Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Snapchat/Instagram Fenomeni Ruh İkizin?

656PAYLAŞIM

Bu testimizde sana sorduğumuz 8 sorunun karşılığında hangi fenomene daha yakın olduğunu söyleyeceğiz!

1. Birine ücretsiz sahip olacak olsan, hangisi olurdu? (Hepsini aşağı yukarı aynı fiyat düşün)

2. Peki "ölmeden önce yapmak istediklerin" listende hangisi var?

Ekibimle uzun bir tatil!
Çok lüks bir otelde kalmak!
Dünya'yı gezmek!
Kariyer yapmak!
Kendi markamı yaratmak!
Ödül almak!

3. Şimdi de bir snapchat filtresi seçmeni istiyoruz!

4. Şu an nerede olmak isterdin peki?

Venedik
Los Angeles
Paris
Hiç farketmez!
Amsterdam
New York

5. Bir emoji seç bakalım.

6. Evet?

7. Sırada Instagram filtreleri var. En güzeli sence hangisi?

8. Son sorumuz!

"Kerimcan Durmaz" çıktı!

Eğlenmeyi bilen, her zaman pozitif bir karakterin olduğunu söyleyebiliriz. Giyinmeyi, gezmeyi tozmayı, modayı takip etmek senin işin. Birçok alana ilgin var ve bu konularda kendini geliştirmeyi seviyorsun. Biraz fazla iniş çıkışların olsa da bu da seni her zaman şaşırtan bir karakter yapıyor.

Buradan da Kerimcan Durmaz'ın Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/kerimcandurmaz/

"Kerimcan Akduman" çıktı!

Dünyayı gezmek, insanları tanımak, anılar biriktirmek senin işin! Kendini bir yere bağlı hissetmiyorsun ama kötü bir şekilde değil! Her yere bağlısın sen! He şey mal mülk, para pul değil ayrıca. Senin bütün tutkuların bunların çok daha ötesinde. Keşif duygunu asla kaybetmeyeceğin bir hayatın olur umarız :)

Buradan da Kerimcan Akduman'ın Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/kcakduman/

"Billur Saatçi" çıktı!

Çok tatlı, pozitifi bir karakterin var öncelikle! Çevrene karşı çok duyarlısın, kibarsın. Kendi ilgi alanları olan ve bunların üzerine giden bir insan olmak sana her zaman tatmin duygusu veriyor. Hobilerinle başbaşa kalarak bile yaşayabilirsin! E bi de moda senin işin!

Buradan da Billur Saatçi'nin Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/billursaatci/

"Mustafa Seven" çıktı!

Keşke herkes senin gibi görse dünyayı! Bazı şeylerin dil ile ifade edilemeyeceğinin farkında olmak seni duygulara ve sanata yöneltmiş gibi. İletişim sadece konuşarak olmaz sonuçta değil mi? "An" ları yakalamak ve anı biriktirmek seni her zaman mutlu ediyor diyebiliriz.

Buradan da Mustafa Seven'in Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/mustafaseven/

"Mert Vidinli" çıktı!

Eğlendirmek senin işin öncelikle! İnsanların ne istediğini, nasıl istediğini önceden kestirebiliyor olmak, seni onlara göre her zaman bir adım öne çıkarıyor. Empati kurabiliyorsun ki, insanların isteklerini anlayabiliyorsun zaten! Para kazanmanın türlü türlü yolu var, ama belki de en eğlenceli olanı insanları eğlendirerek kazanmak.

Buradan da Mert Vidinli'nin Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/mertvidinli/

"Aykut Elmas" çıktı!

İnsanları güldürmek için onları iyi gözlemlemek, analiz etmek lazım. Sen bu işi çok iyi başarıyorsun! İnsanları iyi anlıyor, empati yeteneğini konuşturuyorsun. Mizah yeteneğinden bahsetmemize gerek yok herhalde! Pozitif olmak, gülmek güldürmek seni de mutlu ediyor, e sen mutlu olduğun sürece neden yapmaya devam etmeyesin?

Buradan da Aykut Elmas'ın Instagram adresine ulaşabilirsin:
https://www.instagram.com/4uncutekil/

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akin-yalakk

"Mustafa Seven" çıktı! Keşke herkes senin gibi görse dünyayı! Bazı şeylerin dil ile ifade edilemeyeceğinin farkında olmak seni duygulara ve sanata yöneltmiş gibi. İletişim sadece konuşarak olmaz sonuçta değil mi? "An" ları yakalamak ve anı biriktirmek seni her zaman mutlu ediyor diyebiliriz.

abdullah-calar

"Billur Saatçi" çıktı! "Billur Saatçi" çıktı! Çok tatlı, pozitifi bir karakterin var öncelikle! Çevrene karşı çok duyarlısın, kibarsın. Kendi ilgi alanları olan ve bunların üzerine giden bir insan olmak sana her zaman tatmin duygusu veriyor. Hobilerinle başbaşa kalarak bile yaşayabilirsin! E bi de moda senin işin!

azalea

kerimcan akduman kim yahu ? ilk defa duydum

nehir-cigerim

"Kerimcan Akduman" çıktı! "Kerimcan Akduman" çıktı! Dünyayı gezmek, insanları tanımak, anılar biriktirmek senin işin! Kendini bir yere bağlı hissetmiyorsun ama kötü bir şekilde değil! Her yere bağlısın sen! He şey mal mülk, para pul değil ayrıca. Senin bütün tutkuların bunların çok daha ötesinde. Keşif duygunu asla kaybetmeyeceğin bir hayatın olur umarız :) (tanımıyorum artık kimse)

rickthesizzler

Kylie Jenner Selena Gomez çıkar diye geldim Aykut Elmas çıktı

Görüş Bildir