Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Medcezir Karakteriyle Sevgili Olmalısın?

4.9bPAYLAŞIM

Onedio izdivaç bölümü, gururla sunar. Bu yakışıklı erkeklerden, afet-i devran hatunlardan hangisiyle çıkmalısın? Belki bir buluşma bile ayarlayabiliriz, çay içersiniz :)

1. Hangi tip seni, mıknatıs misali kendine çeker?

2. Hangi müzik türüne diğerlerinden daha yakınsın?

3. Senin için ideal bir buluşmanın konsepti ne ola ki?

4. Peki ya, hangi Küçük Sırlar karakteriyle çıkmak isterdin?

Çet
Demir
Su
Aslan Cem
Ayşegül
Ali
Heves
Emre Mabeynci
Ceyla

5. Altınkoy'a, Hacıhüsrev'den tekinsiz bir arkadaş geldi. Sizin ortamınıza girmek istiyor? Ne yapacaksın?

Pis fakir. Muhattap olmam.
Umursamam.
Dışlarım.
Temkinli davranırım.
Hemen ortama dahil ederim.
Kendime yakın hissederim.
"Nereden çıktı şimdi bu. Ne güzel keyfimize bakıyorduk."
Bağrıma basarım.
"Vay başkan nerelerdeydin sen ya!"

6. Ruhun hangi renk?

7. Romantik bir tatil yeri seç!

8. Son olarak, bir hava durumu seç!

Sağanak Yağışlı
Gök Gürülütülü Sağanak Yağışlı
Az Yağışlı
Kapalı Gökyüzü
Güneşli
Karlı
Rüzgarlı
Sonbahar Havası
Soğuk ama Güneşli

"Yaman" çıktı!

Senin kaderinde Yaman'la çıkmak var. Yaman senin için ideal erkek. Yaman, her ne kadar dışarıdan "odun" gibi görünse de, içi yumuşacıktır; onu açabilmek gerekir, bu senin elinde. Bunun yanında hiç kimsenin olmadığı kadar da romantiktir. Eğer onunla olacaksan, küçük sürprizlerine, şahane komplimanlarına, serenatlarına alışmanı öneririz. Yaman korumacıdır son olarak, onunla olabilmek bir şanş.Taş gibi vücutsa bonus ;)

"Mira" çıktı!

Senin kaderinde Mira gibi bir afet-i devran var. Çok şanslısın ve inceden kıskanıyoruz seni. Mira'da muhteşem özellikler var. Mesela çok zengindir; ama şımarık tavırları yoktur. Seksidir, herkesin gözü onun üstündedir; ama onun aklı fikri sendedir. Arada kaprisleri olsa da, o kadar olsun be. Hem böyle bir hatun bulmuşsun, hem de goygoy! Yakışmıyor sana, bay şanslı :)

"Mert" çıktı!

Senin kaderinde Mert'le bir ömür boyu mutlu olmak var. Mert başka erkeklere benzemez, sevdi mi gerçekten sever: Bir ömür boyu olanlardan yani. Çocuk gibidir, eğlenir, eğlendirir; onunla ömrün uzar ömrün. Fantastik de bir dünyası vardır ve en ufacık kötü bir durumda içine kapanmaya oldukça meyillidir. Ama seni de kaybetmeyi istemez. Kısaca güvenli bir liman gibidir o, istediğin zaman sığınabilirsin!

"Eylül" çıktı!

Senin kaderinde, kedilerin kedisi Eylül'le birlikte olmak var ki, bayım seni gerçekten kıskanıyoruz. Bir kız düşün ki, hem afet, hem çıtır, hem de akıllı olacak. Üstüne bir de seni deli gibi sevecek. Yo dostum yo, bu kız gerçek olamaz. Eylül gerçekçidir; yani senin gibi bir çocuk ruhluyla tam bir denge halinde olacak. Allah tamamına erdirsin ne diyelim! Yalnız rakibin de çok, bizden demesi :)

"Sedef" çıktı!

Sana seksiliğin vücut bulmuş hali olan, Sedef çıktı. Öncelikle Sedef'in ideal kadın tipi olduğunu söylemek gerek. Sen Sedef'ten ağır oturaklı olmasını mı istiyorsun, olur veya çılgın mı olmasını istiyorsun, onu da olur. Çünkü moduma göre, kafama göre diyenlerden senin gibi. Seksiliği, zerafeti ve zekası ise cabası.

"Selim" çıktı!

Sana Selim çıktı ki, gerçekten ama gerçekten çok şanslısın. Öncelikle şunu dememiz gerekir ki, artık ergenliğini aşamamış ve çocuk gibi adamlardan sana gına geldi. Bu yüzden senin ilacın Selim. Şefkatli, ağırbaşlı, sağduyulu, erdemli ve her şeyden önce olgun. Ancak asla içi geçmiş değil; eğlenmesini de bilir. Gerçek kadına, gerçek adam yakışır kısacası!

"Orkun" çıktı!

Senin kaderin Orkun'la çıkmak. Medcezir'de her şey yalan, tek gerçek Orkun. Bir kere, taş meslek lisesi mezunu, giyimi kuşamı yerinde, esprili ve o "piç" tavırları seni kendine mıknatıs misali çekmekte. Orkun hakkında ne derlerse desinler hep boş beleş. Yok efendim kaypakmış, yok efendim safi kötüymüş. Kötüler boş yere kötü olmaz. Bir kere ona, bu zamana kadar insan gibi davranan daha çıkmamış, ki onun ilacı sensin sen!

"Leyla" çıktı!

Sana Leyla çıktı ve tebrikler. Bu kızın farklı bir tavrı, farklı bir havası var. Senin ilgini Leyla gibi, gizemli ve alternatif kadınlar çekiyor. Sıradanlığa, birbirinin kopyası tipler oldum olası seni cezbedemedi; hepsi aynı geliyor sana. Ama Leyla öyle mi, kendine göre ince bir espri anlayışı vardır, zekası ise zehir zehir. Hele o kapkara gözleri yok mu? Tam senlik bayım :)

"Kenan" çıktı!

Senin kaderinde Kenan'la çıkmak var. Bu adamda çok farklı bir şey var, ne olduğunu sen de anlayamıyorsun. Zeki desen değil, kariyer desen o da yok. Ama o gözleri yok mu, sanki sana baktığında, senin en gizli yönlerini görüyormuş, kalbini-ruhunu-aklını okuyormuş gibi geliyor. Sana bir yeşillik lazım, içinde kaybolacağın... Gerisi fasa fiso!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erva-eren

Mert çıktıydı la dbskbzjaba

gam6

yaman çıktı :D

aytac-melikova

kendi cinsimle mi töbe töbee

busra-bahar2

"Yaman" çıktı! "Yaman" çıktı! Senin kaderinde Yaman'la çıkmak var. Yaman senin için ideal erkek. Yaman, her ne kadar dışarıdan "odun" gibi görünse de, içi yumuşacıktır; onu açabilmek gerekir, bu senin elinde. Bunun yanında hiç kimsenin olmadığı kadar da romantiktir. Eğer onunla olacaksan, küçük sürprizlerine, şahane komplimanlarına, serenatlarına alışmanı öneririz. Yaman korumacıdır son olarak, onunla olabilmek bir şanş.Taş gibi vücutsa bonus ;)

sinem-turan1

keşke başta cinsiyet seçimi koysaydınızzzzz

Görüş Bildir