Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hakan Sabancı'nın Uzaklaştırma Kararına Uymadığı İçin Hapis Yatan Aygün Aydın, İntihar Girişiminde Bulundu

17PAYLAŞIM

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile ilgili yaptığı paylaşımlar nedeniyle hakkında koruma kararı aldırılmıştı. Ancak bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam ettiğin için üç günlük zorlama hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde hapis cezasını çeken Aygün Aydın'ın geçtiğimiz gece intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Aygün Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'nın aldırdığı uzaklaştırma kararına uymadığı için 3 gün hapis yatmış ve çıktığı gibi paylaşımlarına devam etmişti.

Ve hatta demediğini bırakmamıştı desek yeridir!

Size burada da bahsetmiştik.

Hakan Sabancı'yla Yaşadıklarından Sonra Hapse Giren Aygün Aydın'dan Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi! - onedio.com
Hakan Sabancı'yla Yaşadıklarından Sonra Hapse Giren Aygün Aydın'dan Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi! - onedio.com

Yaptığı paylaşımları yüzünden linç edilen ve sürekli gündem olan Aygün Aydın'la ilgili dün gece şok edici bir gelişme yaşandı.

Hem de ne şok!

Dün gece köpeğini sokağa bırakıp şu tarz paylaşımlar yapan Aygün Aydın'ın intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi!

Instagram'da canlı yayın açarak intihar edeceğini söyledikten sonra Aygün Aydın'ın evine ambulans ekipleri geldi.

İşte o canlı yayını:

👇

Ve gelen ekip:

Dün geceden beri ise kendisinden haber alınamıyor...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz...

Umarız kendisine bir zarar vermemiştir!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatma-gokce-gunturkun

Eğer kendine zarar verdiyse yazık. Ama bildiğin zengin diye asalaklık yapmaya çalışıyor. önce kendini pazarladı para karşılığı, baktı para iyi devamını istedi gelmedi. sonra hamile yalanı, şimdi de bu. bildiğin zengin kocaya yamanmaya çalışan golddigger. herkes şeyma subaşı gibi olamıyor demek ki

albusseverus

Bu kadın her şeyi ilgi çekmek için yapıyor amk..İlgi manyağı biri..Ne intihar etmesihepsi Hakan Sabancı belki yazar diye yaptığı oyumlar..Bunun acilen bakırköye yatırılması lazım..

gercekbrdnya

teroriste böyle davranmazlar bu uyuzlar

eylulmuffin

ya aşağıdaki kötü yorumlara şok oluyorum. Sizin ettiğiniz yorumlar hani sosyal medya temalı filmlerde insanların nasıl öldüğünü ya da intihar ettiğini siber zorbalık üzerinden işliyorlar ya ona benziyor. Neler demişsiniz. İnsanlar bu tip kötü yorumlar sebebiyle depresyona giriyor. Kızın acaba bir yakını akrabası yok mu yanlarına gitse bir süre. Kafasını toplar. Yardım alsa, en azından daha sağlıklı kararlar verir diye düşünüyorum.

countess-rain

👏👏👏👏

fpshands

^ İyi insan

50deniz

attention seeking gold digger.

Görüş Bildir