Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamilelik Kilolarına Meydan Okuyan En Fit 20 Ünlü Anne

Anasayfa > Cafe

Karnı burnunda halleriyle arz-ı endam etmelerinin üzerinden henüz birkaç ay geçmeden muhteşem vücutlarına geri kavuşan ünlü annelerin zayıflama ve fit kalma sırlarını sizler için derledik:

1. Alessandro Ambrosio

1. Alessandro Ambrosio

İşi gereği kilo almaktan kaçınan ünlü model, önemli defilelerden 15-20 gün önce başladığı yoğun antrenman programları ile durumu toparladığını belirtiyor.

2. Bethenny Frankel

2. Bethenny Frankel

Özel bir diyet programına bağlı kalmayan oyuncu, günlük 45 dakikalık yürüyüş ve yoga seanslarıyla eski formuna kavuşmuş.

3. Beyonce

3. Beyonce

Doğumdan sonraki 5.ayda 30 kilo vermiş harika vücuduyla tekrar sahneye çıkan Beyonce, bu başarıyı haftada 5 günlük antrenman programı ve doğal beslenme ile kazanmış.

4. Courtney Cox

4. Courtney Cox

İlerleyen yaşına rağmen formunu koruyan Cox, en yakın arkadaşı Jennifer Aniston'la birlikte katıldığı yoga ve meditasyon seanslarına borçlu olduğunu belirtiyor.

5. Giselle Bündchen

5. Giselle Bündchen

Kilosu konusunda son derece bilinçli bir tutum izleyen model, kas hafızasının ve dikkatli yemenin avantajlarından faydalandığını düşünüyor.

6. Gwen Stefani

6. Gwen Stefani

Yoga ve pilates gibi sporlardan ziyade crossfit ve boks gibi sporları sevdiğini söyleyen Stefani, enerjisini ve vücudunu buna borçlu.

7. Gwyneth Paltrow

7. Gwyneth Paltrow

Fit vücudunun şans ya da iyi genlerle açıklanamayacağını iddia eden ünlü oyuncu, haftanın 5 günü aksatmadan; 45 dakika kardiyo 45 dakika güç olmak üzerine 1,5 saatlik zorlu antrenmanlar yapıyor.

8. Halle Berry

8. Halle Berry

49 yaşındaki güzel oyuncu, hamilelik öncesinde de sağlıklı yaşama önem verdiğini ve diyabet rahatsızlığından ötürü yeme rutinine daima dikkat ettiğini belirtiyor.

9. Heidi Klum

9. Heidi Klum

Doğum kilolarını vermek için alarma geçmediğini söyleyen Klum, bu konuyu kafasında çok büyütmeyip herkesin aldığı normal önlemleri aldığını belirtiyor.

10. Jennifer Hudson

10. Jennifer Hudson

Verdiği kilolarla adından çok söz ettiren Jennifer Hudson'ın egzersiz programı şöyle: 25 squat, 25 mekik ve 25 şınavdan oluşan seriyi 15 dakika boyunca hızlı hızlı tekrarlamak.

11. Jennifer Lopez

11. Jennifer Lopez

Kıvrımlı ve fit vücudunu ikizlerinin doğumundan sonra da koruyan Lopez, bunun biraz da çocukluk yıllarından beri her gün yaptığı düzenli dans ve egzersizlerle ilişkili olduğunu düşünüyor.

12. Jessica Alba

12. Jessica Alba

Jessica Alba'ya baktığınızda, onun her gün düzenli olarak spora giittiğini düşünebilirsiniz. Ancak Alba, bu rutine pek zaman bulamadığını fakat vakit buldukça burpee hareketini yaptığını itiraf ediyor.

13. Julianne Moore

13. Julianne Moore

Yıllara meydan okuyan narin güzellik Julianne Moore, spor salonlarından çok hoşlanmadığını; bu yüzden de haftada 3 defa Ashtanga yoga derslerine katıldığını anlatıyor.

14. Kate Beckinsale

14. Kate Beckinsale

2001 yılında oynadığı Pearl Harbour filmine kadar sporla pek de alakası olmayan 2 çocuk annesi güzel yıldız, şimdilerde tai chi ve yogayla ilgileniyor.

15. Kate Hudson

15. Kate Hudson

Doğum öncesinde 90'lı kiloları gördüğünü söyleyen Hudson, eski kilosuna dönebilmek için günde 3 saat süren yoğun kardiyo egzersizleri uygulamış.

16. Kelly Ripa

16. Kelly Ripa

20'li yaşlarında sağlığına pek de dikkat etmeyen Ripa, doğum sonrasında sağlık beslenmeye ve outdoor koşulara başlamış.

17. Kourtney Kardashian

17. Kourtney Kardashian

Oğlu Mason'un peşinde koşmanın tek zayıflama sırrı olduğunu söyleyen Kardashian, böylelikle spor salonuna da ihtiyacı olmadığını itiraf ediyor.

18. Madonna

18. Madonna

Aktif spor hayatına kızının doğumundan sonra başlayan Madonna, bu süreçten sonra tam bir spor bağımlısı haline gelmiş.

19. Michelle Obama

19. Michelle Obama

Doğumdan sonra bir müddet durağan günler yaşayan first lady, daha sonra bu durumdan rahatsız olarak sabah 04:30'da uyanıp spor salonunun yolunu tutmuş.

20. Miranda Kerr

20. Miranda Kerr

Yaklaşık 10 yıldır aktif şekilde yoga ile uğraşan Kerr formunu korumasını, bu rutini gebeliği esnasında bile bozmamasına bağlıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
9
4
3
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?