Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamzaoğlu: 'Fenerbahçeliydim İnkar mı Edeyim?'

Anasayfa > Gündem

Bursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu hedeflerinin ilk 6 içerisinde yer almak olduğunu belirterek, “Bazı kulüpler ceza alırsa 6’ncı, 7’nci de Avrupa’ya gidebilir” dedi. Öte yandan tecrübeli çalıştırıcı çocukken Fenerbahçeli olduğunu da itiraf etti.

Yeşil-beyazlı takımın tecrübeli teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün resmi televizyonunda yayınlanan Santra programında önemli açıklamalarda bulundu.

'Fenerbahçeliydim İnkar mı Edeyim?'

Bursasporlu taraftarların röportajlarında eski takımı Galatasaray hakkındaki açıklamaları sebebiyle eleştirilerde bulunduğunun hatırlatılması üzerine deneyimli çalıştırıcı, “Ben taraftarlarımızın haklı eleştirilerini normal karşılıyorum. Sağduyulu düşünürlerse doğruyu bulursunuz. Siz beni ‘Galatasaraylı Hamza’ olarak tanırsınız. Ben Bursaspor ile özdeşleşecek başarıları yakalamadım. Ben buradan başka bir kulübe gittiğimde bana Bursaspor’u soracaklar. Ben onlara ‘Ben buradayım, Bursaspor’u konuşamam’ diyemem. Bizler futbola hizmet eden insanlarız. Galatasaray’a ilk gittiğim gün kulübün dergisi benimle röportaj yaptı. Derginin yazarı önceki dergilerden araştırmış ve bana ‘Siz çocukluğunuzda Fenerbahçeli miydiniz?’ dedi. Ben de küçükken Fenerbahçeliydim’ dedim. İnkar mı edeyim? Ben hep Galatasaraylıydım mı diyeyim? Gerçekler neyse kimseden çekinmeden konuşmak lazım” dedi.

'Bazı Kulüpler Ceza Alırsa'

Hedeflerinin sezon sonunda ilk 6 içinde yer almak olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, “Bazı kulüpler ceza alırsa 6’ıncı ve 7’incide Avrupa’ya gidebilir. Henüz istediğimiz seviyede değiliz. Düşündüğümüz hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmamız gerekiyor. Yerli yabancı, yaşlı genç ayrımı yapmıyorum. Benim için oyuncu oyuncudur. Kimi kimle değerlendirmek istiyorsam onu tercih ediyorum” şeklinde konuştu.

İHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
37
18
14
3
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ne farkeder

Aynı şeyi kaç defa tekrarlayacaksin acaba? Yoksa gündemde kalma çabaları mi?😕