Hangi Dünya Yıldızı Futbolcu Senin Ruh İkizin?

25PAYLAŞIM

Futbol yıldızlarla güzel! Peki sen bu yıldızlar arasından hangisisin?

Haydi teste!

1. Başlayalım o halde. Seni tanımlamayan kelimeyi istiyoruz.

Mütevazi
Özgüvensiz
Yavaş
Tembel
İnançsız
Laçka

2. Aralarından en çok hoşuna giden fotoğrafı seçmeni istesek peki?

3. Üst mevkilerinle ilişkin nasıl olur?

Genelde çatışma halinde olurum.
Uyumlu bir insanım, sıkıntı yaşamam.
Duruma ve hocasına bağlı olarak değişir.

4. İnsanların sevgisini kazanmak konusunda düşüncelerin nedir?

İnsanlar beni sever genelde.
Sevmek zorunda değiller, pek de umrumda değil zaten.
Onların sevgisi de nefreti de bana güç verir.

5. Bir çizgiroman karakterini seçmeni istesek?

6. Profesyonel bir futbolcu olduğunu hayal et şimdi de. Gol sevincin nasıl olurdu?

Beni buraya getiren şeylere teşekkür ve selam şeklinde olurdu.
Atletik bir hareket neden yapmayayım?
Golü ben attığıma göre benimle ilgili olurdu tabii ki.

7. Son sorumuz: Futbolda ülke başarısı sadece kupa veya kupalar mıdır?

"Zlatan İbrahimovic" çıktı!

Muhabir: kendine 0'den 10'a kadar not vermeni istesek, ne kadar iyi bir futbolcusun?

İbra: 10

Sen potansiyelinin farkında, ve her zaman daha iyisini isteyen bir insansın. Kendine olan güvenin çevrendekileri de rahatlatıyor ve insanları asla yüzüstü bırakmıyorsun. Çok çalışıyor ve karşılığını alıyorsun. E o zaman biraz kibirli olmayı da hakediyorsun :)

"Gareth Bale" çıktı!

Çok hızlı düşünen, çok hızlı harekete geçen bir yapın var bir kere. Bunların yanına bir de zaman geçtikçe yaşadığın tecrübelerin eklendikçe her zaman kendine bir şeyler katıyorsun ve katmaya devam edeceksin. Zor zamanlarda ortaya çıkan kahraman olman da insanların sana olan hayranlığını bir hayli artırıyor diyebiliriz.

"Cristano Ronaldo" çıktı!

Bazılarına göre dünyanın 1 numarası. Bazılarına göre antipatik. Tıpkı Ronaldo gibi senin de sevenlerin, sevmeyenlerin var. Ki zaten herkes seni sevse bir sorun var demektir. Sen istediğin yerlere gelmek için çok çalışan ve sonuna kadar hak eden bir insansın. İnsanlara pek kulak asmaman işine daha iyi odaklanmanı sağlıyor ama çok duygusal bir insan olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

"Wayne Rooney" çıktı!

Çok küçük yaşta kendini kanıtlayan Wayne Rooney gibi sen de beklenmedik zamanlarda beklenmedik işler başarma potansiyeline sahip bir insansın. Küçük yaşta profesyonel olmanın verdiği stres gibi sen de bazen boyundan büyük işlere girebilir fakat her zaman altından kalkarsın. Zekan en büyük yardımcın.

"Dimitri Payet" çıktı!

Eski "10 Numara" özelliklerini taşıyan dönemimize uyum sağlamış futbolcu senin özetin adeta. Yeniliğe her zaman uyum sağlayan ama asla eskilerden vazgeçmeyen bir yapın var ve bu da seni daha donanımlı ve daha tecrübeli bir insan yapıyor. Görev bilinci yüksek ve her zaman duygusal olan yapın seni bazen duygusal yönden zorda bıraksa da her zaman ittirici bir güç oluyor diyebiliriz.

"Gianluigi Buffon" çıktı!

Gerçek bir lider. Oynadığı takımdan ayrı olarak da bir marka. Sen de Buffon gibi oturaklı, hırslı ve her zaman sorumluluk alan bir insansın. İnsanlar senden gelen söylemleri her zaman ciddiye alıyor. Öfken de korksalar da bunun hırsınla alakalı olduğunu biliyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baver-asana

Bazılarına göre dünyanın 1 numarası. Bazılarına göre antipatik. Tıpkı Ronaldo gibi senin de sevenlerin, sevmeyenlerin var. Ki zaten herkes seni sevse bir sorun var demektir. Sen istediğin yerlere gelmek için çok çalışan ve sonuna kadar hak eden bir insansın. İnsanlara pek kulak asmaman işine daha iyi odaklanmanı sağlıyor ama çok duygusal bir insan olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

efkarli-18

Zlatan İbrahimovic

ersan-cansu

Wayne Rooney

duru-gok

"Zlatan İbrahimovic" çıktı! Muhabir: kendine 0'den 10'a kadar not vermeni istesek, ne kadar iyi bir futbolcusun? İbra: 10 Sen potansiyelinin farkında, ve her zaman daha iyisini isteyen bir insansın. Kendine olan güvenin çevrendekileri de rahatlatıyor ve insanları asla yüzüstü bırakmıyorsun. Çok çalışıyor ve karşılığını alıyorsun. E o zaman biraz kibirli olmayı da hakediyorsun :)

yasin_dnc57

"Gareth Bale" çıktı!

Görüş Bildir