Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Beauty and the Beast Karakterisin?

623PAYLAŞIM

1. Aşka bakış açın hangisi?

Anne-babamınki gibi bir aşk
Kalbimde öyle bir duygu yok
İstediğimi elde ederim
Aşk insanıyım
Tam bir kazanovayım
Aşka inanmam, mantık insanıyım

2. Sence en kötü özelliğin ne?

Saflık
Öfkeli olmak
Kibirlilik
Kabalık
Umursamazlık
Hırs

3. Hangi görsel sana mutluluğu ifade ediyor?

4. Bir emoji seç!

5. Nasıl insanlardan hoşlanırsın?

İç güzelliği olması yeterli.
Beni sevmeli.
Zor elde edilen biri olmalı.
Kibar biri olmalı.
Çok özellik aramam açıkçası.
Mantıklı ve aklı başında olmalı.

6. Biri sana kötü davrandığında nasıl karşılık verirsin?

Kibar davranarak yumuşamasını sağlarım.
Öfkeyle karşılık veririm.
Ben de aynı şekilde karşılık vererek baskın taraf olurum.
İkaz ederim, yetmezse kaba biri olurum.
Hiç umursamam.
Mantıklı bir şekilde karşılık veririm.

7. Senin için bir evin olmazsa olmazı nedir?

Arabesk
Klasik
Rock
Pop
Alaturka
Halk müziği

8. Senin için yaşamın amacı nedir?

Sevgi dolu bir dünyada yaşamak.
Özgürce yaşamak.
İstediğim her şeyi elde etmek.
Huzurlu bir dünyada yaşamak.
Eğlenceli bir hayat yaşamak.
Belli amaçlar uğruna yaşamak.

Senin karakterin Belle!

Belle gibi güzellik timsalisin. Bazen alay konusu olsan bile annenle babanın zamanındaki gibi romantik bir aşkı hayal ediyorsun. Heyecanlı hayallere sahipsin ve bu hayallerde kendini harika yerlerde görüyorsun. Herkesin içinde bir iyilik olduğuna inanıyorsun. Dünyaya iyi gözlerle bakmaya devam et, bir gün mutlaka karşılığını alacaksın.

Senin karakterin Beast!

Kalbinde aşk duygusu taşımamakla lanetlenmişsin. Merak etme, bu durum geçici. Bir gün aşkı öğrendiğinde ve biri seni gerçekten sevdiğinde her şey değişecek. Bu da kaderinde olan bir şey. Birinin sevgisi bir gün seni iyileştirip değiştirecek.Şimdilik hayatını inandığın şekilde yaşamaya devam edebilirsin.

Senin karakterin Gaston!

Dikkat çekici birisin ve güçlü bir karakterin var. Bu da biraz kendini beğenmene ve kibirli olmana neden oluyor. İsteklerine ulaşma konusunda hiçbir engel tanımıyorsun. Bu tabii ki güzel bir özellik, sadece biraz daha mütevazı olmayı öğrenmen gerekiyor. O zaman hayatın çok daha güzel olacak.

Senin karakterin Mrs Potts!

Oldukça kibar ve nazik biri olmana rağmen, duruma göre katı ve kaba bir insan olabiliyorsun. Kısacası sana nasıl davranılıyorsa, sen de öyle davranıyorsun. Önceliğin her zaman iyilikten yana ve güçlü sezgilerin seni doğru şekilde yönlendiriyor. Sevdiklerin için özel bir şeyler yapmayı çok seviyorsun.

9. Senin karakterin Lumiere!

Tam bir şıpsevdisin. Hayat dolu kişiliğini her an yansıtıyorsun ve bu konuda çok başarılısın. Flört etmek senin işin. Bu delidolu tavrın seni dışarıdan umursamaz biri gibi gösterse de; sen çevrendekilere sürekli yardım eden ve umut aşılayan bir yapıya sahipsin. Kimin başı sıkışsa sen oradasın. Bu özelliğin oldukça sempati topluyor. Bu özelliklerini korumaya devam et.

10. Senin karakterin Cogsworth!

Daima mantığının sesinin dinleyen istikrarlı birisin.Herkesi, her şeyi sürekli kontrol etme eğilimindesin. Bunun sebebi de her şeyin sana uygun olmasını istemen. Başarı senin için çok önemli, başarıya ulaşma yolunda hırslı ve azimlisin. En yakınların bile her an rakibin olabilir.Başarıya ulaşmak için hiçbir engel tanımıyorsun. Özellikle sevdiklerine karşı biraz daha ılımlı olmanda fayda var.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cerennn

Senin karakterin Mrs Potts! Oldukça kibar ve nazik biri olmana rağmen, duruma göre katı ve kaba bir insan olabiliyorsun. Kısacası sana nasıl davranılıyorsa, sen de öyle davranıyorsun. Önceliğin her zaman iyilikten yana ve güçlü sezgilerin seni doğru şekilde yönlendiriyor. Sevdiklerin için özel bir şeyler yapmayı çok seviyorsun

mrs.queen

Senin karakterin Mrs Potts! anladım -,-

Gizli Kullanıcı

Senin karakterin Gaston! Dikkat çekici birisin ve güçlü bir karakterin var. Bu da biraz kendini beğenmene ve kibirli olmana neden oluyor. İsteklerine ulaşma konusunda hiçbir engel tanımıyorsun. Bu tabii ki güzel bir özellik, sadece biraz daha mütevazı olmayı öğrenmen gerekiyor. O zaman hayatın çok daha güzel olacak.

monkeydozge

Belle!

miss-simpson

Oopps! Senin karakterin Beast! Kalbinde aşk duygusu taşımamakla lanetlenmişsin. Merak etme, bu durum geçici. Bir gün aşkı öğrendiğinde ve biri seni gerçekten sevdiğinde her şey değişecek. Bu da kaderinde olan bir şey. Birinin sevgisi bir gün seni iyileştirip değiştirecek.Şimdilik hayatını inandığın şekilde yaşamaya devam edebilirsin.

Görüş Bildir