Hangi Köpek Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

19bPAYLAŞIM

Senden bu soruları kendini bir köpek gibi düşünerek cevaplamanı istiyoruz. Hadi başlayalım!

1. İlk olaraaak, bedenini sorsak sana...

Söylemek zorunda mıyım...
Ortalama
Minik
İri

2. Peki yaşamak için hangisini tercih edersin?

Zengin muhitleri
Kalabalık şehirleri
Köyleri, kasabaları

3. Senin tüylerin nasıl peki?

Dökülüyor
Kısa
Uzun

4. Peki hangisi tam anlamıyla tanımlıyor?

Avcı
Özgür
Uyumlu
Neşeli
Sakin
Sadık

5. Şimdi de gönlünden geçen bir ülke seç!

Fransa
Yunanistan
Rusya
Almanya
İskoçya
İngiltere

6. Kaşınmasını en sevdiğin yerin neresi peki?

Bacaklarım
Kulaklarım
Sırtım
Karnım

7. Hadi bir de tasma seç!

8. Nerede uyumayı tercih edersin peki?

Yumuşak yataklar
Sert yataklar

9. Son olarak nerede yaşamak istersin?

Apartman Dairesi
Büyük bir ev
Bahçe, çiftlik

"Husky" çıktın!

Senin kişiliğini yansıtan köpek köpeklerin en nazik ve ağırbaşlısı olan Husky! Hayatının her anında eşitlik ön plandadır senin için. Tam anlamıyla özgür ruhlusun ayrıca, istediğin zaman çekip gidersin saatlerce, günlerce ya da aylarca. Ama her zaman ailenin yanına geri dönersin. Ah bir de bakışların var ki senin, sana ayrı bir hava bir karakter katıyor.

"Bulldog" çıktın!

Senin kişiliğini yansıtan köpek köpeklerin en sevimlisi Bulldog! Sen o kadar tatlı o kadar sevimlisin ki. Senin istediğin, ihtiyacın olan tek şey sevgi galiba. Sevilmeyi ve eğlenmeyi çok seviyorsun. Çok uyumlusun ayrıca, etrafındaki değişimlere anında ayak uyduruyorsun. Dahası, sen değişimleri, yeni şeyleri çok seviyorsun. Yeni arkadaşlar edinmek ve onlarla eğlenceli vakit geçirmek de en sevdiğin aktivitelerinden biri :)

"Golden Retriever" çıktın!

Senin kişiliğini yansıtan köpek Golden! Sen son derece sadık ve arkadaş canlısı birisin. Sevdiklerine o kadar kutsal bir bağ ile bağlısın ki, sadakat senin göbek adın olsa gerek. Çok zekisin ayrıca, her şeyin altından hiç zorluk çekmeden kolayca kalkıyorsun. Ayrıca arkadaş canlılığın ve sevecenliğinle çevrende oldukça popüler olduğunu da söylememiz lazım. Çok seviyor ve çok seviliyorsun dostum!

"Alman Kurdu" çıktın!

Senin kişiliğini yansıtan köpek köpeklerin en cesuru, sen köpeklerin özgüveni en yükseği Alman Kurdu! O kadar güçlü bir karakterin var ki senin, etrafında büyük saygı görüyorsun. Gerçek bir soylusun sen ayrıca. Asalet akıyor her yerinden. İnan bize herkesin seninle arkadaş olmak iyi anlaşmak için çırpınıyor. Zeki ve naziksin ayrıca. Yalnız dikkat etmek lazım, tersin çok pistir senin. Kimse sana bulaşmak istemez yani.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
musa-eren-avci

bu ne hep alman kurdu çıkıyr ben saint bernard isterim

lara-ozmen

husky çıktım tahmin ettim

sinemmm

harbıden husky gıbı kızım Senin kişiliğini yansıtan köpek köpeklerin en nazik ve ağırbaşlısı olan Husky! Hayatının her anında eşitlik ön plandadır senin için. Tam anlamıyla özgür ruhlusun ayrıca, istediğin zaman çekip gidersin saatlerce, günlerce ya da aylarca. Ama her zaman ailenin yanına geri dönersin. Ah bir de bakışların var ki senin, sana ayrı bir hava bir karakter katıyor. :)

anil-isik3

Alman kurdu çıktım

onedio-bagimlisi

husk köpegimin tür o :) ne kısmat

Görüş Bildir