Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi Evliliğine Dair Bilinmeyenleri Sizler İçin Kısa Bir Özet Geçtik

475PAYLAŞIM

Haluk Bilginer'in kızı nasıl da büyümüş öyle değil mi?

Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer'in birlikteliği aslında birçok kişiye sürpriz oldu. Çünkü o dönem Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay ile sallantıda olan bir evliliği vardı. Ancak 2006 yılına gelince çift İzmir'de bir kır düğünü yaparak evlendi.

Evlilikten kısa bir süre sonra da ikilinin Nazlı ismini verdikleri kızları dünyaya geldi. Haluk Bilginer'in ödül töreninde ismini söylemeden geçmediği minik Nazlı işte bu :)

Ancak ne olduysa bu evliliğin üstünde de kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı ve söylentiler giderek çoğaldı. Nitekim çift, evliliklerinden 6 yıl sonra anlaşmalı boşanma kararı almıştı.

Söylentiler doğru çıkmış, Haluk Bilginer oyuncu arkadaşı Zerrin Tekindor ile birlikte olmaya başlamıştı. Bu birliktelik tam 7 yıl boyunca devam etti.

Ancak çift, çocuklarını düşünen medeni her anne baba gibi sık sık bir araya geldi; hatta birlikte tatile çıktıkları bile oldu.

Bu bir araya gelmeler de yeni söylentilerin çıkmasına sebep oldu. İddialara göre Haluk Bilginer, Zerrin Tekindor ile ayrılıp eski eşine yeniden dönecekti.

Nitekim öyle de oldu... Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, 7 yıl aradan sonra yeniden bir araya geldiler. Artık kameralardan da kaçmıyorlardı üstelik.

Hatta iddialara göre Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi'ye Miami'de yeniden evlilik teklif etmiş ve kaşla göz arasında ikili nikah tazelemişti. Ancak Bilginer, bu iddiaları kendi hesabından yalanladı.

Tabii bu arada Nazlı büyüdü, 12 yaşında kocaman bir genç kız oldu. Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi her ne kadar kameralar önünde özel hayatlarını yaşamaktan imtina etseler de, gazeteciler her fırsatta onları fotoğraflıyordu.

Şu ana gelecek olursak Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi'nin yeniden evlenip evlenmediğini kimse bilmiyor. Ancak şu bir gerçek ki, Haluk, Aşkın ve Nazlı olarak çok mutlu bir aile tablosunun içinde yaşıyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
habib-ynml

Herşey bu medya yüzünden oluyor. Sanatçıların Özel Hayatından bize ne iyi veya kötü kesinlikle haber yapılmasına dahi karşıyım.İnsanlar hata yapar yanlış evlilik yapar vs. vs. bunları toplumun her kesimi yaşıyor . Sanatçı yaşayamaz mı!

burak-coskun2

adam emmy aldı ya artık anasının nikahındaki memurun hiç bilinmeyen yanlarını da paylaşırsınız.

gumboll

adam iemmy ödülünü aldıktan sonra böyle içerik girmelere başlanır demiştim nitekimde öyle oldu aq

evangeline

yani bu bilgiye gerek yoktu sanki özel hayattan bize ne mk. önemli ola ne işler yaptığıdır oyunculuğudur.onedio içine etmeden böyle şeyler yayınlamayı bırakın.

panik-anne

BE EDİTE NE GEREK VARDI ŞİMDİ?...

Görüş Bildir