Günün Gazete Manşetleri | 10.11.2012

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün

Gazetelerde Bugün

CUMHURİYET

Bu halk seni unutmaz

Modern ve bağımsız Türkiye’nin kurucusu Atatürk’ü anıyoruz

HÜRRİYET

Atatürk'ü kazandık

İngiliz işadamları Gauher ve Sujah Yaqub, Atatürk ismini kozmetik, ilaç, giysi ve gıda maddesi üretiminde marka olarak kullanmak için 2006'da Avrupa Birliği Marka ve Tasarım Ofisi'ne başvurdu.

MİLLİYET

Tek istekleri bir mezar taşı

Arnavutluk açıklarında Ankara feribotuyla çarpışıp batan Reina 1 gemisindeki denizcilerin aileleri isyan ediyor: Sahipsiz kaldık

VATAN

Sınırda tam siper

Suriye'nin Resulayn ilçesinde Esad'a bağlı askerlerle muhalifler göğüs göğüse çarpışıyor. Türk askerleri ise sınırın sıfır noktasındaki siperlerde tetikte bekliyor.

RADİKAL

Tarihi fren

Taksim Yayalaştırma Projesi'nde iş makineleri, Koruma Kurulu'un çalışmaların müze denetiminde yapılması talebiyle geçici olarak durdu.

AKŞAM

Ne şeriat ne darbe

Kredi derecelendirme kuruluşlarının Türkiye atışması...'Laiklerle dindarlar çatışıyor. Bu, büyük bir risk' diyem Moody's, rakibini kızdırdı. Türkiye'nin notunu artıran Fitch, siyasete de 'pekiyi' verdi: Ne laik-antilaik çatışması, ne darbe riski var

SÖZCÜ

Tayyip kalksana, Ata'ya koşanlara baksana

Anıtkabir'deki 10 Kasım töreni, tarihimizde ilk kez Başbakan olmadan yapılıyor.Çünkü Erdoğan, Brunei gezisine çıktı.

AYDINLIK

Millet Ata'sıyla Tayyip Sultan'la

Türkiye, Tandoğan Meydanı'nda buluşup, Anıkabir'i çiçeklerle donatmaya hazırlanırken, Başbakan Tayyip Erdoğan çareyi Brunei Sultanlığı'na kaçmakta buldu!

HABERTÜRK

Meclis'te Alevi iftarı

Muharrem ayı boyunca Meclis'te Alevi inancına uygun iftar yemeği çıkacak; et yok, aşure dağıtılacak.

POSTA

Büyük ölülere matem gerekmez fikirlerine bağlılık gerekir

Ölümünün 74'üncü yılında 74 milyon, Ata'sını özlemle anıyor

SABAH

İdam yeniden tartışılmalı

Norveç'te 77 kişiyi öldüren asrın katili Breivik'e 21 yıl hapis cezası verilmesini eleştiren Erdoğan'dan, Bali'de sürpriz çıkış.

BİRGÜN

Atama sorununa kökten çözüm!..

Başbakan Erdoğan geçtiğimiz hafta, öğretmenlerin atama sorununu çözeceklerini söylemişti. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, dün öğretmen açığı olmadığını belirterek "Şubat ayında veya herhangi bir ayda öğretmen ataması yapılmayacak" dedi.

YENİ ŞAFAK

İşte BM'nin görmediği

BM'nin 2 yıldır duyarsız kaldığı Suriye krizinde insani trajedi bir kez daha sınırımıza dayandı. Son 24 saatte çatışmalardan kaçan çoğu kadın ve çocuk yaklaşık 10 bin Suriyeli sınırı geçerek Türkiye'ye sığındı. Kamplarda yer kalmadığı için geçişler durduruldu. Sınırda yığılmalar başladı...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AleviAnkaraAvrupa BirliğiBaşbakanBeşer EsadBirleşmiş MilletlerDarbeİdamİngiltereNorveçÖğretmenRecep Tayyip ErdoğanSuriyeet
Görüş Bildir