Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi The Walking Dead Karakterisin?

2.5bPAYLAŞIM

Bu sezonla da fanlarını televizyona kitlemeyi başaran belki de gelmiş geçmiş en çok izlenen post-apokaliptik dizi "The Walking Dead" ile karşınızdayız! Bakalım sen hangi karakter çıkacaksın? Hemen teste!

1.

Crossbow
Katana
Ellerim yeterli
Magnum
Tetiğe bassam yeter.
Sopa bile yeter bana!

2.

3.

Alman Kurdu
At
Kedi
Golden
Tilki
Pitbull

4.

5.

6.

Yani bir sıkıntım yok insanlıkla.
Herkes yalnız doğar, yalnız ölür.
Liderlik kanımda var, sadece beni takip etmeleri yeterli.
Böyle bir durumda yalnız kalmak mı? Tabii ki bir gruba katılmayı tercih ederim!
Birbirimize her durumda yardım etmeliyiz.
İnsalık mı? Almayayım.

7.

Grubu koruyup kollayan kişiyim ben!
Her şeyi organize eden, planı programı yapan kişiyim ben!
İş başa düştüğünde bütün enerjisini ortaya koyan kişiyim ben!

8.

Rick çıktı!

Lider özelliklerin çok güçlü öncelikle. Baskı altında bile düzgün çalışmayı başaran, soğukkanlı bir karaktersin. Aileni ve sevdiklerini korumak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapacak bir tutumun var ve bazen bunun için sert ve acımasız olunması gerekse olmasını da biliyorsun.

Daryl Dixon çıktı!

Cool kelimesinin anlam kazanmış halisin bir kere! Her zaman agresif bir tarzın olsa da seni tanıyan insanlar işin aslını biliyor. Olduğun yere gelmek için tırnaklarını kazıya kazıya çalıştığının farkında olanlar sana sesini çıkarmıyorlar. Zaten bi tanısalar içindeki duygusal ve güvenilir karakteri farkedecekler. Bazen çok hızlı sinirlenip kararlarını sorgusuz infaza götürsen de genelde sakinliğini korumasını hep biliyorsun.

Michonne çıktı!

İnsanlar kendine olan güvenine her zaman gıpta ile bakıyor. Çok zeki, enerjik ve özgürlüğüne düşkün bir yapın var. Fikirlerin ve savundukların hiç bir zaman birbiriyle çelişmiyor bu da seni her zaman stabil bir insan yapıyor. Bir insan senden bir şey istediğinde evet dediysen asla onu geri çevirmeyeceğini biliyor. bu ne kadar güvenilir bir insan olduğunu kanıtlar nitelikte.

Maggie çıktı!

Oldukça sevecen bir karaktersin öncelikle. Bu sevecenliğine rağmen inanılmaz ciddi de olduğunu söylemeden geçmeyelim. Aile her şeyden önce gelir ve onlar için her şey yapmaya değer fikrini hayat motton belirlemişsin. Her zaman duygusal ve güven verici bir kaynaksın ve insanlara her zaman iyi gelmesini biliyorsun!

Carol Peletier çıktı!

Seni açıklayacak iki kelime var. Net ve direkt! Amaçların uğruna yapmayacağın şey yok. Kendine bir nokta koyduysan ona ulaşana kadar sana rahat da yok. Tutkulu ve hırslı olmak da bunu gerektirir zaten. Dışarıdan biraz soğuk belki de biraz suratsız göründüğünü söyleyebilirler, bunu değiştirmek için biraz uğraşabilirsin!

Carl çıktı!

Belki en başlarda yeterince sert değildin ama artık sen de kesinlikle uğraşılmayacak bir karaktersin. Seni anlatacak olsak, her zaman kendini geliştirmeyi bilen, asla olduğu yerde durmayan biri derdik. Tecrübe senin için büyük bir yol gösterici. Arkanda da iyi yol göstericiler olduğu sürece sırtın yere gelmez!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
semax-gunay

Daryl çıktı AĞAĞAĞAĞĞA ve Michonne

firat-karaca2

Rick çıktı! Lider özelliklerin çok güçlü öncelikle. Baskı altında bile düzgün çalışmayı başaran, soğukkanlı bir karaktersin. Aileni ve sevdiklerini korumak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapacak bir tutumun var ve bazen bunun için sert ve acımasız olunması gerekse olmasını da biliyorsun.

spacewhore

Carl çıktı! Carl çıktı! Belki en başlarda yeterince sert değildin ama artık sen de kesinlikle uğraşılmayacak bir karaktersin. Seni anlatacak olsak, her zaman kendini geliştirmeyi bilen, asla olduğu yerde durmayan biri derdik. Tecrübe senin için büyük bir yol gösterici. Arkanda da iyi yol göstericiler olduğu sürece sırtın yere gelmez!

ozgurhianus

Nerden bildiniz ya :D

berkay-atsatan

Lider özelliklerin çok güçlü öncelikle. Baskı altında bile düzgün çalışmayı başaran, soğukkanlı bir karaktersin. Aileni ve sevdiklerini korumak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapacak bir tutumun var ve bazen bunun için sert ve acımasız olunması gerekse olmasını da biliyorsun.(Rick)

Görüş Bildir