Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Burç Hangi Tarz Arabayı Tercih Ediyor?

İlginç-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Hangi Burç Hangi Tarz Arabayı Tercih Ediyor?

Hangi Burç Hangi Tarz Arabayı Tercih Ediyor?

Hiç çirkin bir araba gördüğünüzde “Bunu kim alır ki” diye sordunuz mu? Ya da “Ehliyeti kasaptan mı aldın?” diye karnınızdan konuştunuz mu? Seçim size hoş görünmeyebilir çünkü karakterinizin beğenilerinizde büyük etkisi vardır. Her yiğidin de ayrı bir yoğurt yeme şekli vardır. Bu da sürücü koltuğuna yansır. Çoğu kişi de burçların karakterlere etkilerine inanır. Demek ki araç seçiminde ve trafikteki davranışlarda burçların da etkisi göz ardı edilemez durumda. Ottopot burçlara göre en uygun araçları ve trafikteki davranışları sizin için araştırdı. Bakalım sonuçlar haftalık astroloji eklerinden aşağı kalacak mı?

KOÇ (21 Mart-21 Nisan)

Koçlar inatlarıyla bilinir, yenilgiyi asla kabul etmezler. Trafikte de başka bir aracın onları geçmesi kabul edilebilecek bir şey değildir. Cesur ve tutkulu karakterlerini de eklersek sürat onların trafikteyken vazgeçilmezleri arasındadır. Koç Burcu trafikte dikkat etmeniz gerek burçlardan biri.

Araç seçimlerinde hızlı ve atik arabaları tercih ederler. Eğer altınızda güçlü bir otomobil yoksa inadınız da pek işe yaramayacaktır.

Renk seçimlerinde siyah başlarda gelir.

BOĞA (22 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu hayatı, yaşamayı seven ve keyfini çıkaran bir burç olarak bilinir ama trafikteki maceraperest hareketleri, kendilerine verdiği hazzı diğer sürücülere bir tehlike olarak yansıtmakta olduğu için “Boğalara trafikte dikkat” diyoruz.

Araç seçimlerine gelince; aldıkları aracın içinde keyif almaları onlar için öncelikli. Doğaya olan düşkünlüklerinden ötürü de ferah bir otomobil onların vazgeçilmezi.

Renk seçimleri de gri ve kırmızı ağırlıklı araçlar olacaktır.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu değişkenliği, içindeki büyümeyen çocuk, coşkusu ve merakı ile bilinir. Tabi bunlar trafikte kural ihlali, ters yönlere dalma ve sürekli korna çalma eylemleri olarak görünür. Sabırsız ve sinirli oldukları gözlemlenmiş. Trafikte “Beklenmedik” bir tehlikedir kendileri.

İkizlerin değişken halleri otomobil seçimlerine de yansıyor. Aldıkları değil de almadıkları sürekli daha güzel görünüyor. Ama seçimlerinde, o sıra en moda olanlar ön plana çıkıyor.

Renk seçimlerinde kıpır kıpır renkler göze çarpıyor. Maviler, fıstık yeşilleri, vişne çürükleri vb.

YENGEÇ (22 Haziran-21 Temmuz)

Yengeçler hayalci, çocuksu ve duygusal olarak bilinir. Her hareketlerinde olduğu gibi trafikte de ölçülü ve ......

Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçİkizler BurcuTercihastrolojikoç burcu
Görüş Bildir