Hangi Shameless Karakteri Senin Sevgilin Olmalı?

 > 
2.6bPAYLAŞIM

Böyle bir aileyi hiçbir yerde görmediniz! Gallagher ailesi gelmiş geçmiş en yıkıcı aile. Peki bu sıradışı aileden hangi birey senin sevgilin olmalı? 

Not:  Tabi reşit olmayanlar 18+ olunca :)

1. Öncelikle hangi cinsiyetten hoşlandığını soralım.

Erkek
Kadın
Ne fark eder ki?

2. Sen hangi ülkede yaşamak isterdin?

İsveç
Hollanda
Türkiye
Kanada
Japonya
Brezilya

3. Peki ne tür bir yuvada rahat edersin?

4. Peki şu ev eşyalarından hangisiyle daha çok vakit geçiriyorsun?

5. Hayatının en güzel yılları hangisiydi?

6. Sana şu eleştirilerden hangisi bugüne kadar yapıldı?

7. Peki yatak odanı hangi renge boyamak isterdin?

8. Hayalindeki hayatı yaşayan maymun hangisi?

9. Hayatın film olsa seni kim oynasın isterdin?

Türkan Şoray
Cem Yılmaz
Şener Şen
Kenan İmirzalıoğlu
Beren Saat
Tuba Büyüküstün

Frank Gallagher!

Senin için dizideki ideal sevgili Frank Gallagher! Dünyada senin kadar kendi keyfine düşkün biri daha yok. Eh sana da keyfine düşkün biri lazım.  Bir konuda haksız bile olsan çeşitli kelime oyunlarıyla yağ gibi üste çıkmakta uzmansın. E Frank da öyle? Tatlı tatlı tartışırsınız :)  Kurnazlık senin en belirgin özelliklerinden biri. Hayattan en büyük beklentin doyasıya yaşamak. Ooooooh işte tam adamını buldun sen ---> Frank senin tam adamın! Monoton bir hayat hiç mi hiç size göre değil.

Fiona Gallagher!

Sen dünyanın en iyi insanlarından birisin dolayısıyla senin için ideal sevgili kesinlikle Fiona Gallagher! Ailesine ve sevdiklerine çok düşkün bir kadınla birlikte olmayı kim istemez ki?  Sevdiklerini sürekli koruyup kollamak ve arka çıkmak senin en belirgin özelliği olan Fiona ile sen çok mutlu olursun. Hele o Fiona'nın sımsıcak gülüşü yok mu.... Ah aaah..  Ayrıca Fiona tam bir kötü gün dostudur. Seni iyi günde kötü günde her zaman destekleyecektiré  Bunun yanında eğlenmekten de geri durmazsınız. Fiona ve sen tamam tamam oldu bu iş ;)

Phillip (Lip) Gallagher!

Ve ve ve dizinin zeki, olgun ve çapkın delikanlısı Lip... Lip'ten başkası seni kesmez.   Yaşlı genç, esmer sarışın, güzel çirkin bütün kadınların peşinden koştuğu karizmatik adam.. Tüm hayatını mantık çerçevesinde yaşayan bir adam. Birlikte her zaman sağlıklı kararlar alacağın bir adam. İstersin sanırım :) Başınıza bir iş gelse talihiniz yaver gitmese elbette Lip keskin zekası sayesinde hep bir çıkış yolu bulur. Gerektiğinde sevdiklerin için fedakarlık yapmaktan geri durmayacak bu adamla sevgili olmak seni huzura kavuşturacak. 1 kg saralım mı? :)

Carl Gallagher!

Dışarıya karşı çok sert görünsen de için pamuk gibi kalp besleyen biriyle sevgili olmak ister misin? İşte o kişi Carl Callagher!  Ama pamuk gibi kalbine  rağmen  yine de etrafındakilere kök söktürür o.. Hiçbir şeyden korkusu yok. Senin pamuklara sarmaladığı gibi etraftaki tehlikelere karşı da korur. Hayatı uçlarda yaşayacak biri varsa o da Carl ve Sen. 'Şiddete meyyaliniz vallahi dertten'.....

Debbie Gallagher!

Senin için ideal sevgili Debbie. Çok duygusal bir insan olan Debbie ile romantik bir ilişki seni bekliyor. Senin gibi mantıklı bir insanla Debbie gibi duygusal bir insanın birlikteliği ideal çifti yaratacak.  Tam bir sevgi pıtırcığı olan Debbie ile sen adeta bulutların üstünde yaşayacaksınız.  Sen Debbie'yi üzsen bile zor anlarında dostlarının yanında duracak ilk kişi o olur... Daha ne istersin?

Ian Gallagher!

Verdiğin cevaplara göre senin içinde sevgili Ian! Sürekli gelgitlerde olan biri Ian. Modun sürekli ve çok hızlı değişebiliyor. Heyecanlı bir ilişki için biçilmiş kaftan. Monotonluk hiç yok. Her gün farklı bir heyecan.  Tıpkı Ian gibi mevzubahis senin isteklerinse gerisi teferruat.  İnsanların senin hakkında ne söylediğini ya da ne düşündüğünü önemsemiyorsun. Senin üzerinde kimse hakimiyet kuramaz. Dediğim dedik çaldığım düdüksün ;) Bu isyankar tavrına rağmen etrafındaki insanlar tarafından çok seviliyorsun. Ian da seni çok sevecek :)

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasminaabdmjtv

Phillip (Lip) Gallagher! Tamam bunu beklemiyordum

ozlem-acaroglu

lip çok mantıklı bir insanmış, yok daha neler

belginkarakoc

Carl Gallagher ❤

ismayil-by-ismayilov

Fiona Gallagher! 1 sezondaki Mandy ve ya karen i isterdim

realitysucks

Carl

Görüş Bildir