Hangi Büyüyü Yaptırman Gerektiğini Söylüyoruz, Üstüne Bir de Tarifini Veriyoruz!

762PAYLAŞIM

Bu fani dünyada dertler bitmez. Lakin her derdin de bir dermanı vardır! 

Bazen maddi dünyanın çözümlerinin bittiği yerde, başka çareler yardımınıza yetişir. Çünkü neden olmasın?!

1. İlk sorumuz hayatının genel gidişatı üzerine... Hayatın bir film olsa hangi kategoriye girerdi?

Korku
Macera
Komedi
Dram
Ne anlattığı belli olmayan tuhaf bir sanat filmi olurdu herhalde...

2. Şu an üstünde ne var diye sorsak? Üstündekilere en yakın kombini seç bakalım!

3. Tam şu an başını alıp gidebilmen için bir bilet vereceğiz diyelim... Bu bilet nereye olsun?

Yeni Zelanda'ya olsun, herkesten uzak!
Köyüme olsun!
Macera dolu Amerika'ya olsun!
İzlanda'ya olsun, biraz nefes alak!

4. Peki şu aralar en çok neye ihtiyacın var?

Deliksiz, derin, uzun bir uykuya!
Bir arkadaşa...
Alıp başımı gitmeye!
Dağıtmaya!
Anne şefkatine...
Paraya.

5. En son ne zaman ağladın?

Daha bugün ağladım...
1 hafta olmuştur.
Geçen ay ağlamıştım.
Hatırlamıyorum!

6. Hangisi seni çok öfkelendirir?

Doğaya saygısızlık eden insanlar
Kendilerine saygısı olmayanlar
Geleneklerine saygısızlık edenler
Saygıyı güç ile karıştırarak, zayıfı ezenler
Saygı mevzusunu abartanlar

7. Sence intikam nedir?

Adalettir.
Ego tatminidir.
Dünyanın en tatmin edici hissidir.
Düşülmemesi gereken bir tuzaktır.

8. Son olarak da yedi büyük günahtan birini seç!

Kibir
Açgözlülük
Şehvet
Kıskançlık
Oburluk
Öfke
Tembellik

Senin unutma büyüsü yapman lazım!

Dün, dünde kaldı cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek lazım! Artık unutmanın ve geçmişi geçmişte bırakmanın vakti gelmiş senin için! Elinden geleni yapmışsın, şimdi kadere güvenme zamanı senin için. Unutmak için de elbette büyü ilminden birazcık yardım alabilirsin!

Tarif: Geçmişteki olumsuz olayları hatırlatan eşyaları bir kavanoza dolduruyorsun, sonra o kavanozun içine tane tane küçük kağıtlara yazdığın o olumsuz olayları da ekliyorsun. Sonra o kavanozu alıp, üç kere Ajda Pekkan'ın "Bambaşka Biri" şarkısını söyleyerek denize atıyorsun. Deniz yoksa, nehir; nehir de yoksa herhangi bir suya da atabilirsin! İşlem bittikten sonra bir de duş alıp mışıl mışıl uyuyorsun!

Bol şans!

Senin defetme büyüsü yapman lazım!

Hayatına müdahale eden, iyi niyetinden dolayı sana verdikleri zararı fark edemediğin insanlar çok! Çok yumuş yumuş kalpli ve nazik biri olduğundan da bu insanlardan kurtulamıyorsun. Sürekli ruh halini aşağı çekiyorlar. Çözüm basit oysa!

Tarif: Dolunaydan iki gece önce bol bol Demet Akalın dinleyerek gerekli ruh halini yakalıyorsun. Uygun enerjiye ve özgüvene yükseldiğinde 2 yemek kaşığı kadar tuz alıyorsun, biraz sirkeyle beraber uzak tutmak istediğin insanın ismini 3 kere tekrarlayarak evinin girişine döküyorsun. Önceleri kokudan dolayı olduğunu düşünsen de, kısa süre sonra defetme büyüsünü yaptığın insanların senden uzak durmaya başladığını göreceksin!

Senin bereket büyüsü yapman lazım!

Sen maaşallah elini attığın her işi halledebilecek olgunlukta, gayet akıllı ve karakteri oturmuş birisin! Lakin para farklı bir konu işte... İnsanın cebinde bereket, biraz da şansı olacak ki refaha ersin! Bunun için küçük bir bereket büyüsü yardımcı olur.

Tarif: Büyünün en basit mantığı olarak, istediğin şeyin karşılığında bir şey vermelisin. Bu yüzden evde yumuşak taze ekmeklere minik sandviçler yapıyorsun. Bol bol zeytin koyman, bereketi arttıracaktır. Sonra da bu sandviçleri kuşluk vaktinden hemen sonra en yakın çocuk parkına gidiyorsun ve ilk gördüğün 3 kişiye ikram ediyorsun. Sandviçlerden arta kalan kırıntıları da kuşlara veriyorsun. Sonra gelsin bereketler!

Senin nazardan korunma büyüsü yapman lazım!

Sana nazar boncuğu falan işlemiyor! Öyle ışıltılısın, öyle ilgi çekiyorsun ki, senin nazardan korunma seviyeni en üste çekmemiz, koruyucunun adeta faktörünü arttırmamız gerekiyor. Bu yüzden kolları sıva!

Tarif: Bir tutam adaçayı alıp, onu tütsü gibi azıcık ucundan yakıyorsun. Ayna karşısına geçerek kendine ve yansımana dumanları tüttürüyorsun, üflüyorsun! Ardından ise üç kere "herkes bana aşık, herkes beni kıskanıyor, ben onların seviyesine inmem!!!" diye bağırdıktan sonra Instagram hesabının açıklama kısmına bir yıldız emojisi koyuyorsun. İşte o yıldız seni her nazardan koruyacak!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leblebilikarpuz

bakıyorum hepimize unutma büyüsü çıkmış

duskapanisakini

Dün, dünde kaldı cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek lazım! Artık unutmanın ve geçmişi geçmişte bırakmanın vakti gelmiş senin için! Elinden geleni yapmışsın, şimdi kadere güvenme zamanı senin için. Unutmak için de elbette büyü ilminden birazcık yardım alabilirsin! Tarif: Geçmişteki olumsuz olayları hatırlatan eşyaları bir kavanoza dolduruyorsun, sonra o kavanozun içine tane tane küçük kağıtlara yazdığın o olumsuz olayları da ekliyorsun. Sonra o kavanozu alıp, üç kere Ajda Pekkan'ın "Bambaşka Biri" şarkısını söyleyerek denize atıyorsun. Deniz yoksa, nehir; nehir de yoksa herhangi bir suya da atabilirsin! İşlem bittikten sonra bir de duş alıp mışıl mışıl uyuyorsun! Bol şans!

saathep5

Unutma büyüsü iyiymiş ya

iaz-liass

Başlığı görünce dedim ben sizin kafatasınızı... sonra baktım sonuçlarda ciddi bir şey yok, iyi oldu velhasıl.

pepela

Senin defetme büyüsü yapman lazım!

Görüş Bildir