Görüş Bildir

Halil Sezai Hakkındaki İddianame Kabul Edildi: Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Anasayfa > Gündem

Mahkeme, İstanbul Tuzla'da komşusunu darbettiği gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai hakkındaki iddianameyi kabul etti. İlk duruşma 30 Ekim'de görülecek, Sezai'nin tutukluluk hali devam edecek.

Anadolu 12. Asliye Ceza Mahkemesi, şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu hakkında, 66 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darbettiği gerekçesiyle yürütülen soruşturma sonucunda hazırlanan iddianameyi değerlendirdi.

Tutukluluk hali devam edecek, ilk duruşma 30 Ekim'de

Tutukluluk hali devam edecek, ilk duruşma 30 Ekim'de

İddianamenin kabulüne karar veren mahkeme, hazırladığı tensip zaptında duruşmanın 30 Ekim'de yapılmasını kararlaştırdı.

Sanık Halil Sezai Paracıkoğlu'nun avukatınca yapılan tahliye talebinin ise reddine karar veren mahkeme, sanık Paracıkoğlu'nun üzerine atılı suçu işlediğine dair somut deliller bulunması, tutuklama nedenlerinin devam etmesi gibi gerekçelerle tutukluluk halinin devamına karar verdi.

İddianame düzenlenmişti👇

Ne olmuştu?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
53
27
25
4
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Toyok Marel

Keşke bir kadını darp etseydin Halil Sezai! Tutuklu kalmazdın!

Metin Uzun

Halili yakan ünlü olması ve hakimden önce talihsiz şekilde sosyal medyada sanık koltuğuna oturtulup yargılanması.Ortada ciddi bir olayda yokken nasil olduysa... Devamını Gör

Nihat Kaçar

boş yapma bilader, ortada ciddi bir olay nasıl yok amk?

aggressiveman

Ulan ne abarttınız sanki ülke günlük güneşlik cennet bahçesi.Bu gözler neler neler gördü bu yaşlılar da az değil ateş olmayan yerden duman çıkmaz mutlaka ara... Devamını Gör