Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Makarnasın?

Yemek Testleri
105PAYLAŞIM

Sen hangi muhteşem lezzetli makarnasın?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Bunlardan hangisiyle uğraşmak sana daha çok keyif verir?

Basketbol
Futbol
E Spor
Spor yapmak
Daha başka

4. Senin yaşayacağın en ideal yer, neresi olmalı?

5. Peki en sevdiğin yemek türü hangisi?

Ev Yemekleri
Fast Food
Kebap

6. Film izleyeceğin zaman bakacağın ilk kategori hangisi?

Tarihi
Aksiyon
Komedi
Bilim Kurgu
Dram
Romantik

7. Aşık olduğun hava bunlardan hangisi?

Güneşli
Yağmurlu kapalı
Bembeyaz karlı

8. Son olarak aşağıdakilerden hangisi senin için daha önemli?

Para kazanmak
Aile
Gezip görmek
Eğitim
Aşk
Hayallerimin peşinden koşmak

Fettucini Alfredo!

Değerini bilen insanlar var çevrende. Onlar da senin gibi sofistike ve özel, zaten senin de geri kalanına ihtiyacın yok. Sen senin kıymetini bilenlerle gayet mutlusun. Tıpkı Fettucini Alfredo'nun tadı gibi sen de fazlasıyla kırılgan ve narinsin. Her şeyden çabucak alınabiliyorsun. Bu durumda sık sık üzülüyorsun. Aman seni üzenlerden uzak dur!

Penne Arrabbiatta!

Sen biraz tez canlısın. Her şeyden hemencecik sıkılıyorsun. Sürekli aynı ve monoton şeyler yapmak hiç sana göre değil. Bu nedenle tam bir sosyal kelebeksin diyebiliriz. Sosyal hayatın ve arkadaş çevren o kadar geniş ki... Ortamların aranan insanısın! İnsanlar eğlenmek istediğinde kesinlikle sana ulaşıyorlar!

Spaghetti Bolognese!

Çevrendekilere göre biraz sert bir mizacın var. Ciddi konular senin uzmanlık alanına giriyor. Bir sıkıntı olduğunda da deneyimlerinle her şeyi bir çırpıda çözebiliyorsun. Bol kıymalı makarnanın verdiği mutlulukla seninki bir. O nasıl lezzetiyle mutlu ediyorsa senin de sert tavrın insanların hoşuna gidiyor. Hem bu sert halinin altında yufka bir yüreğin var, kimseciklere kıyamıyorsun, sadece laçkalıktan hoşlanmıyorsun o kadar.

Üç Peynirli Tortellini!

İnsanların yanında sevimliliğin ve saflığınla herkesin gönlünde taht kuruyorsun. Her ortama neşe ve mutluluk saçan bir halin var. Makarnanın verdiği enerji gibi sen de ortamların enerji ve neşe kaynağısın. Özellikle insanlar mutsuzken sana ulaştığında yüzleri gülmeden ayrılmıyorlar. Ne diyelim, mükemmel!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yavru-ceylan-8910

Gene iltifatlar gene iltifatlar. -Çevrendekilere göre biraz sert bir mizacın var. Ciddi konular senin uzmanlık alanına giriyor. Bir sıkıntı olduğunda da deneyimlerinle her şeyi bir çırpıda çözebiliyorsun. Bol kıymalı makarnanın verdiği mutlulukla seninki bir. O nasıl lezzetiyle mutlu ediyorsa senin de sert tavrın insanların hoşuna gidiyor. Hem bu sert halinin altında yufka bir yüreğin var, kimseciklere kıyamıyorsun, sadece laçkalıktan hoşlanmıyorsun o kadar.-

Gizli Kullanıcı

Fettucini Alfredo!

vampire88

penne arrabbbiatta misim hihi

teyla

Fettucini Alfredo!Değerini bilen insanlar var çevrende. Onlar da senin gibi sofistike ve özel, zaten senin de geri kalanına ihtiyacın yok. Sen senin kıymetini bilenlerle gayet mutlusun. Tıpkı Fettucini Alfredo'nun tadı gibi sen de fazlasıyla kırılgan ve narinsin. Her şeyden çabucak alınabiliyorsun. Bu durumda sık sık üzülüyorsun. Aman seni üzenlerden uzak dur!

mr-potato

klasik onedio testleri: hangi makarnasın-hangi sossun-hangi yemeksin-alışkanlıklarına göre hangi çikolatasın-bu 8 soruya cevap ver, hangi cheesecake olduğunu söyleyelim

Görüş Bildir