Hangi Türk Filmi Karakterisin?

2.3bPAYLAŞIM

Hepimizin severek izlediği Türk Filmlerinde kendimizden bir şeyler bulduğumuz karakterler vardır. Kimi zaman gülerken, kimi zaman da hüzünlenirken en az onun kadar aynı duyguları hissederiz. Biz de buradan yola çıkarak verdiğin cevaplar doğrultusunda senin hangi Türk Filmi karakteri olduğunu söyleyeceğiz. Hazırsan başlayalım:

1. Önce bize cinsiyetini söyle...

Kadın
Erkek

2. Çok kolay bir soru ile başlayalım: Şöyle bir düşündüğün zaman hayat nasıl gidiyor?

3. Peki, bunlardan hangisinde yaşamak isterdin?

4. Yavaş yavaş senin kim olduğunu çözmeye başladık. Peki söyle bakalım, bunlardan hangisini yaparak daha çok vakit harcıyorsun?

Temizlik yaparak
Dans ederek
Keyif yaparak
Çalışarak
Ağlayarak
Başımı belaya sokarak

5. Kıyafet zevkini de öğrenelim. Hangisi sana daha çok uygun?

6. Evet son soru her şeyi belirleyecek. Bunlardan hangisi senin ağzından çıkan bir laf olabilir?

Kınalı Yapıncak!

Sen hayatta sürekli olarak haksızlıklarla karşılaşmış iyi bir kızsın. Bazı şeyler kontrolün dışında gelişmiş olsa da güçlü karakterin sayesinde zorluklarla mücadele etmen takdir edilesi. İntikam almak gibi bir hırsın yok ama hayat zaten senin yerine bir bir yapması gerekeni yapıyor. Az biraz daha çabalarsan dünyayı yerinden oynatacak kudret var sende.

Gırgıriye Sabahat!

Senin bu renkli kişiliğin, belki de çevrende en bilinen özelliklerinden bir tanesi. Her ne kadar eğlenceli ve umursamaz görünsen de tuttuğunu koparan bir kız olduğun kesin. Haksızlığa hiç tahammül edemiyorsun ve lafını da esirgemiyorsun. Birisinin senin karşında durması için yürek yemiş olması lazım. Yalnız o sivri dilini az biraz törpüle, sen de rahatlayacaksın :)

Despot Anne!

İşte dediğim dedik hanımımız da geldi. Hayattaki en önemli şey senin için prensiplerin. Onlar olmadan neredeyse adım atmıyorsun. Hayatını düzenli bir şekilde yaşaman oldukça takdir edilesi. Sadece bazen insanlara karşı olan ön yargılarını esnetmen gerekebilir. Böylelikle sen de ikili ilişkilerinde daha az yorulursun. Mizacın sert ama gönlün anaç!

Sezercik!

Ah be kardeşim, senin hayatını yazsak herhalde roman olur. Bu kadarcık zamanda o kadar çok şey yaşamışsın ki vallahi bravo. Senin yerinde başkası olsa çoktan pes etmişti. Senin ileri görüşlü olman ve iyi niyetin, belki de senin hayatta kalmanı sağlayan en önemli unsurlardan. Aynı zamanda o kadar affedicisin ki asla kin güdemiyorsun. Sabrına hayran olmamak mümkün değil!

Küçük Emrah!

Şimdi o iyi niyetini ve saflığını yavaşça yere bırak... Herkese bu kadar güvenmenin sıkıntısını yine kendin çekiyorsun. İnsanlara biraz yanılma payı bırak çünkü herkesten her şey beklenir. Yalnız senin bu hayatın içinde bin parçaya bölünmeni ne yapacağız, onu bilemedik. Her yere sen yetişemezsin sonuçta. Biraz kendinle ilgilen. Huzur senin de hakkın!

Tatar Ramazan!

Senin için adalet her şeyden daha önemli. Kimin hakkı yeniyorsa orada karşı duran sen oluyorsun. Bir insanın hakkını savunmak için onu tanımak gerekmiyor diye düşünüyorsun; oldukça da haklısın. Kendini sürekli olarak ikinci plana itip ideallerinin peşinden gitmek senin hayat felsefen olmuş. Yine de başını belaya sokmaktan uzak dur; uğraşma, bırak hayatını yaşa...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cesuryurek9292

Tatar Ramazan çıkmış. Düzenimi bozanın düzenini bozarım diyince haliyle böyle oluyor. <3

sunflower

Kınalı Yapıncak! Sen hayatta sürekli olarak haksızlıklarla karşılaşmış iyi bir kızsın. Bazı şeyler kontrolün dışında gelişmiş olsa da güçlü karakterin sayesinde zorluklarla mücadele etmen takdir edilesi. İntikam almak gibi bir hırsın yok ama hayat zaten senin yerine bir bir yapması gerekeni yapıyor. Az biraz daha çabalarsan dünyayı yerinden oynatacak kudret var sende.

pinkrain

Despot Anne! ne alaka ne alaka alo admin ne alaka kot ceket seçen despot annemi olur bu teste notum - 333

keyfekeder06

sezercik nedir arkadaş :DD Ah be kardeşim, senin hayatını yazsak herhalde roman olur. Bu kadarcık zamanda o kadar çok şey yaşamışsın ki vallahi bravo. Senin yerinde başkası olsa çoktan pes etmişti. Senin ileri görüşlü olman ve iyi niyetin, belki de senin hayatta kalmanı sağlayan en önemli unsurlardan. Aynı zamanda o kadar affedicisin ki asla kin güdemiyorsun. Sabrına hayran olmamak mümkün değil!

asyakurnaz12

Gırgıriye Sabahat! Senin bu renkli kişiliğin, belki de çevrende en bilinen özelliklerinden bir tanesi. Her ne kadar eğlenceli ve umursamaz görünsen de tuttuğunu koparan bir kız olduğun kesin. Haksızlığa hiç tahammül edemiyorsun ve lafını da esirgemiyorsun. Birisinin senin karşında durması için yürek yemiş olması lazım. Yalnız o sivri dilini az biraz törpüle, sen de rahatlayacaksın :)

Görüş Bildir