Güzellik Savaşı Acıyla Sonlandı: Yüz Gerdirme Ameliyatından Sonra Aynaya Bakamaz Hale Gelen Talihsiz Kadın

2PAYLAŞIM

Güzellik uğruna bıçak altına yatmak artık oldukça sıradan bir eylem haline geldi. Yalnız gerçekten dikkatli olunmadıkça ve yeterli araştırmalar yapılmadıkça sizler için Metro'dan derlediğimiz bu örnekteki gibi oldukça ciddi problemler ile karşılaşılabilir.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/04/24/womans-fa...

Orta yaşlı bir kadın, yolunda gitmeyen estetik ameliyat sonrasında boynunda ve yüzündeki ikinci derece yanıklarla kalakaldı.

50'li yaşlarındaki kadın Taipei, Tayvan'daki tedavi sonrasında cildinin içten içe yanmaya başladığının farkında değildi. Kadın, kolajeni uyarmak için cildin derin katmanlarını ısıtmakta kullanılan radyo-frekans teknolojisi ise yüz gerdirme işlemi uygulandığına inanıyordu.

Fakat eve gittikten sonra yüzünde derin bir acı hissetmeye başladı ve ardından hemen yüzünde kabarcıklar çıktı.

Apar topar hastaneye gitti ve üç haftalık yoğun bakım süreci başladı.

Shang-Li Dermatoloji ve Estetik Kliniği'nin yöneticisi Lin Shang-Li, hastanın sorunlu bir işlemden sonra kendisine yardım çağrısı ile gittiğini söyledi.

"Çoğu kez tedavinin zorluğundan kaynaklanır. Eğer hasta işlem boyunca genel anestezi altındaysa, cerrahlara geri bildirim veremeyebilir. Canının acıyıp acımadığını söyleyemeyebilir. Bu nedenle doz aşımı olabilir ve yaralanmalara sebep olabilir."

Lin, yanıklardan ötürü derin yaralarla kaplı yüzü tedavi edebileceğini fakat yeni bir işlem uygulanmadan önce en az iki üç ay beklemesi gerektiğini belirtti.

Hastanın estetik ameliyatı gerçekleştiren kliniği dava edip etmeyeceği ise henüz net değil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
spiritorbs

Zorla güzellik olmaaazz. Acil şifalar dileyelim .

Görüş Bildir