Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Çizgi Film Kahramanısın?

 > 
73bPAYLAŞIM

Herkesin bir çizgi film kahramanı vardır, 100 yaşında değilsen tabii ki! Peki ama hangisi?

1. Çocukken en çok neyden korkardın?

2. Eskilerden bir abur cubur seç!

Leblebi Tozu
Düdüklü Şeker
Meybuz
Sulugöz
Patlayan Şeker
Algida Calippo
Sigara Şeker
Mabel Sakız
Altın Çikolata

3. Resim dersine Mon Ami 48 ile gelen çocuk hakkında ne düşünüyorsun? (Atış Serbest!)

4. Hangisi sana kendini daha çok yaşlı hissettiriyor?

Justin Timberlake'in noddle saçlarının üzerinden 15 yıl geçti.
Sihirli Annem'in ilk bölümü bundan 11 yıl önce yayınlandı.
Üvey Baba'daki Lamia 26 yaşında.
Süper Baba'nın ilk bölümünden bu yana 21 yıl geçti!
"Hepsi" kurulalı 9 yıl geçti
Leonardo 40 Yaşında :(
BBG'nin ilk bölümünden bu yana tam 13 yıl geçti.
Nokia 3310'un ilk satışından bu yana 14 yıl geçti.
Tarkan'ın Kuzu Kuzu şarkısı 13 yaşında.

5. Solo testte genelde ne çıkardın?

6. İlk aşkını kaç yaşında yaşadın?

7. Küçükken en çok sahip olmak istediğin şey neydi?

LCW'den Kıyafet
Kaykay
Işıklı Ayakkabı
Su Tabancası
Kovboy Kostümü
Barbie Bebek Evi
Puma Kırmızı Krampon
Çocuk Makyaj Seti
Laser Anahtarlık

8. Hangisini oynamayı daha çok severdin?

9. Daffy Duck'ını seç!

10. Hangi kelime seni daha iyi tanımlar?

11. 90'lardan bir dizi seç!

Ayrılsak da Beraberiz
Ruhsar
Kaygısızlar
Bay Kamber
İkinci Bahar
Deli Yürek
Sıdıka
Çılgın Bediş
Üvey Baba

12. Peki ya, hangi Pokemon

Bulbasaur
Squirtle
Togepi
Gastly
Onix
Pikachu
Meowth
Charmander
Psyduck

13. Son olarak: Barış Abi'den bir şarkı seç!

Arka Plan: Ehlizeka (Deviantart)

"Bugs Bunny" çıktı!

Seni diğerlerinden ayıran en temel özellik, oldukça zeki olman. Yediğin havuçtan mıdır, yattığın yerden midir bilinmez, zekan kafana çok fazla gelmekte, ki kulaklarından taştığını "şekil a"da görebiliyoruz :) Bunun yanında oldukça barışçıl birisisin ve sana dokunmasalar bin yıl barış içinde yaşarsın. Ama sana dokunanın vay haline. Anasından doğduğuna pişman edersin onları. Kısaca, Elmur Fudd'lar, Yosemite Sam'ler vız gelir sana, tavşan kardiş :)

"Tom" çıktı!

Senin tavrını, tarzını açıklayan kelime absürt. Öyle absürtsün ki, mutfağı suyla doldurup buz pateni yapabilir veya bir filermoni orkestrasına maestro olabilirsin. Evet, her kedi kadar kaypak, çıkarcı, tembel ve bencilsin; ama nasıl oluyorsa inadına çok sevilirsin, her kedi gibi. O her tarafa döktüğün şeytan tüyünden olsa gerek. Son olarak, seni Hannah ve Barbera ne kadar kötü göstermeye çalışsa da, seviyoruz seni, ey kedibaş :)

"Tweety" çıktı!

Senin kadar tatlısı, senin kadar masumu geldi mi bu çizgi dünyasına, tartışılır. Evet çok safsın, o kadar ki, düşman Sylvester'a bile "küçük bir kedicik gördüm sanki" diyebiliyorsun. Düşmanın azılı, seni bitirmek için türlü kumpaslar peşinde. Fakat o saflığınla bir şekilde paçayı kurtarmayı biliyorsun. Çünkü göstermeyi çok sevmediğin bir zekan var ve bünyende gizli. Saf dedik ama kimse seni Karamürsel sepeti sanmasın!

"Tazmanya Canavarı" çıktı!

Bitmek bilmeyen bir enerji + doyumsuz bir açlık + kıvrak hareketler + cool bir tarz = SEN. Yemek yemeyi çok seviyorsun. Mesela insanlar gece acıkır ve dolaba seğirtir. Kimisi bir meyve, kimisi akşamdan kalan bir börek parçası, kimisi çikolata, kimisi de süt içer. Sense komple DOLABI :) Dedik ya doyumsuzsun. Buna rağmen gram kilo almazsın. Nedeni hareketli olman. Yani, metobolizman Formula 1 arabalarının motoru gibi maaşallah. Bu hayatta tek bir motton var son olarak: "hebelee hübelee bobele!"

"Cedric" çıktı!

"8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat ne kadar güzel değil mi?" İnsanların aşk, hayatı yaşamak, sevgi, iyilik gibi çok basit şeyleri içinden çıkılmaz hale getirmeleri çok saçmadır. Çünkü insan mutlu olmak ister ve bu, çok da basittir aslında. İşte sen bu basitliğin tam ortasında duruyorsun. 8 yaşındasın (biyolojik olmasa bile, kafaca, ruhça), Chan'e aşıksın ve mutlusun (nokta). Hiç büyüme ne olur!

"Casper" çıktı!

Sen çok yanlış anlaşılmış birisisin. Ne yazık ki, bu hayat bazılarına iyi davranmıyor, sana da... Ki bazıları, senin gibi, şanssız doğuyor. Arkadaş canlısısın bir kere, iyi niyetlisin, az konuşur çok dinlersin de. Ancak bunu ne arkadaşların, ne de aşık oldukların anlayamadı gitti. Seni hep terk ettiler. Sen yine de "4S" kuralına tabi olmuyor, kalbini asla karartmıyorsun. Senden herkese bir tane lazım aslında, ey sevimli hayalet!

"He-Man" çıktı!

Sen tam bir cesur yüreksin. Gözünü budaktan sakınmaz, yardıma ihtiyacı olanın hemen yanında olursun. Karizmatik, kendine güvenen tavrına ise diyecek hiçbir şey yok. Yenemeyeceğin düşmansa: 404 Not Found! Adaletlisin ayrıca. Haksızlık karşısında kedin bile kaplana dönüşüyor baksana. Kısaca sana ihtiyacımız var, artık çek kılıcını ve de ki "Gölgelerin gücü adına, güüüç bende artık!"

"Red Kit" çıktı!

Vahşi batının en cool kovboyu sensin. Kıyafetin, rahat hareketlerin, Düldül'ün ve Rintintin'inle sana hayran olmamak hata. Ayrıca zehir gibi zekayı içinde barındırıyorsun. Mesela 6 patlarında her daim 7 kurşun bulunur. Kurşununun bittiğini sanan "Avareller" de yedinciye kısmet olur. Ayrıca tam bir gurbet insanısın. Yalnızlığı da seviyorsun. Kısaca seni "Ben yalnız bir kovboyum, evimden uzaklardayım" sözü anlatır.

"Tsubasa" çıktı!

Sen çok başarılı bir insansın. Başarın şanstan gelmiyor tabii ki; azimlisin, hırslısın, çalışkansın. Yeteneğinse zaten Allah vergisi! Kalas Hyuga, artist Wakabayashi, satıcı Misaki yenemez seni. Arkanda Roberto vardır; tekniğin kartal, sahalarınsa dünyanın yuvarlaklığını kanıtlamakta :) Tek kötü kötü özelliğin ise yavaşlığın. Bir insan, bir sahayı 5 bölümde geçer mi arkadaş!

"Şeker Kız Candy" çıktı!

Sen başına gelen onca şeye rağmen şen şakrak kalmayı bilen birisisin, ki senin hikayene, sen hariç herkes salya sümük ağlamakta. Bu senin kendini savunma biçimin. Evet, hayat zor olmasına zor, fakat yapacak tek şey, kafaya sadece, senin gibi, pembe toka takmak. Böyle olduğun sürece, Antonhy gider, Terry gelir! Şu şarkı gibisin kısaca: Hüzünle sevinç; iç içe, ayrılmaz bir sevgili gibi...

"Çakal-Coyote" çıktı!

Girişimci olmasına girişimcisin ve fakat sende kaybetmek adeta bir alışkanlık. Plan yaparsın tutmaz, bumerangı fırlatırsın döne döne kafana gelir. Talihin yok yani, bahtın da kara. "Böyle hayat batsın yere" diyorsun mütemadiyen. Ve sinene vura vura kanyonların dibini boyluyorsun. Ancak bu tabansızlık nereye kadar, elbet bir gün senin de zamanın gelecektir. İşte o gün, "Road Runner"lar mideye afiyetle indirilecektir. Sadece bekle :)

"Daffy Duck" çıktı!

Şu hayattaki en zor şey ikinci olmaktır. Üçüncü olmaktan da zordur, ikinci olmak. Çünkü üçüncü, dereceye girmekten mutluyken; ikinci, birinciliği kıl payı kaçırdığına üzülür. İşte sen de tam bir ikinci profilisin. Zeka desen, sende de var; yakışıklılık/güzellik desen, o da, ses ve karizma da... Ama hep hakkın yeniyor, üstüne bir de "kıskanç", "loser" damgaları yiyorsun ki sorma gitsin. Ama şunu unutma ki, zaman artık ikincilerin zamanıdır. Sana ve senin gibilere bayılıyoruz, Allah tavşan kılıklıların belasını versin :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed-mustafa-gurbuz

"Çakal-Coyote" çıktı

kayra-ugur-celen

cedric çıktı

yigit-berhan-kahriman

tom cıktı

ulas-kayis

"Red Kit" çıktı!

ilayda-solgun

Casper çıktı

Görüş Bildir