Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi İnsan Tipi Seni Kendine Çeker?

-
Abone ol

Hangi tip insanların seni kendine çektiğini eminiz ki biliyorsundur; ama bunu, bir de bu testte check etmelisin!

1. Öncelikle, bir Leonardo DiCaprio filmi seç!

The Wolf of Wall Street
Shutter Island
Catch Me If You Can
Inception
Titanic
The Departed

2. İdeal bir pazar öğleden sonrası ne içermelidir?

Uyku
Film
Kitap
Müzik
İş, İş, İş
Takılmaca ;)

3. Dünyaya bir dondurma olarak gelseydin, hangisi olmak isterdin?

Vanilyalı-Sade
Çikolatalı
Çilekli
Kahveli
Frambuazlı
Magnum

4. Sence hangi espri türü daha çekici?

5. Hangi "How I Met Your Mother" karakteriyle birlikte olmak isterdin?

The Mother
Barney Stinson
Ted Mosby
Marshall Eriksen
Lily Aldrin
Robin Scherbatsky

6. Çizgili bir kumaş seç!

7. Sen okuldaki hangi tiptin/tipsin?

Popüler
Arada okula gelen/Nerede olduğu çok merak edilen
Sınıf Başkanı
Nerd
Sınıfın Maymunu
Tek başına tip

8. Peki ya, ideal bir "özel gün" sence ne içermelidir?

Aile
Parti
Hediye
Serenat
Özel günlere inanmıyorum
Bol arkadaş

9. Son olarak, flört edeceğin birisini seç!

Seksi Bir Barmen
Sevimli Bir Kütüphaneci
Özgüven abidesi
Saftirik
Hassas ve yaratıcı
Çekicilikte sınır tanımayan bir öğretmen

"Sessiz Sakin Tip" çıktı!

"Söz gümüşse, sükut altındır!" sözünü hayatının merkezine yerleştiren insanlar seni kendine çekiyor, burası kesin. Sözler çoğu zaman anlamsızdır ve boş beleştir. Zaten sen oldum olası, az düşünüp çok konuşan, patavatsız, ağız ishali olmuş insanlardan köşe bucak kaçıyor, yanlarında bir dakika olsun durmak istemiyorsun. Senin tipinse bunun tam tersi: gizemli, böyle gözleriyle konuşabilen :)

"Hayatı Parti Tadında Yaşayan Tip" çıktı!

Senin şu kısacık hayattan tek bir beklentin var, o da sınırsız eğlence. Çünkü her şeyi yaşayıp bitirdikten sonra, yani kocaldığında "keşke" demek istemiyorsun. Bunun için senin antibiyotiğin, koskoca dünyayı pist alanına çevirip yörüngesinde moonwalk yapabilecek birisi :) Öyle birisini istiyorsun ki, onunlayken zerre sıkılmayacaksın, anın tadını çıkarmayı bilecek ve pek tabii ki çılgın olacak. Öbür türlüsüyle hayat geçer mi be!

"Espritüel Tip" çıktı!

Sen gülmeyi seven birisin, çünkü basitçe gülmek kadar güzel bir şey yok. Bu yüzden senin ruh eşin olacak insan, kesinlikle seni güldürmeyi başaran birisi olmalı. Olaylara olumlu ve komik tarafından bakabilmeli, ciddi ciddi konuşup kafa açmamalı. Orijinal olmalı ayrıca. Ne o öyle, birbirinin arasına karbon kağıdı konulmuş gibi, tek-tip insanlar. Az-biraz sıradışılık iyidir iyi, ama kararında ;)

"Entelektüel Tip" çıktı!

Beyinle, güzel bir vücut arasında tercih yapacak olsan, sen kesinlikle beyni seçersin. İçi boş, aptal, sığ insanlar, en basit tabirle mideni bulandırıyor. Senin tipin kesinlikle zeki olmalı; ama yetmez, entelektüel derinliği de olmalı. Onunla Turganyev'den, Nietzsche'den, İkinci Yeni'den konuşamıyorsan at çöpe gitsin zaten. Güzel insan bulunur kısaca, ama oturup iki lafın belini kırabileceğin insan: Çok az! Bulman dileğiyle...

"Hayalperest Tip" çıktı!

Senin ideal tipin, kesinlikle hayal kurabilecek birisi olmalı. Çünkü herkes hayalleri kadar vardır ve seninki de hayalperest olmalı. Ama yetmez, bu hayallerini de kovalayabilecek cesarette de olmalı. Çocuksu olmalı ayrıca, ergen triplerinden bahsetmiyoruz burada, dediğimiz çocuksu bir saflığı barındırmalı. Hassas ve duyarlı olmalı ayrıca; kaba saba, hayal kurmayı beceremeyen, çok fazla büyüyüp hem kendini hem de etrafındakilerini tüketen insanlar: Senden uzak, Allah'a yakın!

"Korumacı Tip" çıktı!

Sen basitçe kendini özel hissetmek isteyen birisin. Bu yüzden senin ideal tipin korumacı olanından. Bu, senin korunmaya ihtiyacın olduğu anlamına gelmiyor asla, sen sadece ilgi bekliyorsun. Ayrıca seni "başarı" kadar kendine çeken bir şey daha yok. Bu yüzden senin ideal tipin kesinlikle başarılı ve kariyer sahibi birisi olmalı. İşinde gücünde olacak yani, çolukla çocukla bu saatten sonra işin olmaz zaten, onlar gitsin kumda oynasın :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
furkan-mete5

Entelektüel

aslihan-yaksi

entellektuel

zarina

"Espritüel Tip" çıktı! tamamen doğru

mustafa-karakoc2

"Sessiz Sakin Tip" çıktı! % 100 doğru

effyeffy

"Hayatı Parti Tadında Yaşayan Tip" çıktı! Senin şu kısacık hayattan tek bir beklentin var, o da sınırsız eğlence. Çünkü her şeyi yaşayıp bitirdikten sonra, yani kocaldığında "keşke" demek istemiyorsun. Bunun için senin antibiyotiğin, koskoca dünyayı pist alanına çevirip yörüngesinde moonwalk yapabilecek birisi :) Öyle birisini istiyorsun ki, onunlayken zerre sıkılmayacaksın, anın tadını çıkarmayı bilecek ve pek tabii ki çılgın olacak. Öbür türlüsüyle hayat geçer mi be!

Görüş Bildir