Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Mitolojik Karakter Senin Evcil Hayvanın Olmalı?

1.7bPAYLAŞIM

Mitolojik hayvanlar hep bizimle birlikte olması hayaliyle yaşadığımız hayvanlar. İşte bu yüzden biz de sizler için bir test hazırladık. Testi çözerek hangi mitolojik hayvanın senin evcil hayvanın olması gerektiğini öğrenebilirsin.

1. İlk olarak bize sihir temalı bir film söyle de testimize başlayalım.

Peter Pan
Pan'ın Labirenti
Karlar Ülkesi
Harry Potter
Alice Harikalar Diyarında
Oz Büyücüsü

2. Şimdi de sihirli olmayan bu evcil hayvanlardan birini seç.

3. Sihirli güçlerin olsa hangisini ortadan kaldırırdın?

4. Peki senin en güçlü özelliğin hangisi?

Asla pes etmemem.
Kalbimin değil aklımın sesini dinlemem.
Sorumluluktan asla kaçmamam.
İşlerimi düzenli olarak yapmam.
İnsanlara yardım etmekten çekinmemem.
Doğuştan bir lider olmam.

5. Aşağıdaki yerlerden hangisinde yaşamak isterdin?

6. Son olarak şehrin düşmanlar tarafından kuşatıldı diyelim. Ne yaparsın?

Elçileri gönderip barış antlaşması teklif ederim.
Şehri bırakırım. Savaşıp onca insanın ölmesinden iyidir.
Hepsini yerle bir ederim.

Pegasus!

Senin mitolojik evcil hayvanın Pegasus olmalı. Ayakların yerden kesilecek ve başın bulutlara değecek. Artık özgürlüğün tadını sonuna kadar çıkartmaman için hiçbir engel yok. Pegasus'un ufka doğru kanat çırpmak için seni bekliyor.

Grifon!

Senin mitolojik evcil hayvanın Grifon olmalı. Aslında sen ve Grifon'un sakin bir hayat sürmek isteseniz de illa ki sağdan soldan huzursuzluk çıkartan birileri oluyor. Ama sizin gibi bir ekibin karşısında hiç şansları yok. Her ne kadar sevgi dolu ve barışçıl olsan da seni savaşmaya zorlayanlar elbette ki cevaplarını misliyle alacaktır.

Niffler!

Senin mitolojik evcil hayvanın Niffler olmalı. Kabul edelim ki Niffler en görkemli, en ihtişamlı hayvanlardan biri değil ama kesinlikle en çok iş göreni. Biraz çekingen olsa da oldukça zeki bir hayvan olsa da Niffler yanındayken sana dokunan pişman olur. Oldukça yetenekli ve sadık olan Niffler asla ama asla hafife alınmamalı.

Phoenix!

Senin mitolojik evcil hayvanın Phoenix olmalı. Asla pes etmeyen yapısıyla tam da sana uygun bir hayvan. Başarısızlık senin lügatında olmayan bir kelime. Zaman zaman düşsen de küllerinden doğup yeniden doğrulmak tam anlamıyla senin işin.

Dragon!

Senin mitolojik evcil hayvanın Dragon olmalı. Dragon'unla birlikte düşmanlarının korkulu rüyası haline geliyorsun. Savaş meydanında uçarken seni gören düşmanlarının adeta nutku tutuluyor. Sen gerçekten özgürlüğüne düşkün ve güçlü bir iradeye sahipsin. Dragon'unla bir olduğun zamanlarda senin karşına çıkabilecek kimse yok.

Unicorn!

Senin mitolojik evcil hayvanın Unicorn olmalı. Sen saflığın ve temizliğin hayat bulmuş halisin. Unicorn'un da sana bu büyülü dünyanda hedeflerini gerçekleştirebilmen için yardımcı oluyor. Yalnız oldukça dikkatli olmalı ve Unicorn'unu iyi korumalısın. Çünkü onlar oldukça nadide ve kıymetli hayvanlar.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soner-yilmaz1

Senin mitolojik evcil hayvanın Grifon olmalı. Aslında sen ve Grifon'un sakin bir hayat sürmek isteseniz de illa ki sağdan soldan huzursuzluk çıkartan birileri oluyor. Ama sizin gibi bir ekibin karşısında hiç şansları yok. Her ne kadar sevgi dolu ve barışçıl olsan da seni savaşmaya zorlayanlar elbette ki cevaplarını misliyle alacaktır. -Grifon

soner-yilmaz1

Kraken Niye çıkmıyo

funda-guzelbakan

niffler çıkttı

doludizgin

Senin mitolojik evcil hayvanın Phoenix olmalı

simsimozk

Pegasus! Senin mitolojik evcil hayvanın Pegasus olmalı. Ayakların yerden kesilecek ve başın bulutlara değecek. Artık özgürlüğün tadını sonuna kadar çıkartmaman için hiçbir engel yok. Pegasus'un ufka doğru kanat çırpmak için seni bekliyor.

Görüş Bildir