Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Narcos Karakteri Senin Ruh İkizin?

-

2. sezonunu geride bıraktığımız bomba dizi Narcos herkes tarafından büyük övgülere layık görüldü. Sadece Pablo Escobar karakteri değil, diğer karakterler de oyunculuklarıyla kendilerine hayran bıraktı! Biz de bu testimizde hangi Narcos karakteri olduğunu söylüyoruz!

1. Öncelikle tatil için bir ülke seç bakalım.

Meksika
Peru
A.B.D.
Bahamalar
Kolombiya
Şili

2. Sırada bir ürünü kaçak yolla nasıl ülkeye sokacağın var. Hangisi senin stilin?

3. İhtiyaçlarının çok çok çok daha üstü miktarda paran var diyelim. Ne yapardın?

Neler yapmazdım ki?
Siyasete atılırdım.
Gömerdim.
Malikaneler yaptırırdım.
Takım satın alırdım.
Lüks araçlar!

4. Kendini ne kadar gözü kara biri olarak tanımlarsın?

Sana ne kadar lazım?
Yerine ve zamanına göre değişir.
Sına istersen?
Hayallerim ve planlarım için karartmaktan çekinmem.
Sorsan herkesin gözü kara.
İstediğimi alana kadar asla vazgeçmem.

5. Bu hafta sonu rahatlamak için hangisini yapmayı tercih ederdin?

Ailemle birlikte evde kafa dinlemek.
2 günlüğüne bir yerlere kaçmak sanırım.
Alkolün dibine vuralım!
Dışarıda güzel bir yemek çok keyifli olurdu.
Memleketime gitmek isterdim.
Evden çıkmasam yeter.

6. Bu soruyu iyi düşün! Çok varlıklı fakat kısa bir hayat mı, yoksa vasat bir uzun bir hayat mı?

7. Düşmanlarınla nasıl başa çıkarsın?

Yok sayarım.
Çözüm için sözleri kullanırım.
Onları oyun dışı bırakırım.
Yasalara göre hareket ederim.
Gerekirse konumumu kullanırım.
Açıklarını ararım.

8. Son soru! İdamdan önceki son yemeğini seç...

Et olsun.
Deniz ürünleri olsun.
Sulu yemek olsun çeşit çeşit
Fast food olsun.
Rakı meze olsun.
Ölüyorum zaten olmasa da olur.

Pablo Escobar çıktı!

Fakir bir aileden gelen kalbi zengin bir karakter. Günde 60 milyon dolar kazansan ne olur? Senin için hala o fakir çocuk. Hala o duygusallık, hala o incelik. Ülken için, çevrendekiler için her zaman en iyiyi isteyen bir karakterin var. Vizyon sahibisin ve çok çalışkansın. Üzerine inadın ve gözü karalığını da eklediğimizde ortaya eşsiz bir karakter çıkıyor.

Steve Murphy çıktı!

Allah vergisi karizman ve zekan sayesinde yaptığın işlerde her zaman üst sıralara oynuyorsun. Eşitlik ve adalet senin için sadece kelime değil. Doğru olduğuna inandığın şeyi ne pahasına olursa olsun savunuyor ve zorluklara her zaman göğüs geriyorsun. Bu yolda gittiğin sürece her zaman saygıdeğer bir şekilde hatırlanacaksın.

Gustavo Gaviria çıktı!

Arkadaşlık, duygusal, iş... Hepsinde her zaman sadık olarak biliniyorsun ve insanlara büyük bir güven aşılıyorsun. Arkadaşların için yapamayacağın şey yok! Olaylar karşısında soğukkanlı ve mantıklı verdiğin tepkiler seni vazgeçilmez kılıyor. Ama tersini görmesinler. Aman diyelim!

Javier Pena çıktı!

Sakin, çekici ve tutkulu bir yapın var. Hayatı da kahven gibi seviyorsun, sert ve sıcak! Belki dışarıdan biraz umursamaz ya da duygusuz görünebilirsin ama çok da umrunda değil sanki. Konu değer verdiğin birine gelirse onları korumak pahasına her şeyi yapabilirsin. Kimse sana ve sevdiklerine dokunmasın da, ne yapıyorlarsa yapsınlar!

José Rodríguez Gacha çıktı!

Daha iyi bir alternatif dünya var mı? Yok. Dünya kötü bir yer mi? Evet. O zaman sen de oyunu kurallarına göre oynayacaksın tabii ki! Arkadaşların eşin dostun sana nasıl davranması gerektiklerini biliyorlar, ama bilmeyenlere Allah yardım etsin. Sen kötü biri değilsin. Dünya kötü bir yer.

Horatio Carrillo çıktı!

Arzuları, planları ve hayalleri olan birisin öncelikle. Disiplin senin hayatının en büyük yapı taşlarından. İnsanlarla ilişkilerinden, gelecek planlamana kadar disipline girmiş bir karaktersin. Kafana koyduğunu almak için yapmayacağın şey yok. Bu demek değil ki yanlış yollara girersin. Her zaman doğru yoldan, doğru şekilde, çalışkanlıkla almayı bilirsin!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sezen-durulur

Kesinkle izlenmesi gereken muhteşem ötesi birdizi. Sonunda 5 dakika ağladım. İzlemeyenler için. Narcos tüm sezon ve bölümler burada.

pinkie

Javier Pena çıktı! Javier Pena çıktı! Sakin, çekici ve tutkulu bir yapın var. Hayatı da kahven gibi seviyorsun, sert ve sıcak! Belki dışarıdan biraz umursamaz ya da duygusuz görünebilirsin ama çok da umrunda değil sanki. Konu değer verdiğin birine gelirse onları korumak pahasına her şeyi yapabilirsin. Kimse sana ve sevdiklerine dokunmasın da, ne yapıyorlarsa yapsınlar! Adamım ya :D

medya-cakali

Adamım Steve Murphy çıktı. Favori karakterim ayrı zaman da.. :)

ierdogan

El Patron...

nazli-askin

Gustavo Gaviria çıktı! Gustavo Gaviria çıktı! Arkadaşlık, duygusal, iş... Hepsinde her zaman sadık olarak biliniyorsun ve insanlara büyük bir güven aşılıyorsun. Arkadaşların için yapamayacağın şey yok! Olaylar karşısında soğukkanlı ve mantıklı verdiğin tepkiler seni vazgeçilmez kılıyor. Ama tersini görmesinler. Aman diyelim!

Görüş Bildir