Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Mr. Robot Karakteri Senin Ruh İkizin?

2.3bPAYLAŞIM

İlk sezonuyla büyük sükse yaratan, ödülleri toplayan Mr. Robot; ikinci sezonunu da geride bıraktı. Biz de bugünkü testimizde karakterine göre hangi Mr. Robot karakteri olduğunu söylemeye karar verdik. Hazırsan hemen teste!

1. İlişkin var mı? Varsa nasıl gidiyor?

Ciddi bir ilişkim var. / Evliyim.
Yani takılıyorum, ciddili bir durumum yok.
Güzel bir ilişkim var ama hiçbir şey sonsuza dek sürmez.
Sevgilim yok.
Ne kadar salak salak sorular bunlar ya?

2. Hangi hayvan senin ruh eşin?

3. Tatil için bir mekan seç!

Çok fazla seyahat, tatil adamı değilim.
Avrupa'yı gezmek mükemmel olurdu!
Sahil olsun. İçkim olsun. Başka bir şey mühim değil.
Doğa, yürüyüş, çadır en güzeli!
Festival ya da etkinlik turizmi en güzeli bence

4. Aralarından en sevdiğin televizyon dizisini söylemeni istiyoruz!

Gossip girl
Stranger Things
Vampire Diaries
Black Mirror
Tercihim yok?
Orphan Black

5. Seni en çok içine çeken hangisi oldu?

6. Ne kadar dürüst bir insan olduğunu 1 ile 6 arasında puanlandırmanı istesek?

7. Hayatının sonuna kadar tek bir renk giyebilecek olsan hangisi olurdu?

8. Son sorumuzda sana soracağımız soru çok net. Dünya'nın problemi ne?

Küresel Isınma
Açgözlülük
Büyük Şirketler
Siyasetçiler
İnsanın kendisi
Sevgisizlik

Elliot Alderson çıktı!

Biraz yalnız, biraz sosyal açıdan farklı biraz da kafadan kontak biri olman seni korkutmasın. Sevdiklerin için her zaman en iyisini isteyen, onlar için her şeyi yapan pamuk gibi bir kalbin var. Tutkun ve zekan yaptığın işlerde her zaman diğerlerinden bir kaç adım önde başlamanı sağlıyor.

Darlene çıktı!

Kendi doğrularına göre, kendi kurallarını koyan bir yapın var. İnsanların işlerine karışmasından nefret ediyorsun. Sen verdiğin kararların her zaman arkasındasın, iyisiyle kötüsüyle. Zekan ve iç güdülerin sayesinde doğru yolu bulmakta zorluk çekmiyorsun. Soğuk görünsen de içinde inanılmaz duygusal biri var. Bazen ona hayır diyemiyorsun.

Angela Moss çıktı!

Doğuştan kibar, anlayışlı ve pozitifsin sen! İnsanlarla ilişkilerini hep güven üstüne kuruyorsun çünkü sence en doğrusu bu. Bazen bu durum canını sıkabiliyor ama yastığa başını koyduğunda vicdanını yaralayan bir şey yapmadığın için rahatlıkla uyuyabiliyorsun. Hırslı yanını görenler şaşırsa, iş bitiriciliğin sayesinde her zaman iyi bir partner oluyorsun!

Mr. Robot çıktı!

Her zaman baş kaldıran, sorgulayan ve itaata asla boyun eğmeyen biri oldun. Hayatında koyduğun net çizgilerin var. İnsanlar bunları geçemez, ama bunun dışındaki bütün çizgiler senin için yok gibi bir şey. Materyalist bir insansın ve bu durum seni her zaman objektif bakış açısına yönlendiriyor. Duygularını biraz daha belli etmeyi deneyebilirsin!

Tyrell Wellick çıktı!

Gücü, prestiji seviyorsun. Dışarıdan bakanlar için her zaman karmaşık ve gizemli bir auran var. Kafanın içinde nelerin döndüğünü bilseler ağızları açık kalır ya, neyse. Hırslısın ve mükemmeliyetçisin. Bu da seni iyi bir lider yapıyor.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-ege-ozturkmen

eliot oldum artık amerikayı hekleyip trampı çökertebilirim bekle beni tıramp

gam6

angela çıktı

koksal-bilaloglu

Elliot Alderson çıktı! Elliot Alderson çıktı! Biraz yalnız, biraz sosyal açıdan farklı biraz da kafadan kontak biri olman seni korkutmasın. Sevdiklerin için her zaman en iyisini isteyen, onlar için her şeyi yapan pamuk gibi bir kalbin var. Tutkun ve zekan yaptığın işlerde her zaman diğerlerinden bir kaç adım önde başlamanı sağlıyor.

iremtasci1907

Tyrell Wellick çıktı! Tyrell Wellick çıktı! Gücü, prestiji seviyorsun. Dışarıdan bakanlar için her zaman karmaşık ve gizemli bir auran var. Kafanın içinde nelerin döndüğünü bilseler ağızları açık kalır ya, neyse. Hırslısın ve mükemmeliyetçisin. Bu da seni iyi bir lider yapıyor.

iminlovewithqueen

nasıl tyrell çıktın gel değişelim ben sana elliot vereyim olur mu asdfghjhgfd

queen-of-the-alaska

of ellieot çıktım tam bir hackerım yaa

Görüş Bildir