Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Potansiyel Illuminati Üyesi Olan Ünlülerden Hangisisin?

 > 
5.3bPAYLAŞIM

Yıllar yılı sağda solda üçgen aradın. Tek gözle poz verenleri hunharca yargıladın. Kurtlar Vadisi favori dizin, Melekler ve Şeytanlar da favori kitabındı pek tabii ki. Şimdi hangi İlluminati üyesi olduğunu öğrenme vakti!

Bu testi çözen direk tapınak şövalyesi oluyormuş (kesin bilgi). Hazırsanız başlayalım, hazır olmasanız da başlayacağız zaten, şimdi İlluminati'ye durduk yere subliminal kastırmayın!

Buradaki tapınakçı kardeşlerimizden feyz aldık..

Şanslı sayını seçerek başlayabilirsin...

Dünyayı yönetmek için aşağıdakilerden hangisini kullanırdın?

Duygu Sömürüsü
Para
Kaba Kuvvet
Kandırma/Göz Boyama
Güç
İyi Niyet
Şan/Şöhret
Açgözlülük
Cinsellik

Rengini seç!

Mısır'daki piramitleri kim yapmış olabilir?

Firavun
Uzaylılar
Ali Ağaoğlu

Aşağıdan bir Şeytan/Cin seç. Fazla da anma, musallat olmasınlar!

Baal
İfrit
Ye'cüc - Me'cüc
Lucifer
Marid
Ehrimen
Dabbe
Deccal
Diablo

11 Eylül kurgu muydu, gerçek miydi?

Kesinlikle gerçekti!
Tamamen Amerikan oyunu
Salak salak sorular sorma!

Antik Yunan Tanrıları'ndan birini seç.

Hades
Ares
Apollo
Hera
Afrodit
Poseidon
Athena
Medusa
Zeus

Hangi Okült simge seni temsil ediyor?

Yıldız
Göz
Sütun
Şamdan
Kılıç
Damalı Zemin
Pergel
Piramit
Ters Haç

Daha önce hiç satanik bir ayine katıldın mı?

Hayır
Evet
Cevabını alamayacağın sorular sorma!

"Beynin çürümüş: Jay Z."

Bu yeteneksizlikle, bu kadar para kazanman ve Beyonce gibi bir şeye sahip olmandan belli, ruhunu satmış olman. Çevrendekiler hep seninle alakalı, "ölmüş bu", "beynin çürümüş" dese de, sen gülüp geçiyorsun. Çünkü şeytanla çoktan anlaşmışsın.

"Aforoz Edilmişsin: Lady Gaga"

Kliplerindeki ağlamaların aforoz edilmenden olmalı. Eski başarıyı yakalayamaman da bundan kaynaklanıyor. Ama eskiden tapınağın gülü, "göz"delerin en hası, Lucifer'ın "little monster"ıydın. Nerede o eski günler. Tapınaktan kovulduktan sonra kilo bile aldın. Başarın hep onlara bağlıymış. Sen de yalanmışsın be tapınağın gülü!..

"Seni Yıkamazlar: İbo"

En büyük güç sende. Bin yılları devirebilirsin bu gücünle. Düşmanların da çok. Ama dostların en iyisi. Dostların nasıl seni inşaattan aldı, sen de dostlarına bu borcu ödemeyi bir borç biliyorsun. İmparatorsun, tahtın belli, alem sana hasta, yıkamazlar seni... durdurun beni:)

"Sönmeyen Star (!): Tarkan"

Sesin güzel, tipin 10 numara, ışığın 5 Yıldız: Hem de malum o yıldız (!). Yeter mi bunlar, asla. Gökhan Tepe ve Popstar Abidin'de de sende bulunan özellikler vardı, ama hiçbir zaman megastar olamadılar. Nedeni çok basit. Açtırmayın kutuyu, söyletmeyin kötüyü... Şarkılarını bir tersten okusalar var ya...

"Üstad-ı Azam: Adnan Oktar"

33. basamağın kedi ve ördek severisin. Kadınlar en büyük zaafın. Bu konudaki tercihin ise doğal olmayan kadınlar. Çünkü doğal olan bir dünya sevmiyorsun. Çünkü müdahale edilmiş yeni bir düzen arıyorsun. Sulandırmak ve kandırmak da en önemli görevin inşallah. Başarılar!..

"İllumemati"

Loca'ya karşı gelenlerin korkulu rüyası, tapınağın haşaşisi, ve yıkım ekibinin başısın. Birisi "düzen"in dışına mı çıktı: "Vur Memati". Birisi "bizim" hakkımızda kötü mü konuştu: "İndir Memati". Birisi ayine gizledin mi sızdı: "Temizle Memati"... Yüzüne çizilmiş piramitle adanmış bir ruhsun sen Memati. "Hadi gidiyoruz Memati!"

"Hep Başarı, Neden Acaba: Acun"

tinypic.com

Hükümetler gider, devir değişir; ama senin başarın hep baki kalır. 0'dan tepeye çıkmanın romanısın adeta. İndiremezler seni oradan. Kanal fark etmez bir yandan da, bütün hepsi "bizim" de ondan. Ancak havalanmıyorsun da. Her yerde, her fırsatta bize çaktığın selamlarla tapınağın ve locanın acar muhabirisin sen!..

"Sertab * Erener"

Üzülerek söylüyorum ki, sen bir piyonsun. "Every way that i can"i biz yazdık. O muhteşem ve bol göndermeli (!) dansın koreografisini biz yaptık. Bir tek sesin senin. Ama sonunculuktan yukarı çıkamayan Türkiye'yi Eurovision'da birinci yapmaya yeter mi. Ya Rum Kesimi'nden tam puan almaya. Kendinizi kandırmayın ve ruhunuzu "kutsal kase"de bize sunun!

"İlluminati'nin Başkanısın: Bill Gates"

Senin kadar güçlü, senin kadar dirayetli, senin kadar zengin bir insan var mı acaba. İnsanların kafasında bir "pencere" açarak, turnayı "göz"ünden vurdun ayrıca da. Pencerenin içindeki göz, senin gözündü; yeni dünya düzeninin "sütun"ları sendin. Kısaca incir reçeli sendin Bill!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rafiq-babazade

bill gates

kursat-kagan-genc

"İlluminati'nin Başkanısın: Bill Gates" Senin kadar güçlü, senin kadar dirayetli, senin kadar zengin bir insan var mı acaba. İnsanların kafasında bir "pencere" açarak, turnayı "göz"ünden vurdun ayrıca da. Pencerenin içindeki göz, senin gözündü; yeni dünya düzeninin "sütun"ları sendin. Kısaca incir reçeli sendin Bill!

ruzgar-mars

Lady Gaga çıktı.

armouch-aimad

Merhaba!!! Eğer İlluminati üyesi olmak ve almaya başlamak istiyor musunuz 50,000,000,00USD aylık ve diğerleri arasında popüler olması ve zenginliklerini ve şöhret,, bu tarafından gönderilen illuminati..I olmanın tek şansı Mason yüksek şefi, yani ben 22 aldık, illminati 32. üyelerini getirmek 10 arıyorum, bu yüzden denemek ve zengin olmak on kişi arasında olmalı ve Ünlü aracılığıyla bize ulaşın: {illuminatiyouls666@gmail.com} ya da biz katılmadan işlemine başlayabilirsiniz +447031993703 çağrı !!!

mesut-ertas1

"İllumemati"

Görüş Bildir