Günün Gazete Manşetleri | 07.04.2013

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Günün Gazete Manşetleri | 07.04.2013

Günün Gazete Manşetleri | 07.04.2013

CUMHURİYET

Maliye e-haciz’de ölçüyü kaçırdı

Borç küçük, mağduriyet büyük Borçluların elektronik ortamda takibi için bankalarla imzalanan protokolle oluşturulan e-haciz sistemi, Maliye’den borçlulara hiçbir ihbar yapılmadan işletiliyor. Sistem yıllar öncesindeki vergi ödemelerinde hesap farklılıklarından doğan küçük küsuratlar için de işletilince büyük mağduriyetler yaşanmaya başladı. Bu yıl vergi borcu nedeniyle mükelleflerin yüzde 90’ına e-haciz yapılması bekleniyor.

HÜRRİYET

Ömer Güney'in Ankara gecesi

Paris'te 9 Ocak'ta PKK'lı 3 kadın yöneticiyi öldürmekten tutuklanan Ömer Güney'in, cinayetten 19 gün önce geldiği Ankara'da oteline hayat kadını çağırdığı ortaya çıktı.

MİLLİYET

Dosyadaki hayalet

1993'eki suikast sonrası yakalanıp katilin adını verdiği ileri sürülen PKK'lının aslında hiç var olmadığı ortaya çıktı. Kovanlar ve mermi çekirdekleri de kayıp.

VATAN

Ya blöf değilse

Kuzey Kore diktatörü Kim, Güney Kre'ye savaş ilan etti, elçiler 'Çarşamba'ya kadar gidin' dedi, dün de füzeleri hazır hale getirdi.

RADİKAL

Bodrum taş cenneti

Doğa ve turizm cenneti Bodrum'da taş ocakları 10 dönüm arazi için izin alıp 50 dönümü harap ediyor. 34 ocaktan 17'si ya kaçak ya usulsüz. Halk rahatsız. Kaymakamlık çare arıyor.

AKŞAM

İşte SBS'nin yeni modeli

Liseye giriş sistemi sil baştan... Nabi Avcı'nın Milli Eğitim Bakanlığı'na gelmesinden sonra seviye belirleme kriterleri ve öğrenci seçme yöntemi tümüyle değişti. Eski çalışma rafa kalktı.

SÖZCÜ

Kahreden tablo

Apo posteri ve PKK paçavraları açıp sokaklarda şov yapanlara bir şey demiyorlar. Türk Bayrağı taşıyana ise göz açtırmıyorlar.

HABERTÜRK

Onur yine vurdu

15 yaşından beri defalarca suça bulaşıp serbest kaldı, son hedefi Olgun Peker oldu.

SABAH

Ayrılsak da beraberiz

17 yıl önce ameliyatla ayrılan Türkiye'nin ilk siyam ikizleri, hala birbirlerine sıkı sıkıya bağlı. Aynı rüyayı görüp aynı ağrıyı hissediyorlar.

POSTA

Gururumuz

Şırnak Beytüşşebap'ta 29 Ekim 2012'de teröristlerin döşediği mayına basıp bir bacağını kaybeden Astsubay Polat Katırancı dün Ankara'da Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel tarafından ''Üstün Cesaret ve Feragat Madalyası'' ile ödüllendirildi. Tek bacağının üzerinde hazırola geçip selam duran gazi astsubay '' İnşallah atalarım benimle gurur duyuyordur'' dedi.

BİR GÜN

Rant için yıkım törenle sürgün

İstanbul'da Romanların yaşadığı Sarıgöl Şen Mahallesi'nde Başbakan'ın katıldığı törenle yıkım başlatıldı. Erdoğan 'rızaları alındı' dese de turttaşlar tepkili: Bizi yaşarken tabuta koydular

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanBodrumGenelkurmay BaşkanıİstanbulKoreSavaşŞırnakvergi
Görüş Bildir