Hangi Trivia Crack Karakterisin?

1.2bPAYLAŞIM

Trivia Crack son dönemlerdeki oyunlardan en sevileni. Oyunu oynamaya başlayan telefonu elinden düşürmüyor. Soru cevapladıkça daha da cevaplamak istiyor. Bu testimizde senin hangi Trivia Crack karakteri olduğunu bulacağız.

Öğrenmek için haydi teste! Arkadaşlarınla paylaşmayı unutma. ☺️

#1

#2

#3 Pazar gününü geçirmek için en iyi yol sence nedir?

Sahile gitmek
Arkadaşlarla eğlenmek
Pazartesi için hazırlanmak
Maç izlemek
Kitap okumak
Sinemaya gitmek

#4

#5

#6

O Ses Türkiye
Altın Petek
Survivor
Kim Milyoner Olmak İster?
Kendi Düşen Ağlamaz
Çarkıfelek

Eğlence!

Senin Trivia Crack karakterin eğlence! Zaten başka bir seçenek düşünülemezdi. Bu kadar canlı, hayat dolu biriyken başka ne olacaktı? Çıkan bütün soruları kolaylıkla cevapladığın alan eğlence kategorisi. Bazen zor sorular çıkıyor evet ama onlarından üstesinden geliyorsun. Eğlenceli kişiliğin peşini hiç bırakmıyor. Daha ne olsun?

Sanat!

Senin Trivia Crack karakterin sanat! Sanatçı ruhun burada da kendini ele verdi! İnsanlar gezip eğlenmeyi seçerken sen kitap okumayı seçersin, sinemaya gidersin. Diğerlerinden farklısın bir kere. Senin için hayatın anlamı bu. Sonuç da şaşırtmadı haliyle. Sanattan baya zor sorular geliyor ama senin için çocuk oyuncağı. Daha güzel bir sonuç olamazdı!

Spor!

Senin Trivia Crack karakterin spor! Bu sportmen insana da yakışan buydu açıkçası. Spor kategorisi çıktığında oh çekenlerdensin sen de. Bunca yıl her spor branşını takip etmenin meyvesinin yiyecektin herhalde. O da bu oyunda oldu. Herkesin korkulu rüyası soruları kolayca cevaplayıp yoluna bakıyorsun. Sporcu ve eğlenceli kişiliğin yine insanların seni kıskanmasına sebep oluyor. Daha ne olsun?

Bilim!

Senin Trivia Crack karakterin bilim! İlkokul, lise ve üniversitedeki ders çalışmaların, sabahlamaların boşa gitmeyecekti tabii. Her zaman fen derslerini çok severdin. O yüzden de çıkan sorulara kolaylıkla cevap veriyorsun. En zevkli ve zor soruların olduğu kategoride başarın parmak ısırtıyor. Adeta bir bilim adamı gibisin. Daha ne olsun?

Tarih!

Senin Trivia Crack karakterin tarih! Herkes sıkıcı der, sevmez ama senin için bir tutku tarih. Herkesten farklı yapın da burada ortaya çıkıyor. Okumayı seversin, tarih okumayı çok seversin. Aramızda kalsın zaten tarih sevilmez mi ya ? Herkesin en kötü kategorisi senin en iyi ve en sevdiğin kategori. Bilgi birikimin her zorluğu aşacak kapasitede. Daha ne olsun?

Coğrafya!

Senin Trivia Crack karakterin coğrafya! Biraz gıcık bir kategori kabul etmek gerekir ama senin için coğrafya bir tutku. Nerede ne dağ var, hangi nehir nereye dökülüyor, ülkelerin başkentleri falan hep senden sorulur. Bilmediğin yok maşallah. Tabii küçüklükten beri en eğlendiğin ve sevdiğin alanda bu kadar başarılı olman sürpriz değil. Arkadaşların bu soru ne diye hep sana geliyor coğrafyada daha ne olsun?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
potterela

Bilim! Senin Trivia Crack karakterin bilim! İlkokul, lise ve üniversitedeki ders çalışmaların, sabahlamaların boşa gitmeyecekti tabii. Her zaman fen derslerini çok severdin. O yüzden de çıkan sorulara kolaylıkla cevap veriyorsun. En zevkli ve zor soruların olduğu kategoride başarın parmak ısırtıyor. Adeta bir bilim adamı gibisin. Daha ne olsun?

emir-arda-akdoganli

BİLİM Wow ☐ Not rekt ☑ Rekt

pambikli-seker

Eğlence!

azra-nokay

Aynen ali

halseyonfire

Tarih!

Görüş Bildir