Hangi Kıyafet Senin Karakterinle Eşleşiyor?

-

Kıyafet kadar insanın kişiliğini yansıtan bir şey daha yok. Peki senin karakterinle en uyumlu kıyafet hangisi? Platform topuklular mı, oduncu gömlekler mi, crop tshirtler mi, yoksa daha başka bir şey mi? Cevabı testte...

1. Geçmişten bir moda ikonu seçerek başlayabilirsin!

Audrey Hepburn
Janis Joplin
Marilyn Monroe
Prenses Diana
Coco Chanel
Ajda Pekkan

2. Nasıl kotları tercih edersin peki?

Bol
Skinny
Acid Washed
Boru Paça
Düşük Bel
Yüksek Bel

3. Günümüzden bir moda ikonu seç!

Rihanna
Beyonce
Kate Moss
Lady Gaga
Gwyneth Paltrow
Cara Delevingne

4. Bize tarzını tanımlayabilir misin?

5. Hadi bize vazgeçilmez aksesuarını söyle!

Saat
Atkı, şal
Bileklikler
Kolye, küpe
Bere
Çanta

6. Sırada çok temel bir soru var: Nereden alışveriş yaparsın?

Pasajlardan
Zara
Beymen
Mango
Spor Mağazalarından
Bershka

7. Hadi bir de elbise seç!

Mini mi mini bi elbise
Tuvalet, abiye
Elbise mi? Hayatta giymem!
Erkek tshirtünden elbise yapsam?
Etnik desenleri olan uzun bi elbise
Dar olsun da...

8. Dolabında en çok hangi renk vardır desek?

Bordo veya Mor
Kırmızı
Gri
Rengarenk
Pembe
Beyaz

9. Son soru: Hangi ataerkil hareket seni deli eder?

Feministlerin lezbiyen sanılması
Hanım, Bağyan denilmesi
Sözlü taciz
Kadınların iş hayatında önünün kesilmesi
Kadın şoförlerin aşağılanması
Homofobi!

İspanyol Paça çıktı!

Kıpır kıpır birisin sen, yerinde duramıyorsun. En sevdiğin şeyse tabi ki de dans etmek! İçinden sürekli ah be keşke ben de 60lardaki 70lerdeki hippilerden olabilseydim diyorsun. Çünkü içinde hiç ama hiç büyüyemeyen bir çocuk var ve bu çocuk hep kafasına göre... Bu yüzdendir ki o günlerin akımını yaşatan İspanyol Paçalar senin en yakın arkadaşların. Give peace a chance!

Platform Topuk çıktı!

Çekicisin, güzelsin, girdiğin ortamda gözler direk sana çevriliyor. Sen de ilginin odağında olmayı çok seviyorsun, ki öylesin de. Güzel olmayı çok seviyorsun ayrıca. Ama bu, başkası için güzel olmak anlamına gelmiyor asla, kendin için güzel oluyorsun sen her zaman. Hem öyle sanıldığı gibi, güzel olmak o kadar da kolay değildir; tabi bu yüzden işin inceliklerini artık öğrenmişsin. Tüm bu estetikliğinin ve mıknatıs misali çekici bir insan olmanın göstergesi: Platform topuklar, başkası olamazdı zaten ;)

Ev botu/Panduf çıktı!

Senin en öne çıkan özelliğin rahatlığın. Kafana hiçbir şey takmazsın, istesen de takamazsın zaten, sen busun çünkü. Yani sen rahat olmayı seven birisin. En sevdiğin aktivitense evde koltuğuna uzanıp battaniyenin altında dizi/film izlemektir. Evcimensin yani, çok sıcakkanlı sempatik bir insansın aynı zamanda. Kelimenin tam anlamıyla bir Ponçik’sin! Bu ponçikliğini yansıttığın en sevdiğin aksesuarın da ev botların, hayvanlı pandufların. Eve girer girmez ayağına onları geçirdiğin zaman senden mutlusu yok. Senin kafandan istiyoruz :)

Crop Tshirt çıktı!

Spor yapmaya bayılıyorsun! Fitsin ve bu fitliği korumak için her şeyi yapıyorsun. Yeri geliyor o lezzetli mi lezzetli pastayı yemiyorsun. Vücudun için bu kadar çok zahmete girdikten sonra onu saklamak olmaz tabi. Sen de ne kadar fit olduğunu vücuduna ne kadar iyi baktığını göstermekten hiç kaçınmıyorsun. Crop Tshirtler tam senin için yaratılmış yani. Giymekten hiç çekinme! Sana en çok onlar yakışıyor ;)

Döpiyes çıktı!

Sen tam bir işkoliksin! İşin için yaşıyor canını dişine takıyorsun. Kendine güvenin de tam! Tuttuğunu koparırsın. Ciddisin de, hiç öyle laubali tavırlara gelemezsin. Boş zaman yoktur senin için, çalışmayan insan vardır. Senin bu ciddi kişiliğini de en iyi yansıtan kıyafet de tabi ki de döpiyes! Neyse biz seni çok tutmayalım yapacak işlerin vardır, kolay gelsin :)

Oduncu Gömlek çıktı!

Sen özgür ruhlusun, hiçbir kalıba sığmazsın. Kendi kuralların kendi önceliklerin vardır her zaman ve kimsenin bunlara müdahale etmesine izin vermezsin. Çıt kırıldım da değilsin ayrıca, elini çamura bulamaktan kaçınmazsın. Tam bir özgür kızsın yani! Dağları deldin tek başına, çölleri aştın sen! Bu hırçın özgür ruhunu en iyi yansıtabileceğin kıyafet de tahmin edebileceğin üzere oduncu gömlekler!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Başlıklar

Tercihdizi
Görüş Bildir