Hakan Ural'ın Hayatına Dair Az Bilinen Bu Detayları Öğrenince Ağzınızın Açık Kalacağı Kesin

1.1bPAYLAŞIM

Hakan Ural'la ilgili bilmediğimiz neler varmış neler...

Son zamanlarda ismi gündemde yer alan Hakan Ural'ın yaşamından bilinmeyen kesitleri getireceğiz huzurlarınıza. Birçok insan onu "Sibel Can'ın eski kocası" olarak bilse de daha fazlası var.

Hepsinden önce babasının çok ünlü bir şarkıcı olduğundan bahsetmemiz lazım. Yeni nesiller bilmese de Selçuk Ural, bir dönemin özellikle kadınlar tarafından beğenilen yıldızlarından biriydi.

Annesinden pek bahsedilmez ama Türkiye'nin en güzel sinema oyuncularından biridir Ceyhan Cem. Fakat Hakan 17 yaşına gelene kadar ne Selçuk Ural'ın ne de Ceyhan Cem'in oğlu olduğu bilinir.

Çünkü Selçuk Ural ve Ceyhan Cem, uzun süre birlikte olmuş ancak resmi olarak evlenmemiştir. Ceyhan Cem'in iddiasına göre Selçuk Ural kendisinden bir çocuğu olmasını ve evlenmek istediğini söylemiştir. Selçuk Ural ise o esnada modacı Canan Yaka ile evliliğe giden bir ilişki içindedir.

Selçuk Ural'ın Canan Yaka ile olan evliliğinden Aslı isminde bir kızı olur. Ceyhan Cem'in ısrarlarına rağmen oğlu Hakan'ı asla kabul etmez. Gel zaman git zaman, baskılara dayanamayan Selçuk Ural, Aslı'nın da dünyaya gelmesiyle Hakan Ural'ı nihayet evlat olarak kabul eder.

17 yaşında, babası kendisini kabul ettiği andan itibaren hiç ayrılmamaya başlarlar baba oğul. Hakan, annesinin güzelliği ve babasının yakışıklığı sebebiyle önce modellik yapmaya başlar.

Daha sonra Banu Alkan'la ilk filmi olan "Mavi Yolculuk"la sinema dünyasına adım atar ve Türk filmlerinin aranan yakışıklı jönleri arasına girer.

Kendisi henüz 20, sevdiği kız ise 18 yaşındayken Zerrin Özer'in evinde gizlice evlenirler. Türkiye'nin en güzel kadını olarak kabul edilen Sibel Can ve en yakışıklı erkeklerinden biri olarak görülen Hakan Ural'ın 11 yıl sürecek evliliği böyle başlar.

Ancak aradan zaman geçtikçe Hakan, Sibel'in çalışmasını istemez. Evde çocuklarına bakmasını, paraya ihtiyaçları olmadığını söylese de Sibel durmaz ve çalışmaya devam eder. "Söz dinlemediği için dayak faslı başladı maalesef" şeklinde evliliğinin bitme sebeplerini yıllar sonra bir röportajda anlatacaktır.

90'ların sonunda Sibel Can'ın dizi partneri Karahan Çantay'la yasak aşk yaşadığı iddiaları ayyuka çıkınca karı koca bir basın toplantısı düzenleyip açıklama yaparlar. Hakan Ural her ne kadar iddiaların gerçek olmadığını ve eşinin yanında olduğunu söylese de çift kısa zaman sonra boşanır.

Boşandıktan sonra bile çiftin arasındaki gerilim eksik olmaz. Sibel Can'ın Sulhi Aksüt ile evlenmeden birlikte olması ve eski eşinin kendisine borcunu ödememesi gazete manşetlerinde yer alır bir süre.

Bu arada Hakan Ural'ın adı bir de sahte çürük raporu almasıyla gündeme gelir. 1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırılan Hakan Ural, 3713 sayılı Şartlı Tahliye Yasası'ndan yararlanarak cezasının 5'te 2'sini yattıktan sonra tahliye edilir ve askere alınır. Acemi eğitimini Hatay'da, kalan aylarını da Van'da asker olarak geçirir.

Hakan Ural'ın özel hayatındaki yeni sayfa ise 2002 yılında tanışıp 2005 yılında evlendiği Ezgi Can ile olur (evet soyadı Can)

Aralarındaki 16 yaş farkı aşkla kapatan çiftin evliliğinden iki çocuğu var. Hakan Ural'ın Sibel Can'dan olan çocukları Melisa ve Engincan ise babalarının boyunu aşmış durumda.

Kariyerine birçok sinema filmi sığdıran oyuncunun son zamanlarda yer aldığı en dikkat çekici yapım ise 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da başka bir aktör tarafından canlandırıldığı iddia edilen Kod Adı: K.O.Z. filmi.

Modellik, oyunculuk, futbol yorumculuğu alanında gördüğümüz Hakan Ural, şimdilerde ekranlarda magazin ve gündem yorumculuğu yapıyor. Kendisi en son Montrö Anlaşması ile fikirlerini beyan edip gündemde yer almıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1913

sibel candan bahsederken kullandığınız fotoğraflara bakın.hakan uralın annesini tanıtırken kullandığınız fotoğrafa bakın.gugıldan araştırınca 70 sırada yer alan ve en dekolteli fotoğrafını seçmişsiniz.İçinizdeki bu pisliğe bir çare arayın bence.ya hayvan sahiplenin.ya ağaç dikin.bir şekilde iyilik yapın.yoksa hayat böyle geçmez.

yunus-emre-can

Adam vatan millet bayrak diyor ama askerlik için çürük raporu alabilmek adına akla gelmeyecek onlarca şey yapmış ama o dönem devletin gözünden kaçmamış hapis cezası almış arkadaş :) Sonra vatan diyor tvlere çıkıp. Vatan borcu askerlik ile ödenir. Öyle tvlere çıkıp bağıra bağıra konuşmak ile olmuyor bu iş.Hala bunu kanal d de yayında tuyuor ya pes.. Gerçi kanal d 'de yandaş oldu ya normaldir.

elabosak

benim için sırrı abidir kendisi inşaat çivileri ile tanırım sdajjsdafds

ermiyans

Sayın Cumhurbaşkanını savundu diye de sizde burada gömelim dediniz değil mi ne güzel dünya algı oyunları part 1 .... Ama devran döner gün gelir sizde hesap vereceksiniz ONEDİO bunu unutmayın....

onepunch

Havlamayi kes ak davar! Bu saaten sonra akp'ye oy veren, savunan hala varsa katiksiz vatan hainidir...NOKTA!!!

yunus-emre-can

Ne hesabı verecek ? Bu adam askerlikten kaçmak için çürük raporu alabilmek için onlarca şey yapmış ama devlet anlamış ve hapis cezası vermiş ne konuşuyorsun.

ermiyans

Hadi kardeşim bak yoluna burası siyaset meydanı değil.... Siyaset girdiği için buraya onedio ya kızarken senle siyaset yapmam hele bu mübarek ramazan ayında Allah tan bahis etmek yerine ayıptır günahtır bak yoluna....

deen-tharkuho

Ulan hayvan çok kıymetli Cumhurbaşkanın halkı aşısızıktan kıvranırken 150 ton aşıyı Libya'ya hibe edecek kadar halını düşünüyor yeter ki çok kıymetli arap dostları aşılansın da haklı ölse de kalsa da umurunda değil

ermiyans

Şimdi senin cebinde 10 tl varken bana 5 tl verirsin değil mi yokken 5 tl de veremezsin demekki aşımız var ki verebiliyoruz aşı olmasa kime nasıl vereceğiz. Bir de böyle düşün.

akbln_elif

Benim için sadece Sibel Can'ın eski kocası ondan öteye gitmeyen bir varlık işte 😞

Görüş Bildir