Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Tip Üniversite Öğrencisi Olduğunu Söylüyoruz!

-

Üniversite'de okumakta olan ve okuyacak her öğrenci birbirinden farklı olsa da belli konularda kesinlikle aynı grupta yer alırlar. Biz de sana 8 soru soracak ve hangi grubun üyesi olduğunu söyleyeceğiz!

1. Başlıyoruz. Uyandığın ilk yaptığın şey ne?

Nerede olduğumdan emin olurum öncelikle.
Telefonun alarmını bir kez daha ertelerim.
Hemen sosyal medya hesaplarımı kontrol ederim.
Duşa girer bi kahve alırım.
Sabahları ne yaptığımı çok hatırlamıyorum.

2. Seni kampüste nerede bulabiliriz?

Bahçede, orda, burda
Kütüphanede
Bulamazsınız.
Yurt odamda
Yemekhanede falan.
Spor salonunda

3. Son ödevini ne zaman teslim etmişsindir?

Hangi gün ve saat teslim edilmesi gerekse tam olarak o zaman.
Teslim tarihinden 1 hafta önce.
Teslim tarihinden 1 gün önce.
Teslim tarihi günü 23.59
Yapmamış olurum genelde.

4. Hangisi olmadan okulda 1 gün hayal bile demezsin?

Kitaplarım
Bilgisayarım
Telefonum
Yemeğim
Param

5. Ders çalışmak yerine arka arkaya bütün sezonları tüketilecek bir dizi seçmeni istiyoruz şimdi de!

Breaking Bad
The Walking Dead
Game of Thrones
Friends
Shameless
Supernatural

6. Uyku düzeninden bahset şimdi de biraz. Ne durumda?

Düzenliyim, aynı saatte yatar aynı saatte kalkarım.
Sonraki gün işlerime bağlı olarak yatarım. Ama gerekirse erken uyanırım.
Biraz zor olsa da bir şekilde çok geç olmadan kendimi kaldırmasını bilirim.
Sabah uyanmak gece uyumak bilmemek kavramı benim.

7. Şimdi de bir yemek seçmeni istiyoruz!

8. Son sorumuz. Üniversite hayatı yaşadıysan çok keyifli, yaşayacaksan da çok heyecanlı değil mi?

Kesinlikle!
Yani.
Meh.
Bilmiyorum ki.

"Yarın yaparımcı tip" çıktı.

Şimdi öncelikle zaman yönetimi senin işin. Son dakikaya bırakılan işlerini saymaya başlasak sonu gelmez fakat önemli olan şey ne kadar zamanda bitirdiğinden çok bitirip bitirmediğin. Kendine vakit ayırmayı ve hayatının en güzel yıllarını keyifle geçirmeyi seçtiğin için sana kızacak değiliz.

"Cool takılan tip" çıktı!

Okula çok gelmeyen, geldiğinde de çok konuşmayan, arkadaşları genelde başka okullardan olan tiplerden misin acaba? Okulu okul gibi kullanıyor işini halledip sonra hayatına devam ediyorsun. Tarzın gereği her zaman bir merak uyandırdığını söylemeden geçemeyeceğiz.

"Okul Kulüpleri üyesi tip" çıktı

Hazırlıkta ilgi ve yeteneklerini düşünerek seçimler yapıp bu kulüplerde kendine ortam yapmak senin işin gibi duruyor. Sen ortaya bi sonuç çıkarmadan duramıyorsun, her zaman sonuç odaklı çalışıyorsun. Aynı anda farklı gruptan arkadaşlar ve farklı ortamlarda takılmak da tam senin işin. Dersleri çok salmadığın sürece problem yok.

"Ortalama kasan tip" çıktı!

Sen üniversitenin boş geçirilmeyecek bir dönem olduğunun farkında ve buna göre çabalayan bir insansın. Geleceğine yatırım yapmayacaksın da ne yapacaksın zaten? Vaktini daha çok yurt odanda ya da kütüphanede geçiriyor olman asosyal olduğun anlamına da gelmiyor. Sadece bilinçli bir öğrencisin, o kadar!

"Her şeye yetişen tip" çıktı!

İnsanların en çok şaşırdığı tiplerdensin öncelikle! "Abi bu kadar şeyi nasıl yapıyor? Her şeye nasıl yetişiyor?" var ya, o sensin! Hayatını belirli bir düzen ve disipline göre yaşıyor fakat bunun karşılığında her yönden kendini yetiştirebiliyorsun. Sosyal olsun, akademik olsun, hobiler olsun. Keşke herkes senin gibi olsa!

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Yarın yaparımcı tip" çıktı. "Yarın yaparımcı tip" çıktı. Şimdi öncelikle zaman yönetimi senin işin. Son dakikaya bırakılan işlerini saymaya başlasak sonu gelmez fakat önemli olan şey ne kadar zamanda bitirdiğinden çok bitirip bitirmediğin. Kendine vakit ayırmayı ve hayatının en güzel yıllarını keyifle geçirmeyi seçtiğin için sana kızacak değiliz.

joelee

"Yarın yaparımcı tip" çıktı. Şimdi öncelikle zaman yönetimi senin işin. Son dakikaya bırakılan işlerini saymaya başlasak sonu gelmez fakat önemli olan şey ne kadar zamanda bitirdiğinden çok bitirip bitirmediğin. Kendine vakit ayırmayı ve hayatının en güzel yıllarını keyifle geçirmeyi seçtiğin için sana kızacak değiliz. Tembel olduğumu ben de biliyordum,teşekkürler.

tanitim-kralligi

Okul Kulipleri üyesi tip çıktım

sorrow45

"Okul Kulüpleri üyesi tip" çıktı ilk önce bi üniversiteye gideyim de

birinci-tekil-birey

Her şeye yetişen tip çıktım :) Bu içerik beni 25 sene önceki üniversite hayatıma götürdü. Ama doğru çıktı. Her türlü ekşına katılırdım (futbol,kahve,bilardo,müzik vs.) ama derse gitmemezlik asla yapmazdım. Çünkü ders, derste öğrenilir.... Gerisi sayfalar dolusu yazıp çizip günler geceler boyu çalışsanız da eğer derste öğrenmemişseniz sıçarsınız ve hiç bir şeye vaktiniz kalmaz :)

Başlıklar

dizi
Görüş Bildir