Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Hangi Parti Karakterisin?

1.6bPAYLAŞIM

Kendine dışarıdan bak bakalım, sen nasıl biriymişsin?

1. Aç acına parti mi olurmuş hiç! İlk önce karınları doyuralım bi’, sonra partileriz. Hadi bir parti yemeği seç!

Köfte / Hamburger
Patates Kızarması / Soğan Halkası
Kanepe
Pizza
Çıtır Tavuk
Makarna

2. Bunlar sossuz gitmez, hadi bir de sos seç!

Acı Sos
Burger Sos
Sarımsaklı Mayonez
Ballı Hardal
Barbekü
Ranch

3. Karnımızı doyurduğumuza göre, artık başlayabiliriz. Peki partinin kaçta başlayanı makbuldür?

4. Bir parti konsepti seçmeni istiyoruz şimdi de!

5. Pekiiii, senin için ideal parti nedir?

6. O zaman şimdi de senden senin için partinin en önemli şeyinin ne olduğunu öğrenelim!

Müzikler
Yemekler / İçecekler tabii ki de
Karşı Cins ;)
Arkadaşlık ortamı veya muhabbet diyeyim en doğrusu

7. Bir durum sorusu var sırada: Bir ev partisi düzenlemişsin ve komşu şikayete gelmiş, bu durumda ne yaparsın?

8. Peki sen bir partiye girdiğinde ilk ne yaparsın?

Dans etmeye başlarım
İnsanlarla sohbet ederim
Rahatsız edilmeyeceğim bir köşe ararım
Atıştırmalıklara dalarım

9. Sen genelde partileri ne zaman terk edersin?

10. Bir partiye giderken genelde nasıl giyinirsin?

11. Son olarak; Ev partilerine giderken genelde yanında ne götürürsün?

Sürekli bir şeyler atıştıran yemek sevdalısı!

Senin için parti bahane. Sen ekmeğinin peşindesin. Sırf partiyi veren arkadaş bozulmasın diye ‘Ben yedim de geldim.’ diyemeyecek kadar da iyi kalplisin, keşke herkes senin gibi olsa. Üstelik doyduğun zaman eğlenmeyi de biliyorsun.

Calve Party Planner’ı sunar!

Sürekli bir şeyler atıştıran yemek sevdalısı gurme dostum, partide ne yiyeceğim diye düşünme,Calve o işi senin için çözdü bile!

Partiyi kafanda büyütme! Arkadaşlarla evde mi toplanıyorsunuz? Organizasyonu en kolayından halletmek istiyorsan Calve Party Planner tüm detayları senin için organize ediyor. Logoya tıkla, gerisi Party Planner’da!

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurlan-elizade

Sen, tam tabirle Kingo Disco’sun! Bir kere herkesi tanırsın, oradan başlayalım. Tanımadıkların da seni tanır. Muhabbetin hoş bir kere, arkadaş canlısısın da. Ayrıca sende değişik bir aura, değişik bir şeytan tüyü var: Seni iki dakika gören 40 yıl tanıyormuş gibi hisseder. Bunun yanında hangi durumda nasıl davranacağını da bilirsin. Müzikten danstan anladığını da eklersen tüm bunlara, ortaya Kingo Disco çıkıyor işte. Sen partiler için yaratılmışsın.

sude-rumeysa-sahin

Telefonu elinden bırakmayan iletişim sevdalısı! Eh... Bir kere zar zor gitmiştim onda da pişman olmuştum. Sanırım doğru. Hiç sevmem.

asyakurnaz12

Durmadan atraksiyon peşinde koşan enerjik! Galiba sen partilerin en aranan yüzüsün; sen partide olmasan insanlar kuvvetle muhtemel “aman ne bayık parti” derler. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi seviyorsun; hazcı bir dünya görüşün var. “Kambersiz düğün olmaz”daki Kamber sensin. Ya da tüm dıptıs şarkılarda “hey dj give us the music” diye bağıran tip var ya, heh işte o da olabilirsin. Kısaca sensiz olmaz!

berfin-karal

Partilerin kralı, şahı, padişahı! Sen, tam tabirle Kingo Disco’sun! Bir kere herkesi tanırsın, oradan başlayalım. Tanımadıkların da seni tanır. Muhabbetin hoş bir kere, arkadaş canlısısın da. Ayrıca sende değişik bir aura, değişik bir şeytan tüyü var: Seni iki dakika gören 40 yıl tanıyormuş gibi hisseder. Bunun yanında hangi durumda nasıl davranacağını da bilirsin. Müzikten danstan anladığını da eklersen tüm bunlara, ortaya Kingo Disco çıkıyor işte. Sen partiler için yaratılmışsın.

ekinsu-puyan

Galiba sen partilerin en aranan yüzüsün; sen partide olmasan insanlar kuvvetle muhtemel “aman ne bayık parti” derler. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi seviyorsun; hazcı bir dünya görüşün var. “Kambersiz düğün olmaz”daki Kamber sensin. Ya da tüm dıptıs şarkılarda “hey dj give us the music” diye bağıran tip var ya, heh işte o da olabilirsin. Kısaca sensiz olmaz!

Görüş Bildir