Hangi Çiftin Mutsuz Olduğunu Bulabilecek misin?

-

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir! 

Buradan esinlenilmiştir.

Sizce bu çiftlerden hangisi içten içe mutlu değil?

İçten içe mutsuz çift!

İçten içe mutsuz çift!

Ne kadar da mutlu görünüyorlar öyle değil mi? İşte bunlar hep Instagram'da sevimli görünme çabaları. Her şey yolunda, harika bir çiftiz, birbirimizi çok seviyoruz görüntüsü veriyorlar dışarıya. Birkaç ay görüşüp, ardından birlikte eve çıkmışlar. 1 ya da 2 hafta sonra bunu yaptıklarına pişman olacaklar. Keşke daha önce fark etseydik bu felaketi diyecekler!

Mutsuz olmalarına daha var!

Mutsuz olmalarına daha var!

Jane ve Alex henüz birbirlerini çok fazla tanımıyorlar. Yalnızca birkaç hafta önce tanıştılar. Yani mutsuz bir çift olmalarına daha var. Ama eminiz ki kısa zaman sonra birbirlerinin hareketlerine ufaktan ufaktan sinir olmaya başlayacaklar. Şimdilik cicim aylarının tadını çıkarıyorlar diyebiliriz. Cicim aylarından sonra gelsin kavga, dövüş, fotoğrafları silme ayları!

İçten içe mutsuz değil ama her an patlamaya hazır çift!

İçten içe mutsuz değil ama her an patlamaya hazır çift!

Birlikteyken mutsuz değil bu çiftimiz. Ama neden bu çifti seçtiğinizi tahmin edebiliyoruz. Çünkü toplum içinde çok fazla kavga eder bu tipler. Herkesin bildiği, klasik çift. Ama buna rağmen hiç ayrılmazlar. Birbirlerini herkesin içinde rezil ettikleriyle kalırlar. Muhtemelen aile psikoloğuna falan da gidiyorlardır. Belki aralarındaki tutku ve ihtirastır onları böyle yapan.

Kesinlikle içten içe mutsuz bir çift değil!

Kesinlikle içten içe mutsuz bir çift değil!

Bu tontiş çift nasıl mutsuz olabilir? Her sabah yan komşularına "Günaydın" der bu çiftimiz. Herkesle iyi geçinirler. Birlikte yemek yaparlar, evlerinde vakit geçirmekten hoşlanırlar. Aralarındaki tek sorun beyefendinin ofiste çok fazla vakit geçirmesidir en fazla. Veya hanımefendinin çocuğunu çok fazla şımartmasıdır yani. Ama kesinlikle birlikte olmaktan, birlikte yaşlanmaktan dolayı çok memnunlar!

Sürpriz bir şekilde içten içe mutsuz bir çift değil!

Sürpriz bir şekilde içten içe mutsuz bir çift değil!

Emin olun, biz de ilk başta çok şüpheci yaklaşmıştık bunların birlikteliklerine. Tinder sayesinde öylesine tanışıp, "Sen bu zamana kadar neredeydin?" demişler birbirlerine. Hatta öyle ki bu çiftlerin arasındaki en mutlu çiftimiz bunlar. Birbirlerine ait hissediyorlar kendilerini. Hayatlarında yeni bir sayfa açmışlar adeta. Her neyse, her ne yapıyorlarsa iyi gidiyor. Hiç bulaşmayın bu çifte!

Aralarından su sızmayan çift!

Aralarından su sızmayan çift!

Bu çift ne kadar zamandır birlikte biliyor musunuz? Taa liseden beri! İlişki konusunda master yapmışlar yani! Ancak bu demek değil ki her şeyleri dört dörtlük. Zamanında ikisi de ilişkilerini mahvetmek için ellerinden geleni yapmışlar, birbirlerinden kopamamışlar. Birbirlerinden gizli özel hayatları bile yok! İnanın, her şeyin üstesinden gelmişler, böyle de devam ederler!

Ne yazık ki içten içe mutsuz bir çift değil!

Ne yazık ki içten içe mutsuz bir çift değil!

Üzgünüz, bunlar da mutlu. Biliyoruz, muhtemelen güzel giyimli, güzel bakan, pozitif enerji veren bu çifti "kesin bunlar mutsuzdur" diye seçtiniz. Ne yazık ki, hayır. Aynen dışarıdan göründükleri kadar mutlu. Evlilikleri de mutlu olacak. Hatta musmutlu bir de bebekleri olacak. Ölene kadar mutlu kere mutlu yaşayacaklar.

Birazcık bile mutsuz değiller!

Birazcık bile mutsuz değiller!

Şunların tatlılığına bakın! Nasıl olur da mutsuz olabilirler? Adeta birbirleri için yaratılmışcasına yaşıyorlar ilişkilerini. Her sosyal ortama giren, kendilerini insanlara hemencecik sevdiren, ortamların aranan kişileri bu tatlı çift. Hatta yakın zamanda bir de bir çocuk evlat edinirler, musmutlu yaşar giderler. Onların ilişkisi hepsine tekmeyi basar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irmak-khan-dhawan

Nasıl Şu Teste Normal Diyorsunuz?Yazdıklarına Baksanıza Çift Kanka Anlamında Kullanılsaydı Zaten Başlıktanda Görüldüğü Gibi Olayı Eşcinselliğe Vurmazlardı.Terbiyesiz Şeyler Paylaşmayın Be.Bu Testleri Çocuklar da Yapıyor.Şimdi Gerizekalının Biri Gelir Onların Hayatı Felan Der.Terbiyesizlik Yapmayın Yaa.Lut Kavmini Nasıl Unuttunuz?Eşcinsel Pislikler Diyerlerine İbretlik Olsun Diye Taşa Dönüşmemişlermiydi?Kafirlere Karışmam Ama Bir Müslümanın Bunu Yapması Çok Ahmakça Gerizekalımısınız Olum?Nasıl Kendi Cinsinizden Biriyle İlişkiye Giriyorsunuz?

eda-elis

aa orkun daıasopmvapknpaga

space

Sen nasıl karşı cinse ilgi duyuyorsan onlarda kendi cinslerine ilgi duyuyor onlara pislik demen gerekmez çünkü emin ol ki bi çok hetero insanlardan daha iyiler. Çocuklara gelincede çocuklara her insanın kendi karaları olduğunu homo olmanın kötü bir şey olmadığın aksinde dünyaya renk katıklarını öğrenmesi lazım hümanist çocukların yetişmesi gerekiyor bana göre neyse tabikide buda senin görüşün ama üslubunu biraz yanlış buldum pislik demek bana göre saygısız bi kelime neyse iyi günler ve saygılar...

kadime-ulger1

İnanamamakla birlikte doğru cevabı bulmak mutlu insan anlar mutsuz olanı bence :D

reshontheway

Onedio artık içerikleri kreşlerde hazırlattırıyor anlaşılan...

onlycolours

Çok harika bence. Sırf eşcinsellik olayını beğenmediğiniz için kötülemeye çalışıyor, negatif yorumlar yapıyorsunuz. Bence gayet güzel bir içerik.

prague

Eşcinsel çift gözümüze bile çarpmadı,çok harika kısmını söylesene bi çok merak ettim.Belki biz körüz göremedik.

onlycolours

Çok harika çünkü homofobi yok, ırkçılık yok. Ayrım yapılmamış. Hetero çifte söyledikleri birkaç kötü lafı, homo çifte de söylemişler. Neden bu kadar alındınız bu içerikten anlayamıyorum.

prague

homofobik te değilim , ırkçı da.. kim nasıl mutluysa yaşasın.Benim eleştirim insanların suratına bakıp mutlu olup olmadıklarını soran saçmasapan içeriğeydi.

mikasa_ack

Ne saçma bir test bu ya -_-

Başlıklar

Instagramtatlı
Görüş Bildir