Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

7 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları | Farklı Kaynaklardan Yorumlar Bir Arada

 > -

7 Kasım 2012 Çarşamba,Günlük Burç Yorumları.

7 Kasım 2012 Çarşamba,Günlük Burç Yorumları.

7 Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu
Bir türlü sonuçlanamayan çıkmazda olan bir işinizle ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hatta bu sorununuz tamamen çözümlenebilir. Bu sıralarda başlatmayı düşündüğünüz ya da içinde olduğunuz gizli bir ilişki varsa, bir süre için uzak durmanız iyi olur aksi takdirde gizli ilişkiniz açığa çıkabilir. Bunun dışında, aşk veya evlilik gibi süregelen bir ilişkiniz varsa, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki ilişki biraza çıkmaza girmiş olsa da bu durumu kurtarmak elinizde.

7 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu
Yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler çekimser kalmanızda fayda var çünkü işin devamı, başta göründüğü gibi gelmeyebilir ve pişman olabilirsiniz. Hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken şeyleri fazla düşünmeye eğilimlisiniz. Yapmanız gereken şey, biran önce kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız. Bugün ayrıca dedikodulardan zarar görmeniz mümkündür.

7 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu
Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız. Size vaadedilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Pazarlık ettiğiniz bir konuda, onu çok arzuladığınızı göstermemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor.

7 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Evinizle ilgili bazı ufak tefek işlerinizi halledebilmeniz için de çok ideal bir gün olabilir. Tanımadığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hoş olmayan veya tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Fikir sahibi olmadığınız konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.

7 Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu
Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız. Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. Kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız. Erkekseniz patronunuzla ya da üzerinizde yetki sahibi olan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Aslında siz haklı olabilirsiniz fakat derdinizi anlatmanız bugün için zordur.

7 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu
Bugün sosyal ilişkiler veya kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız. İşinizi şansa bırakma meylindesiniz. Halletmeniz gereken önemli bir iş veya bir görüşme olabilir. Bunu ihmal etmemelisiniz. Dargın olduğunuz ya da herhangi bir sebepten dolayı aranız soğumuş olan bir arkadaşınızla barışmanız olasıdır. Sizden haber bekleyenler var. Şayet gerekli temasları yaparsanız gününüz daha da mutlu bir hale gelebilir.

7 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu
Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir. Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız bir kadınla yakınlaşabilirsiniz ve bu kişi size aşırı çekici görünebilir. Siz bir kadınsanız, duygusal açıdan soğuk bir gündesiniz. İsteseniz bile birlikte olduğunu erkeğe, onun beklediği yaklaşımı göstermeniz zordur.

7 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bir yardım maddi ya da manevi bir destek olabilir. Eğer siz bir kadınsanız bugün bir erkeğin sizi yoğun şekilde düşündüğünü ve yanınızda olmak istediğini bilmelisiniz. Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, çok fazla beğeniyor. Şayet siz bir erkekseniz bugün aşk hayatınızda şansınıza fazla güvenmemelisiniz. Arkadaş ilişkilerinizden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bazı isteklerinizi geri çevirebilirler ve sizde sinirlenebilirsiniz.

7 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu
Fazla kendinize güvenmeyin. En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Eğer evli bir kimseyseniz, evliliğinizde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinize karşı biraz daha esnek ve anlayışlı davranmalısınız. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi iyi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

7 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Arkadaşlarınızla uyumlu bir çalışma örneği göstereceksiniz. Fiziksel yorgunluklarınız ve zayıflığınız nedeniyle hastalıklara açık bir durumdasınız. Sağlığınızı güçlendirecek önlemler almanız gerekiyor. Yediklerinize dikkat etmeli ve kendinize vitamin takviyesi yapmalısınız. Biraz da spor yaparsanız herşey yoluna girebilir. Uzun yolculuk yapmanızın bugün sizin için pek olumlu sonuçları olmayabilir. Özellikle araba kullanırken çok dikkatli olmalısınız.

7 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu
Hangi cinsiyetten olursanız olun, hafif bir sağlık bozukluğu ve benzeri önemsiz fakat sizi gereğinden çok telaşlandırabilecek şeyler olabilir. Fiziksel enerjinizi akşama saklamalı ve gündüz gerek yorucu işlerden gerekse uykusuz kalmaktan kaçınmalısınız. Uzun süreden beri yerleşen, farkedemediğiniz stresleriniz olabilir. Bunların bilinç üstüne taşmaları mümkündür.

7 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu
Çevrede tam size göre olan bazı şeyler var ve bunları yakalayabilmeniz an meselesidir. Bugün ya aile çevrenizde, ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde mutlu bir toplantı yapılabilir fakat diğer durumlarda canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak konuşmalar yapılabilir. Bazı kimselerle uzun süre bir arada olmak moralinizi bozabilir. Size yapılan teklifleri kabul edip, çevreye uymanızda fayda var.

Haberin Tamamı İçin:

Burçlar 7 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Hata… Hata yapmanızın en büyük sebebi sinirlendiğinizde kurduğunuz cümleler. Farkında olmadan çok kırıyor sonra gönül almaya çalışırken yoruluyorsunuz.

BOĞA BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Seçim… Seçiminizi yaparken size uygun olup olmadığına çok dikkat edin. Bugün sorumluluk almaya isteklisiniz ancak kaldıramayacağınız işlerle karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Hayal… Hayaller sizi gerçeklerden uzaklaştırıyor. Hayallerinize ulaşmanız olası ancak küçük adımlar atmayı başarmazsanız büyük adımlar atamazsınız.

YENGEÇ BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Boşluk… Amaçlarınıza ulaşmanız için keskin kararlar vermek ve onları uygulamak zorundasınız. Koordine olma şartını bir türlü yerine getiremiyorsunuz.

ASLAN BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız Dünya… Hayatınızla ilgili bazı kararları hızlı almaktasınız. Dünyanızın bir anda değişeceğini görerek mutluluğa ilk adımı atmış olacaksınız. Keyfiniz yerine gelecek.

BAŞAK BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Ruh… Ruhen istediğiniz bazı işler var. Öte yandan aşta da şansınız yaver gitmiyor. Bunu keşfetmiş olacaksınız ki yeni aşk arayışlarına girdiniz. Aşkı bulmanız an meselesi.

TERAZİ BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Ölçülülük… Ölçülerinizi kaçırmamalısınız ve sakinliğinizi korumalısınız. Böyle davranarak bir şeyler başarmanız imkansız. Hayat sürprizlerle doludur bilmelisiniz.

AKREP BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Sessizlik… Koyu düşüncelerinizi savunmanız elbette ki normal ancak işyerinizde siyaset yapmaktan vazgeçin. Daha güncel ve ılımlı konulara yönelmelisiniz.

YAY BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Yolculuk… İşiniz gereği yaptığınız seyahatleri arttırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Gezmeyi sevmekle beraber yaptığınız işin önemini biliyorsunuz.

OĞLAK BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Kaynak… Maddi değerler elbette ki önemli ancak manevi değerleri de geri plana atmayın. Çalışmaktan ilgilenemediğiniz kimseler artık sizden uzaklaşmakta.

KOVA BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Deli… Sıkıntılarınızı kısa sürede olsa bir kenara bırakıp girdiğiniz eğlenceli ortamlara ayak uydurmaya çalışın. Böylelikle sorunlarınız gözünüzde küçülecek.

BALIK BURCU 7 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Güneş… Her şeyin yolunda gidiyor oluşuna fazla aldanmamalısınız. Mutluluğa kapılmak herkes ister ancak sizin için aşkta pek şanslı bir dönem değil.

Haberin Tamamı İçin:

Astroloji Yasemin Boran Başak Burcu 7 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumu!

7 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu

Hem geçmişi gözden geçirecek, hem de geleceğe yönelik büyük beklentiler içine gireceksiniz. Sabırsızlık ve gerilim hissetmeniz mümkün.
Fakat bugün daha tedbirli ve sabırlı olacaksınız. Bu arada dedikodularla fazla ilgilenmeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar, ev veya işyerinde bazı değişiklikler yapabilir, çocuklar ve yakınlarının sorunlarını çözmek durumunda kalabilirler. Ancak sabırlı ve çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız..

7 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu

Bugün önemsediğiniz konuyla ilgili korkularınız uyanabilir. Çok istediğiniz halde gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir.
Endişelerden uzaklaşıp sabırlı olursanız, gelişmelerin istediğiniz yönde olduğunu anlayabilirsiniz. Üstelik yakınlarınızın ve dostlarınızın desteğini alacaksınız. Büyüklerinizin davranışlarına itiraz etmek yerine anlamaya çalışın ve alıştığınız davranış biçiminizi değiştirin. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Ancak siz geçmişin derinliklerine dalabilirsiniz. Halbuki hemen yapılması gereken sorumluluklarınız ile ilgilenmeniz gerekiyor.

7 Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Daha önce sizi zorlayan olayları şimdi daha farklı açılardan yorumlayabilir ve yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz.
Farklı görüşler ve değişik düşünen kişilerle karşılaşmak, duygu ve düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak. İsteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yükseliyor ve daha yapıcı bir tavır içine giriyorsunuz. Güçlü ve saygın kişilerle iletişiminiz daha olumlu olacak ve onların desteğini alacaksınız. Zengin çevreler ve üst düzey yöneticilerle ilişkileriniz artıyor. Kariyer yapmak isteyenler şimdi harekete geçebilirler.

7 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu

Bugün karşılaşacağınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak. Dedikodular ile ilgilenmeyin ve dikkatinizi kendinize yöneltin.
Ayrıca çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Projelerinizi uygulamaya başlamadan önce çevrenize anlatmasanız iyi olacak. Özellikle ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçının. Anlaşmalar, sözleşmeler ve yapmak istediğiniz projelerle ilgili çalışmalar sırasında ortaya çıkabilecek karışıklıklar yüzünden fikirleriniz değişebilir. Ancak karar değiştirmek için aceleci davranmayın.

7 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Daha olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Sabahın ilerleyen saatlerinde ilginç haberler alabilir ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
Önce huzursuzluk hissetseniz bile daha özgür bir tavır içinde olacaksınız. Duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Çılgınlık sayılabilecek arzularınız olabilir fakat tedbirli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Güvenli limanlarda özgür dolaşmak istediğiniz bir dönem. Bu durum yaratıcı çalışmalar yapmanıza yardımcı olabilir.

7 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Geleceğe yönelik beklentilerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada istekleriniz giderek artıyor. Ancak korkularınızı harekete geçiren bazı olaylar meydana gelebilir.
Her ne istiyorsanız çok fazla ciddiye alabilirsiniz ve çevrenizdeki önemsediğiniz kişileri zorlayabilirsiniz. Ve tabii onlar da sizi zorlayacak. Bugün geçmişi ve yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Anneniz, eviniz ve çocukluğunuzda yaşadığınız olayları gözden geçirecek ve sizi rahatsız eden her ne varsa hepsinden kurtulmak isteyeceksiniz. Kendinizi değiştirmek için büyük bir gayret gösteriyorsunuz. Başarılı olabilirsiniz. Biraz rahat olun.

7 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek artıyor. Moraliniz yüksek ve gün içinde alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek.
Eski arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz ve unuttuğunuz eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü girişimde bulunamadığınız konular ile ilgili harekete geçmeniz mümkün. Sürpriz gelişmeler ve aniden ortaya çıkan durumlar hem yaratıcılığınızı uyandıracak, hem de heyecanlandıracak. Bu arada olabileceklerin üzerinde bir beklenti içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Endişeden uzaklaşıp hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanabilirsiniz.

7 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için uygun dönem. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız çalışmalar olumlu yönde gelişiyor.
Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artabilir fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız ve dikkatinizi ideallerinize odaklayacaksınız. Mistik konular ilginizi çekebilir ve mistikleri konu alan filmler ve kitaplar ile ilgilenebilirsiniz. Bugün karmaşık duygu ve düşünceler ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşacaksınız. Eski dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve geleceğe yönelik projelerinizi anlatabilirsiniz.

7 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu

Bugün duygularınız yoğun olacak. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz.
Annenizle ilgili duygularınız derinleşebilir. Eviniz, iş yeriniz ve yaşadığınız koşulları gözden geçirebilirsiniz. Geçmişte istediğiniz halde daha sonra unutmuş olduğunuz projeleri hatırlayabilir ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle burcun birinci on günlük devresinde doğanlar eski projelerini ve ihmal ettikleri işleri hatırlayacak. Programlı davranmaya özen göstereceksiniz.

7 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olabilir. Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz.
Tedbirli ve dikkatli olduğunuz bir dönemdesiniz ve hayallerinizi gerçekleştirme potansiyeliniz yüksek. Burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar hareketli bir gün geçirecekler. Çeşitli davetler ve organizasyonlara katılabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Üstelik neşeli ve olumlu tavırlarınız çevrenizi etkileyecek ve karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilir ve ikna edici olabilirsiniz. Burcun ilk günleri doğmuş olanlar ise yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilir, teknolojinin son gelişmeleri ile ilgilenebilirler.

7 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu

Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün hareketli bir gün geçirecekler. Yeni projeler, yapabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz.
Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de birlikte iş yaptığınız kişileri etkileyebilirsiniz. Eski sorunlarınız artık sorun olmaktan çıkıyor ve siz olaylara çok daha yapıcı ve olumlu bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz. Bugün bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak. Kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissedeceksiniz.

7 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek. Kuruntulardan uzak durun ve hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanın.
Mistikler ve mistik konular ilginizi çekebilir. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar ideallerini bir kez daha gözden geçirebilir ve görmüş oldukları rüyanın etkisiyle olayları yorumlayabilirler. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek ve günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi pratik hayatın yapılması gereken konularına yönelteceksiniz. Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler Burcuaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir