Hangi Ayakkabı Seni Anlatıyor?

-

Şu an ayağında olan veya birazdan giyeceğin ayakkabı belki de hiç senin tarzın değil, belki tam tersi bir şey giymeliydin çünkü seni karşılayan ayakkabı başka olabilir. Bakalım ayakkabın neymiş?

1. Öncelikle bağcıklı mı yoksa bağcıksız mı, onu belirleyelim.

Bağcıklı
Bağcıksız

2. Asıl sorulara başlayalım. Gençliğini hangi 10 yılda yaşamak isterdin?

3. Bugün boş günün. Nasıl değerlendirmeli?

Kankalarla gezmeli, akabinde tozmalı.
Sabah kahvesiyle gazete okuma, ardından yayılma keyfi.
Bugün boş değil, akşam bir yere davetliyim.
Mümkünse arkadaşlarımla akşama kadar alışveriş!
Hatırlattığın iyi oldu anneanneme gideyim de bi elini öpeyim.
Onu bilmem de dışarı çıkılacaksa kalın giyinmeli, havalar soğuyor.

4. Üst komşun deli gibi gürültü yapıyor, çıldırttı artık seni. N'aparsın?

Ağızlarını kırarım! Bi huzurumuz var lan!
Evin erkeğini salarım üstlerine.
Kapılarına çıkar kibarca uyarırım.
Tavana vururum. Sopayla olur yumrukla olur.
Müzik setinin sesini sonuna kadar açarım.
Apartmanda raslaştığımız ilk an laf sokarım.

5. Sence yuvarlak gözlük hangisine daha çok yakışıyor?

Sigmund Freud
Janis Joplin
Harry Potter
Gandhi
John Lennon
Steve Jobs

6. Bakkala çıkarken ne geçirirsin ayağına?

Onu bilmem de altımda Hello Kitty pijamam olur.
Yollayacak birini bulurum ya kim inecek şimdi.
Dışarı nasıl çıkyıorsam bakkala da öyle giderim.
Eski köselenin topuğuna basa basa giderim.
Ne bulursam, fark etmez benim için.
Kolayca giyiyorum ayakkabımı sıkıntı yok.

7. Çay içelim çay, çay güzel şey.

Hakkaten he şimdi olsa ince belli, iki şekerli.
Yanına püsküüt müsküüt bişeyler de ver madem.
Abi benim büyük kupam var orda, bi de mümkünse 4 şeker.
Hmm saat 5 olmuş, ben de alayım.
Benimki ice tea olsun.
Ben yeşil çay alayım, formumu korumaya çalışıyorum da.

8. Çay diyince aklım kahvaltıya, kahvaltı diyince aklım peynire gitti. Sence hangi peynir en güzeli?

Kaşar peyniri
Lor peyniri
Beyaz peynir
Tulum peyniri
Otlu Peynir
Rokfor peyniri

Senin Ayakkabın Topuklu!

Zarif ve bir o kadar da kışkırtıcı! Topuk sesin melodi gibi işliyor kulaklarımıza haberin yok. Kadın dediğin topuklu giyer düsturunu benimsemiş,  zerafet ve tatlılık arasındaki dengeyi tutturabilmeye adanmış bir hayat seninkisi. Rengarenk kişiliğin topuklularına yansısın ki etrafına daha fazla renk saçasın!

Senin Ayakkabın Sneaker!

Hayatı dolu dolu yaşayan enerjik, sportif tipler vardır ya, bakma başka yere sen osun işte! Senin amacın sürekli pozitif ve mutlu olmak, sağ olasın ki yaydığın enerjiden çevrendeki bizler de nemalanıyoruz. Çok güzel insansın vesselam, ve bu halinle illa ki ayağında sneaker olmalı.

Senin Ayakkabın İskarpin!

Sevdiklerini sahiplenme, babacanlık, çok hafif de maçoluk gibi özellikleri aynı potada eriterek ayakkabı yaparsak bu iskarpin olacaktır, ve senin ayağına tam oturacaktır! Rutini seviyorsun, değişikliğe pek açık değilsin ama böyle mutlusun. Sevdi mi tam seven delikanlı adamsın. Senden ilerde çok iyi baba olur bizden söylemesi.

Senin Ayakkabın Bot!

Sen her dara düşen dostunun sırtını dayayabileceği bir dostsun. Yerine göre Harley Davidson, bazen Timberland, kimi zaman CAT, en olmadı UGG. Havaları geçse de bir süre daha bot kullananlardansın. Yere sağlam basan bir yapın varken bot insanı olmaman mümkün değil tabii ki. Bu aynı zamanda adımlarının olduğu kadar karakterinin de sağlam olduğunun aynası.

Senin Ayakkabın Makosen!

Senin bu sabah uyanıp evinin bahçesindeki dev aile kahvaltısına katılman ve yeğenlerinle oyun oynaman lazımdı ama hayat işte. Olsun be, belli bir klası olan ve ailende olduğu kadar arkadaşların arasında da el üstünde tutulan saygın birisin. Göz bebeklerisin hatta. Fikirlerine ve sözlerine her zaman değer verilesi, candan bir insansın.

Senin Ayakkabın Rugan!

Sen bu dünyaya şık olmak, şıklığa şıklık katmak için gelmişsin. Asil ve havalı tavrın baş döndürüyor adeta. Bir ortama girdiğinde gözler senin üzerinden alınamıyor. Tam bir rugan ayakkabı insanısın. Lakin ruganlar çabuk yıpranırlar, hayat desen zaten yıpratıcı, bu yüzden daima kendinden emin adımlar atman gerek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru_ozdogan

Senin Ayakkabın Topuklu! Senin Ayakkabın Topuklu! Zarif ve bir o kadar da kışkırtıcı! Topuk sesin melodi gibi işliyor kulaklarımıza haberin yok. Kadın dediğin topuklu giyer düsturunu benimsemiş, zerafet ve tatlılık arasındaki dengeyi tutturabilmeye adanmış bir hayat seninkisi. Rengarenk kişiliğin topuklularına yansısın ki etrafına daha fazla renk saçasın!

berfin-karal

Senin Ayakkabın Sneaker! Hayatı dolu dolu yaşayan enerjik, sportif tipler vardır ya, bakma başka yere sen osun işte! Senin amacın sürekli pozitif ve mutlu olmak, sağ olasın ki yaydığın enerjiden çevrendeki bizler de nemalanıyoruz. Çok güzel insansın vesselam, ve bu halinle illa ki ayağında sneaker olmalı.

coolknd

Senin Ayakkabın Sneaker!Hayatı dolu dolu yaşayan enerjik, sportif tipler vardır ya, bakma başka yere sen osun işte! Senin amacın sürekli pozitif ve mutlu olmak, sağ olasın ki yaydığın enerjiden çevrendeki bizler de nemalanıyoruz. Çok güzel insansın vesselam, ve bu halinle illa ki ayağında sneaker olmalı.

pambikli-seker

Sneaker benim herşeyiim ♥

nergiz-sirinova

Senin Ayakkabın Sneaker! Hayatı dolu dolu yaşayan enerjik, sportif tipler vardır ya, bakma başka yere sen osun işte! Senin amacın sürekli pozitif ve mutlu olmak, sağ olasın ki yaydığın enerjiden çevrendeki bizler de nemalanıyoruz. Çok güzel insansın vesselam, ve bu halinle illa ki ayağında sneaker olmalı.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Rengarenkçayoyun
Görüş Bildir