Görüş Bildir

Hangi Skandal Haberle Basında Yer Alırsın?

Anasayfa > Test

Skandal! 

Şok Şok Şok! 

Flaşşşşş! 

Adınızın bu spotlarla haber olduğunu hiç düşündünüz mü? Hem de magazin basınında? Bakalım, hangi skandal haberle magazin basınında yer alırsın, görelim.

1. Evet öncelikle biraz mizah. Seni kim daha çok güldürüyor?

2. Seni en çok kim ya da ne korkutuyor?

3. Evcil olsa hangi hayvanı evde beslemek isterdin?

4. Dişçiye en son ne zaman gittin?

5. Yakın çevren senin en çok hangi yönünü eleştiriyor?

6. Arkadaşının doğum günü partisindesin. Hangisi sensin?

7. Televizyonda sevmediğin siyasetçiyi görünce sen?

8. İş yerinde problem çıkınca sen?

9. Yalan söyleme sıklığın nedir? (1 en az 9 en fazla)

10. Peki ya küfür etme sıklığın nedir? ( 1 en az 9 en fazla )

11. Son olarak hata yapınca sen?

Eşini aldatırken yakalandın!

Eşini aldatırken yakalandın!

Hem bu kadar çapkın olup hem de bu kadar eline yüzüne  bulaştırabilecek bir potansiyeli olan birinden de bu beklenirdi. Senin neyine çapkınlık?  Otelde de yakalanırsın, tatil beldesinde de, eğlence mekanı çıkışında da. Gittiğin her yerde iz bırakıyorsun. Biraz dikkatli ol. Aman! Yapamıyor musun? Sadık olmayı denemelisin.

Sarhoş olarak araç kullanırken trafik polisine yakalandın!

Sarhoş olarak araç kullanırken trafik polisine yakalandın!

Alkol var. Dikkatsizlik var. Kanunları hiçe sayma var. Vurdumduymazlık var.  Alkollüyken polise de yakalanırsın kaza da yaparsın.  Seni hiç engellemediklerine göre arkadaş seçiminde de sıkıntı yaşadığın belli.  Alkol masasına oturmadan önce arkadaşlarını uyarmalısın ki seni dönüşte şoför mahalline oturtmasınlar.

Magazin muhabirine küfrettiğin görüntüler kameralara yakalandı!

Magazin muhabirine küfrettiğin görüntüler kameralara yakalandı!

Ohohohoh n'aptın sen yaa? Ağzın bozuk biraz farkındasın değil mi? Küfürlere ara mı versen? Sinirlenince kendini kontrol edemiyorsun ve bu tatsız sonuçlara neden olabiliyor. Belki öfke kontrolü için psikolog iyi gelebilir ya da nefis bir doğa tatiline ne dersin? Aksi takdirde gazeteciyle de otobüs şoförüyle de sokaktaki işportacıyla da kavga edersin.

Basından kaçarken tuvalet penceresine sıkıştın!

Basından kaçarken tuvalet penceresine sıkıştın!

Ya kaç kaç nereye kadar? Bar tuvaletine de sıkışırsın, mutfakta da saklanırsın. İnsanlardan hep bir şeyleri saklamanın nedeni biraz özgüvensizlik, biraz da insanlara güvenmemen olabilir. Sorunlar ortaya çıktığı zaman çözmelisin. Kaçmak çare değil. Bunu en iyi sen bilirsin ama biraz daha açık yaşamayı denemelisin. Yoksa ömür hep bir kaçıştan ibaret olur.

Yok dediğin ailen ortaya çıktı!

Yok dediğin ailen ortaya çıktı!

Abooooov! Bu gazeteciler ve toplum seni yer bitirir. Aile en büyük tabumuz bilmez misin? Toplumsal normlarımıza göre anne ve babaya saygı her koşulda şart. Bak toplum diyor ben demiyorum. Kazandığın parayla ailene bir ev alıp rahat ettireceğine yüzlerine bile bakmamışsın. Belki ailenle ilgili geçmişte kötü anıların olabilir ama toplum affetmez aman!

Bir çocuğun ortaya çıktı!

Bir çocuğun ortaya çıktı!

Haydaaaaaaa! Ne güzel her şey yolunda giderken bu çocuk nereden çıktı? Senin gibi kontrolsüz, halı altına süpürmeyi seven biri bu soruyu sık sık soruyor olmalı. Sorun ortaya çıkınca da ikinci kez halının altına süpürmek işe yaramaz biliyorsun değil mi?  Sorunlarını ortaya çıktığı zamanda çözüp önüne daha rahat bakmalısın.

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
8
7
6
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?