Hangi Kıyafet Senin Karakterinle Eşleşiyor?

-

Kıyafet kadar insanın kişiliğini yansıtan bir şey daha yok. Peki senin karakterinle en uyumlu kıyafet hangisi? Platform topuklular mı, oduncu gömlekler mi, crop tshirtler mi, yoksa daha başka bir şey mi? Cevabı testte...

1. Geçmişten bir moda ikonu seçerek başlayabilirsin!

Janis Joplin
Audrey Hepburn
Coco Chanel
Marilyn Monroe
Ajda Pekkan
Prenses Diana

2. Nasıl kotları tercih edersin peki?

Boru Paça
Acid Washed
Düşük Bel
Skinny
Yüksek Bel
Bol

3. Günümüzden bir moda ikonu seç!

Cara Delevingne
Beyonce
Gwyneth Paltrow
Rihanna
Lady Gaga
Kate Moss

4. Bize tarzını tanımlayabilir misin?

5. Hadi bize vazgeçilmez aksesuarını söyle!

Bileklikler
Çanta
Kolye, küpe
Bere
Saat
Atkı, şal

6. Sırada çok temel bir soru var: Nereden alışveriş yaparsın?

Zara
Bershka
Pasajlardan
Beymen
Spor Mağazalarından
Mango

7. Hadi bir de elbise seç!

Tuvalet, abiye
Elbise mi? Hayatta giymem!
Etnik desenleri olan uzun bi elbise
Dar olsun da...
Erkek tshirtünden elbise yapsam?
Mini mi mini bi elbise

8. Dolabında en çok hangi renk vardır desek?

Bordo veya Mor
Kırmızı
Rengarenk
Beyaz
Pembe
Gri

9. Son soru: Hangi ataerkil hareket seni deli eder?

Kadınların iş hayatında önünün kesilmesi
Sözlü taciz
Homofobi!
Feministlerin lezbiyen sanılması
Hanım, Bağyan denilmesi
Kadın şoförlerin aşağılanması

İspanyol Paça çıktı!

Kıpır kıpır birisin sen, yerinde duramıyorsun. En sevdiğin şeyse tabi ki de dans etmek! İçinden sürekli ah be keşke ben de 60lardaki 70lerdeki hippilerden olabilseydim diyorsun. Çünkü içinde hiç ama hiç büyüyemeyen bir çocuk var ve bu çocuk hep kafasına göre... Bu yüzdendir ki o günlerin akımını yaşatan İspanyol Paçalar senin en yakın arkadaşların. Give peace a chance!

Platform Topuk çıktı!

Çekicisin, güzelsin, girdiğin ortamda gözler direk sana çevriliyor. Sen de ilginin odağında olmayı çok seviyorsun, ki öylesin de. Güzel olmayı çok seviyorsun ayrıca. Ama bu, başkası için güzel olmak anlamına gelmiyor asla, kendin için güzel oluyorsun sen her zaman. Hem öyle sanıldığı gibi, güzel olmak o kadar da kolay değildir; tabi bu yüzden işin inceliklerini artık öğrenmişsin. Tüm bu estetikliğinin ve mıknatıs misali çekici bir insan olmanın göstergesi: Platform topuklar, başkası olamazdı zaten ;)

Ev botu/Panduf çıktı!

Senin en öne çıkan özelliğin rahatlığın. Kafana hiçbir şey takmazsın, istesen de takamazsın zaten, sen busun çünkü. Yani sen rahat olmayı seven birisin. En sevdiğin aktivitense evde koltuğuna uzanıp battaniyenin altında dizi/film izlemektir. Evcimensin yani, çok sıcakkanlı sempatik bir insansın aynı zamanda. Kelimenin tam anlamıyla bir Ponçik’sin! Bu ponçikliğini yansıttığın en sevdiğin aksesuarın da ev botların, hayvanlı pandufların. Eve girer girmez ayağına onları geçirdiğin zaman senden mutlusu yok. Senin kafandan istiyoruz :)

Crop Tshirt çıktı!

Spor yapmaya bayılıyorsun! Fitsin ve bu fitliği korumak için her şeyi yapıyorsun. Yeri geliyor o lezzetli mi lezzetli pastayı yemiyorsun. Vücudun için bu kadar çok zahmete girdikten sonra onu saklamak olmaz tabi. Sen de ne kadar fit olduğunu vücuduna ne kadar iyi baktığını göstermekten hiç kaçınmıyorsun. Crop Tshirtler tam senin için yaratılmış yani. Giymekten hiç çekinme! Sana en çok onlar yakışıyor ;)

Döpiyes çıktı!

Sen tam bir işkoliksin! İşin için yaşıyor canını dişine takıyorsun. Kendine güvenin de tam! Tuttuğunu koparırsın. Ciddisin de, hiç öyle laubali tavırlara gelemezsin. Boş zaman yoktur senin için, çalışmayan insan vardır. Senin bu ciddi kişiliğini de en iyi yansıtan kıyafet de tabi ki de döpiyes! Neyse biz seni çok tutmayalım yapacak işlerin vardır, kolay gelsin :)

Oduncu Gömlek çıktı!

Sen özgür ruhlusun, hiçbir kalıba sığmazsın. Kendi kuralların kendi önceliklerin vardır her zaman ve kimsenin bunlara müdahale etmesine izin vermezsin. Çıt kırıldım da değilsin ayrıca, elini çamura bulamaktan kaçınmazsın. Tam bir özgür kızsın yani! Dağları deldin tek başına, çölleri aştın sen! Bu hırçın özgür ruhunu en iyi yansıtabileceğin kıyafet de tahmin edebileceğin üzere oduncu gömlekler!

Görüş Bildir