Hangi Ünlü ile Sevgili Olsan Sana İlaç Gibi Gelir?

3.5bPAYLAŞIM

Bazı insanlarla sevgili olunca hayatımız değişir. Yaralarımız iyileşir, dertlerimiz toz olur gider. Peki ya bu kişiler ünlüyse?

1. Öncelikle hoşlandığın cinsiyeti soralım.

Kadın
Erkek
Fark etmez

2. Hangi mevsim keşke hiç olmasa?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

3. Peki haftanın hiç sevmediğin günü?

4. Hangi dizi karakterine kendini daha yakın hissediyorsun?

Walter White
Tyrion Lannister
Khaleesi
Michael Scofield
Pablo Escobar

5. Bu mürekkep lekesi sende hangi hissi uyandırdı?

6. Son olarak bu tweete puan ver testi bitirelim ( 0= Kötü mizah 5= Çok komik )

Kıvanç Tatlıtuğ!

Verdiğin cevaplara göre Kıvanç Tatlıtuğ sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Bitki çayı gibi rahatlatır, bir papatya gibi huzur verir, bir incir gibi tat verir. Kollarında gökyüzünün en üst katına çıkar bulutların üstünde yürür ve yanaklarında gamzeler çıkar. Kıvanç sana ilaç gibi gelir. Dertlerini unutturur, hayatını yola sokar ;)

Tarkan!

Verdiğin cevaplara göre Tarkan sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Tarkan güneştir. Doğduğu yerde karamsarlığa yer yoktur. Fingirdektir, yerinde duramaz, seni de yerinde tutmaz. Hayata tutunmanı sağlar. Bakışları seni ufuk çizgisinde göğe yükseltir. Tarkan seni alır, Alice'in bile gidemediği hayal dünyasına götürür. Tarkan gibi ilaç kıyamete kadar bir daha gelmez ;)

Mehmet Günsur!

Verdiğin cevaplara göre Mehmet Günsür sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sen ne kadar karamsar olsan da ne kadar canın sıkkın olsa da Mehmet Günsür'ün tebessümü ile  tüm dertlerini unutursun. Mehmet Günsür adeta yanık kremi gibidir. Hassas ruhunda örselenmiş her yerini bulur, dertlerini acılarını unutturur, yumuşatır.  ;)

Nejat İşler!

Verdiğin cevaplara göre Nejat İşler sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Nejat her türlü gönül yarasına iyi gelir. Derdin tasan kalmaz. Adeta bir aspirin gibi sıkıntın neyse onu bulur çözer. Nejat İngiliz anahtarı gibidir. Çözemeyeceği dert tasa yok. Hem de sana öyle iyi gelir ki...

Çağatay Ulusoy!

Verdiğin cevaplara göre Çağatay Ulusoy sevgilin olsa sana iyi gelir! Çünkü o Çağatay... Bir bakışıyla her şeyi değiştirir ;)

Kenan İmirzalıoğlu!

Verdiğin cevaplara göre Kenan İmirzalıoğlu sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Her şeyden önce kendini gerçekleştirmeni sağlar. Özgür ruhunu zedelemez. Sana bir kadın olduğunu hatırlatır. Daha önce yaşadığın acı tecrübeleri unutturur. Hayata bakışını sorgulattırır. Tekrar hata yapmanı engeller. Kenan şüphesiz senin hayatını değiştirir.  ;)

Tuba Büyüküstün!

Verdiğin cevaplara göre Tuba Büyüküstün senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Fahriye Evcen!

Verdiğin cevaplara göre Fahriye Evcen senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Beren Saat!

Verdiğin cevaplara göre Beren Saat senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Cansu Dere!

Verdiğin cevaplara göre Cansu Dere senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Burcu Esmersoy!

Verdiğin cevaplara göre Burcu Esmersoy senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Berrak Tüzünataç!

Verdiğin cevaplara göre Berrak Tüzünataç senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Meryem Uzerli!

Verdiğin cevaplara göre Meryem Uzerli senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Serenay Sarıkaya!

Verdiğin cevaplara göre Serenay Sarıkaya senin sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Sevgilin olduğu andan itibaren hayatın değişecek. Bir ilacın sonsuza dek insana nasıl iyi geldiğin gözlerinle şahit olacaksın! ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-ulusoy

Burcu Esmersoy!

gulsen-elanur-kuru

Verdiğin cevaplara göre Nejat İşler sevgilin olsa sana ilaç gibi gelir. Nejat her türlü gönül yarasına iyi gelir. Derdin tasan kalmaz. Adeta bir aspirin gibi sıkıntın neyse onu bulur çözer. Nejat İngiliz anahtarı gibidir. Çözemeyeceği dert tasa yok. Hem de sana öyle iyi gelir ki...

gulsen-elanur-kuru

sevmiyorum ben bu ünlüyü

feyza-chuseyin-oglu

Kenan İmirzalıoğlu! Yaa ben bu kenanı pek sevmiyorum

ayse-naz-eren

Kenan imirzalıoğlu 😂😂 haha

jeanjenny

Nejat bana gelse dert tasa kalmaz tabiki yeter ki gelsin herşeyi unuturum ben..

Görüş Bildir