Half-Life 3 Konsept Galerisi Sızdırıldı!

-

Half-Life 3 Konsept Galerisi Sızdırıldı!

Half-Life 3 Konsept Galerisi Sızdırıldı!

Resmi olmayan görseller oyunun nerede geçeceği yönünde ipuçları veriyor

Bir Half-Life fan sitesi olan ValveTime.net'in, iddia ettiğine göre adı belli olmayan bşr Valve çalışanından özel Half-Life 3 konsept galerisi almış durumda. Galeride birçok karakter taslağı yer alıyor ve bunların içinde anahtar karakter olacak Alyx Vance 'in çeşit çeşit taslakları da mevcut.

Valve ile galeri hakkında derhal iletişime geçilerek doğrulama istendi ve hala cevap bekleniyor. Eğer resimler doğrulanırsa, geciken Half-Life 3'ün senaryoları ve gidişatı yönünde fikirlerimiz olabilecek. Bazı taslaklar Alyx Vance'i şekilden şekile sokuyor hatta kar kıyafeti içinde bile görebiliyoruz kendisini.

Half-Life 3'ün tüm hikayenin son anlarını anlatacak olduğunu hatırlayınca galeride yer alan bazı resimlerde olayların, the Combine'ın doğal çevresinde gerçekleşebileceğini düşünüyoruz. Galerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Gerek onlarla büyüdüğünden gerek onlarsız bir halt edemediğinden Platform ve Retro oyunların hastası; müzik ve oyunun, hayatı doldurabileceğini kendine ilke edinmiş 1.96 boyunda bir rogue.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

müzik
Görüş Bildir