, sabır ve iyi bir ilişkinin birleşimi ile rakiplerini silip süpüreceğin yarışma bu olurdu. Çünkü sen neredeyse bunların tamamına sahipsin. Tek gereken seni tamamlayacak bir eş. Bu özelliklerinle senin için doğru adres tam da orası.

Yetenek Sizsiniz!

Senin için doğru adres Yetenek Sizsiniz! Sendeki cevheri ortaya çıkarıp bir ekran fenomeni olman için doğru adres tam da orası. Yeteneklerini gözden geçir ve bu fırsatın peşinden koş. Yetenek senin içinde çıkarılmayı bekleyen bir cevher olarak hazırda bekliyor. O sahne senin için doğru seçim!

O Ses Türkiye!

Senin için doğru adres O Ses Türkiye! Fenomen olup ortalığı sallamak istiyorsan seçimin bu olmalı. O sahnede herkesi kendine hayran bırakıp şampiyon olacak ışık sende fazlasıyla var! Sahneye çıkıp o muhteşem auranla herkesin ağzını bir karış açık bırakabilirsin.

İşte Benim Stilim!

Senin için fenomen olmanın yolu İşte Benim Stilim! Kendine iyi bakan, iyi giyinmeyi ve iyi görünmeyi bilen birisi olarak sadece kazanmakla kalmayıp adını da herkese ezberleteceğin yer orası. Aynaya baktığında haklı olduğumuzu göreceksin. Tarz olmak senin için çocuk oyuncağı. Şansını denemen gereken yer o podyum, emin ol oldukça ses getireceksin!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
focus-mspgil

İşte Benim Stilim! Senin için fenomen olmanın yolu İşte Benim Stilim! Kendine iyi bakan, iyi giyinmeyi ve iyi görünmeyi bilen birisi olarak sadece kazanmakla kalmayıp adını da herkese ezberleteceğin yer orası. Aynaya baktığında haklı olduğumuzu göreceksin. Tarz olmak senin için çocuk oyuncağı. Şansını denemen gereken yer o podyum, emin ol oldukça ses getireceksin!

naz04

Kismetse olur.. hayata gitmem 😂

satansprincess

İşte Benim Stilim! genel olarak bu yarışmadaki yarışmacılara tepkim

focus-mspgil

er98qty pweytoiuehguipej f;gersghsetjhrtgsjhgsrtg

sporyapanyazar

Sen Survivor'a katılsan yeri göğü inletirdin. Herkes senden bahseder, yarışmanın favori yarışmacılarından birisi olurdun. Senin için doru adres Dominik'teki o ada. Çünkü sen hayatta kalmak için ne yapılması gerektiğini gayet iyi biliyorsun

ilayda-gormus1

Survivor! Sen Survivor'a katılsan yeri göğü inletirdin. Herkes senden bahseder, yarışmanın favori yarışmacılarından birisi olurdun. Senin için doru adres Dominik'teki o ada. Çünkü sen hayatta kalmak için ne yapılması gerektiğini gayet iyi biliyorsun!

Görüş Bildir