Hangi Tip Erkekler Seni Çılgına Çevirir?

-
Abone ol

Artık şu meseleyi bir açıklığa kavuşturalım da, sen de vakit kaybetme ;) Bakalım seni nasıl erkekler etkileyip çılgına çeviriyor?

1. Hayalindeki erkek seni tatile götürecek olsa nereye götürmesini isterdin?

Tropik bir adaya
Dağ evine
Lüks mü lüks bir otele
Kayak yapmaya
En sevdiğin sanatçıların olduğu bir festivale
Ormana kamp yapmaya

2. Bir erkekte dikkat ettiğin ilk şey ne?

3. Bu hayvanlardan hangisi tam senlik?

4. Bir Yunan tanrısı seç!

Zeus
Eros
Dionysos
Adonis
Ares
Poseidon

5. Kış tatili için en mükemmel yer neresi?

Almanya
Kanada
Rusya
İsveç
Japonya
İzlanda

6. Bir Brad Pitt seç!

7. Sana göre erkek stilindeki en güzel çağ?

1990lar
1980ler
Günümüz
2000ler
1960-70'ler
1950ler

8. Bir erkeğe en çok yakışan aksesuar hangisi?

Saat
Kravat
Kemik Gözlük
Küpe
Kol Düğmesi
Kemer

Erkeksi çıktı!

Sen tam anlamıyla erkeksi, sert erkeklerden hoşlanıyorsun. Her ne kadar sert görünse de, sen onun içindeki minnoşu ortaya çıkarabilirsin ve o senin için gerekirse kendini ateşe bile atar. Sevdi mi de tam sever yani, hatta öyle ki sevme eylemi ete kemiğe bürünse O'nun gibi bir şey olur! Kısaca sen de sevilmeyi sonuna kadar hak eden biri olduğun için sana adam gibi bir adam lazım!

Kumral Bomba çıktı!

Sen beyaz tenli sarışın ya da kumral erkeklerden hoşlanıyorsun. Senin için erkeği çekici yapan ilk şey kesinlikle onun altın tonlarındaki saçları ve sakalları. Senin için çoğu zaman bir erkek sarışınsa kesinlikle yakışıklıdır. Ve yakışıklı erkeklerin senden kaçmasına imkân yok ;) Fakat bu tür erkekler genellikle serseri görünümlü, çapkın erkeklerdir ve onları da ancak senin gibi biri adam edebilir. Serseri bir erkeğin içindeki uysallığı ancak senin gibi bir kadın çıkarabilir yani! Sen işini bilirsin, fazla söze ne hacet ;)

Üniformalı çıktı!

Sen eğlenceli, değişik, çılgın bir kadınsın! Hafif bi delilik var yani sende ;) Bu yüzden üniformalı erkekler sana hep çok çekici geldi; üniformalı bi erkek gördün mü eriyip gittin yani. Onlardaki bu ciddi, etrafına korku salan hava seni çok etkiliyor. Seni kendine çeken şey karizma kısacası. Üniformalı erkekler senin koruyucu şövalyelerin ve her şeyden önce seni prenses peri sanıyo, mitolojiden biri sanıyoo :)

Sakallı çıktı!

Senin için erkek dediğin kaşlı gözlü döşü kıllı olacak :) Şaka bir yana, özenle uzattığı bakımlı ve istediğin zaman oynayabileceğin bir sakalı olacak! Sen sevmezsin öyle bebek suratlı kılsız tüysüz erkekleri. Çocuk gibi gelir onlar sana hep. O ne öyle bebek gibi değil mi yani? Ayrıca böyle erkekler de çok şefkatli olurlar hani, tıpkı senin gibi. Kedi gibidirler, seni özel hissettirirler bir yandan da. Tam bir aşk adamıdırlar kısaca. Hadi yine iyisin bu aralar da erkeklerde bir sakal modası aldı yürüdü ;)

Uzun Saçlı çıktı!

Nedendir bilinmez ama uzun saçlı erkekler sana hep çok çekici gelmiştir. Her zaman bir adım öndedir onlar senin için. Sana göre uzun saçlı erkeklerin kendilerine has bir tarzları, bir duruşları vardır. Öyle herkesle muhatap olmazlar. Biraz kapalı kutudurlar. İşte bu gizlilik bu asilliktir seni kendine çeken. Sen de zoru seven, gizemli ve herkesle laubali olmayı sevmeyen biri olduğun için uzun saçlı erkekler senin için biçilmiş kaftan. Siz erin muradınıza, biz çıkalım kerevetine :)

Takım Elbiseli çıktı!

Elinde evrak çantası, ayağında yeni boyanmış şık mı şık ayakkabıları ve üstünde jilet gibi takım elbisesiyle işinde gücünde adamlar tam senin tipin. Çünkü sen kendini bilen, olgun ve gerçekçi bir insansın. Asla salak salak hayallere kapılmazsın. Bulanıklık yoktur senin kafanda ve her şeyi olması gerektiği gibi ciddiye alırsın. İşte seni de senin gibi ciddi, olgun, ne istediğini bilen erkekler çekiyor. Sen üşüdüğünde kaşe montunu sana vermesiyse: <3

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nergiz-sirinova

Kumral Bomba çıktı! Sen beyaz tenli sarışın ya da kumral erkeklerden hoşlanıyorsun. Senin için erkeği çekici yapan ilk şey kesinlikle onun altın tonlarındaki saçları ve sakalları. Senin için çoğu zaman bir erkek sarışınsa kesinlikle yakışıklıdır. Ve yakışıklı erkeklerin senden kaçmasına imkân yok ;) Fakat bu tür erkekler genellikle serseri görünümlü, çapkın erkeklerdir ve onları da ancak senin gibi biri adam edebilir. Serseri bir erkeğin içindeki uysallığı ancak senin gibi bir kadın çıkarabilir yani! Sen işini bilirsin, fazla söze ne hacet ;)

denizim

Kumral Bomba çıktı!

dilara.koc

Sen tam anlamıyla erkeksi, sert erkeklerden hoşlanıyorsun. Her ne kadar sert görünse de, sen onun içindeki minnoşu ortaya çıkarabilirsin ve o senin için gerekirse kendini ateşe bile atar. Sevdi mi de tam sever yani, hatta öyle ki sevme eylemi ete kemiğe bürünse O'nun gibi bir şey olur! Kısaca sen de sevilmeyi sonuna kadar hak eden biri olduğun için sana adam gibi bir adam lazım!

sinemmm

demiş ama ben sarışın sevmem :) Senin için çoğu zaman bir erkek sarışınsa kesinlikle yakışıklıdır. Ve yakışıklı erkeklerin senden kaçmasına imkân yok ;) Fakat bu tür erkekler genellikle serseri görünümlü, çapkın erkeklerdir ve onları da ancak senin gibi biri adam edebilir. Serseri bir erkeğin içindeki uysallığı ancak senin gibi bir kadın çıkarabilir yani! Sen işini bilirsin, fazla söze ne hacet ;)

Gizli Kullanıcı

Kumral erkek... Bu konuyu daha önce hiç düşünmemiştim.

Görüş Bildir