Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hafıza Testi: Birbiri Ardına Yanan Renkleri Hatırlayabilecek misiniz?

1bPAYLAŞIM

Kısa süreli hafızanızı ve dikkatinizi test edin!

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/quizzes

1. Doğru sıra hangisidir?

2. Doğru sıra hangisidir?

3. Doğru sıra hangisidir?

4. Doğru sıra hangisidir?

5. Son soru:

Tebrikler, testi tamamlayabilenler cemaatine hoşgeldiniz!

Hayatın zorlukları bitmiyor ama gördüğünüz gibi bu zorluklarla baş etmenin bir yolu var. Tıpkı bir merdivenin basamaklarını tek tek çıkmak gibi, yapmanız gereken şeyi küçük parçalara ayırıp, bu parçaların üstesinden tek tek gelebilirsiniz. İlk başta her şey zor ve imkansız gibi görünür ama belli bir süre, yapmanız gereken şeyin yalnızca küçük bir parçasına odaklanırsanız sizin elinizden hiçbir şey kurtulamaz. Bunu yapabileceğinizi sakın unutmayın ve asla vazgeçmeyin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leman-rehimova

Lan tum testi yanlis yazdim bana testi tamamliyabilenler cemaatine hosgeldiniz :) '

Gizli Kullanıcı

Son soruyu bilemedim. :D

fnafsever

Tebrikler, testi tamamlayabilenler cemaatine hoşgeldiniz! Hoşbulduk :D

francisco

Tebrikler, testi tamamlayabilenler cemaatine hoşgeldiniz! Tebrikler, testi tamamlayabilenler cemaatine hoşgeldiniz! Hayatın zorlukları bitmiyor ama gördüğünüz gibi bu zorluklarla baş etmenin bir yolu var. Tıpkı bir merdivenin basamaklarını tek tek çıkmak gibi, yapmanız gereken şeyi küçük parçalara ayırıp, bu parçaların üstesinden tek tek gelebilirsiniz. İlk başta her şey zor ve imkansız gibi görünür ama belli bir süre, yapmanız gereken şeyin yalnızca küçük bir parçasına odaklanırsanız sizin elinizden hiçbir şey kurtulamaz. Bunu yapabileceğinizi sakın unutmayın ve asla vazgeçmeyin!

mrs-malfoy

Hayatın zorlukları bitmiyor ama gördüğünüz gibi bu zorluklarla baş etmenin bir yolu var. Tıpkı bir merdivenin basamaklarını tek tek çıkmak gibi, yapmanız gereken şeyi küçük parçalara ayırıp, bu parçaların üstesinden tek tek gelebilirsiniz. İlk başta her şey zor ve imkansız gibi görünür ama belli bir süre, yapmanız gereken şeyin yalnızca küçük bir parçasına odaklanırsanız sizin elinizden hiçbir şey kurtulamaz. Bunu yapabileceğinizi sakın unutmayın ve asla vazgeçmeyin! ASLINDA SONUNCUYU SALLAMIŞTIM

Görüş Bildir