Hakan Şükür'den Jet Yanıt: 'Bizi Millet Getirdi'

 > -

Hakan Şükür'den Jet Yanıt: Bizi Millet Getirdi

Başbakan Erdoğan Hakan Şükür’ün istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Böyle bir şey beklediğimi söylemem, yanlış olur. Çünkü böyle bir şey kendisine yakıştıramadım, yakıştıramam. Ama her söz sahibinindir. Dolayısıyla her söz sahibini bağlar. Bu süreç içerisinde parti genel başkanının takındığı tavır ortadadır, ama böyle bir tavrı takınmış genel başkana, partiye karşı bu tür açıklamaları kendisinden veya bir başkasından bilemem, yadırgadım. Bir insan eğer bir partinin bayrağı altında seçime giriyorsa, ondan sonra o partiyle beraber hareket eder. Ayrılıyorsa da, dürüstse milletvekilliğinden ayrılır. Aslında işin ahlaki yönü bunu gerektirir, ama bu herkese nasip olan bir şey değil” dedi.

hürriyet.com.tr’ye konuşan Hakan Şükür, “2 tane helikopter düştü, insanlar çok üzgün bu nedenle fazla konuşmak istemiyorum. Zaten daha zaman var daha çok konuşulacak.

Parlamento’dan istifa etmek şu anda kafamda yok. Orası milletin meclisi, bizi de millet getirdi… Dediğim gibi ileride daha çok konuşulacak” dedi.

Zete

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanHakan Şükür
Görüş Bildir