Halef Selef El Ele

-

Halef Selef El Ele

Halef Selef El Ele

Kabine değişikliğin ardından Sağlık Bakanı olan Ak Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Budapeşte’den gelen eski sağlık bakanı Recep Akdağ’ı Atatürk Havalimanı’nda karşıladı.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Budapeşte’den İstanbul’a gelen eski sağlık Bakanı Recep Akdağ ve yeni Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Atatürk Havalimanı VIP Salonu’nda kendilerini bekleyen gazetecilerin karşısına el ele geldiler.

YENİ SAĞLIK BAKANI SORULARI YANITLADI

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan yeni Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise şunları söyledi: "Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun diliyorum. Bu bir nöbet değişimidir. Sayın Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız uygun görmüştür. Bize de bir sorumluluk düştü. İnşallah hakkını ve hesabını verebileceğim bir dönem olur." Gazetecilerin "Sizin için sürpriz oldu mu?" sorusuna ise Müzzinoğlu, "Benim için sürpriz oldu. Edirne’de teşkilat programlarına katılmıştım. Oradaki toplantıda haberim oldu. Görev ne düşüyorsa onu yapmaya çalışıyorum. Bu anlamda üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Ülkemize, milletimize ve sağlık camiasına hayırlı olsun" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBudapeşteİstanbulTürk Hava Yollarırecep akdağ
Görüş Bildir