Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi How I Met Your Mother Karakterisin?

 > 
30bPAYLAŞIM

9 senedir haftamızı neşelendirme özelliğinde olan How I Met Your Mother ne yazık ki bitti. Diziyi çok özleyeceğiz ilerleyen zamanlarda.

Peki How I Met Your Mother'ın bi' acayip karakterlerinden hangisinin özellikleri size benziyor?

Bu test, legen... wait for it... dary olacağa benziyor :)

Kaynak burası

Barney'inizi seçerek teste başlayabilirsiniz..

Ruh eşinde aradığın özellik nedir?

Yuva kurmaya karar vermiş birisi olmalı
Düzgün bir karaktere sahip olmalı
Espri kabiliyeti olmalı
Çok fazla darlamayacak birisi olmalı
Hatunsa afet, erkekse taş olmalı
Aynı filmlerden hoşlanmalıyız

Aşağıdan eviniz için bir eşya seçin!

Lisede nasıl bir tiptin/tipsin?

Hangi ünlüyle Mclaren's Pub'da takılmak isterdin?

Alan Thicke
Miranda Kerr
Nil Karaibrahimgil
Ahmet Ümit
Koca Ayak
Frida Kahlo

Pijama giysen, hangi desenlisini seçerdin?

Hayalindeki düğün nerede olmalı?

Dizide hatırlarsınız, herkesin garip bir ikizi vardı. Siz de ünlülerin garip ikizlerinden birini seçin!

Maggie Gyllenhaal'un ikizi
Eminem'in ikizi
Marilyn Monroe'nun ikizi
Scarlett Johansson'un ikizi
Leonardo DiCaprio'nun ikizi
Nicolas Cage'in ikizi

"Sen o'sun: The Mother"

Dünyada bilmem kaç milyar insan var, hepsi birbirine benzer. Ama sen başkasın, zaten hep başkaydın. Zekisin ama kurnaz değil; sakarsın ama şapşal değil. Yardımseversin de ayrıca. Bir kusurun var sadece, hep geç geliyorsun: Yaklaşık 9 yıldır seni bekliyoruz :)

"Marshall Eriksen"

Hani hep "yalan söyleyen ve kötü davranan, sevilir" diye yaygın bir görüş vardır ya. İşte sen bu söze adeta tokat gibi bir cevapsın. Yalanı sevmiyorsun ve hep doğruyu yapmaya çalışıyorsun. Ayrıca çocuk gibisin: Hayalci, oyuncu ve masum. Aman zaten büyünce n'oluyor ki!..

"Tatlılıktan ölmüşsün: Lily Aldrin"

Sen tanımlayan ilk kelime klas: Sanatçısın, şıksın, zarifsin. Seni yürürken görenler, "bu kesinlikle yürümüyor; süzülüyor" der. Bu, zerafetinden olsa gerek. Ama bu zerafet de asla donuk ve soğuk değil. Espriden de anlıyorsun, hay allah! Tam aşık olunacak ve ömür adanacak kadın/adamsın..

"Adam gibi adam: Ted Mosby"

Başrolsun sen başrol! Sırf bu yüzden de çoğu kişi tarafından sevilmiyorsun. Aman canım! Nefret eden etsin. Çünkü seni sevenler; senin ne kadar kültürlü, altın kalpli ve de arkadaş canlısı olduğunu biliyor. Tek bir kötü huyun var, oda insanların yazım ve telaffuz hatalarını düzeltmek. Mesela az önce yaptığım "de" hatasına ayar olduysan, doğru yerdesin :)

"Barney... wait for it... Stinson"

Oooo!.. Kimmişsin sen kim? Barney mi? Tebrikler, çünkü senin hayatın tam bir "legen... wait for it... dary". Efsane yani. Efsane kelimesi de yanında pek bir sönük kaldı be! Bir kere çekicisin, istediğini elde edebilirsin: Bu, 1. Zenginsin: 2. E yakışıklı/güzelsin de: Bu da 3... Kısaca her şey tamam da bir "O" noksan.  E onu da bulduğuna göre...

"Pek güzel, en güzel: Robin Scherbatsky"

Güzelsin hatta çok çok güzel. Eyvallah! Ama seni, sadece güzel olarak tanımlamak haksızlık olur. Bir yerlere gelmek ya da bir şeyler elde etmek için bu güzelliğini kullanmıyorsun. Hayatta her şeyi kendi başına hallediyorsun, kendi başına varoldun zaten hep. Bu yüzden darlanmak ve birilerine bağlanmak senin için oldukça zor. Kendine güveninse tam. Dişi bir kurtsun adeta. Şarkın da bu: "She Wolf"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sinan-kara1

Annne miyim ? :D

elcim-kapak

ted♥

seko_m

Sen tanımlayan ilk kelime klas: Sanatçısın, şıksın, zarifsin. Seni yürürken görenler, "bu kesinlikle yürümüyor; süzülüyor" der. Bu, zerafetinden olsa gerek. Ama bu zerafet de asla donuk ve soğuk değil. Espriden de anlıyorsun, hay allah! Tam aşık olunacak ve ömür adanacak kadın/adamsın.

deryaderya

"Sen o'sun: The Mother" Dünyada bilmem kaç milyar insan var, hepsi birbirine benzer. Ama sen başkasın, zaten hep başkaydın. Zekisin ama kurnaz değil; sakarsın ama şapşal değil. Yardımseversin de ayrıca. Bir kusurun var sadece, hep geç geliyorsun: Yaklaşık 9 yıldır seni bekliyoruz :)

kimsesizpluton

Kendimi hep hep Ted’e benzetirdim ama “Sen o’sun The Mother” çıktı olsundu.

Görüş Bildir