Günlük Burç Yorumları | 24 Ekim 2012

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Günlük Burç Yorumları | 24 Ekim 2012

Günlük Burç Yorumları | 24 Ekim 2012

24 Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu

Bazı koçlar önce de dediğim gibi bu ara çok kıskanç olurken kontrolu elde tutmak isteyecekler, bu psikoloji ilişkilere öncelik eğilimi olarak tanımlanabilir. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirmelisiniz.

24 Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu

Kendi içinizde düzensizsiniz, biraz daha derli toplu olmalı, düşüncelerinizi sırayla kullanmalısınız. Günün etkileri kıskanç, yaratıcılık, misafirperverlik şeklinde olabilir. Ağır işler yapmak yada aşırı yorgunluktan sağlığınız bozulabilir. Bir süredir beklediğiniz bir olay gerçekleşebilir fakat dedikodulardan zarar görmeniz mümkündür.

24 Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu

Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın, kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Onlarla birlikte birşeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, Daha ılımlı olmadığınız takdirde önemli bir işi elinizden kaçırabilirsiniz. Bugün maddi konularda daha dikkatli olmalısınız.

24 Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Aniden gelişebilecek olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atabilirsiniz. Önemli sorunlardan birincisi yakın arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek tartışmalara ya da anlaşmazlıklar olabilir. Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir.

24 Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu

Ön sezileriniz kuvvetli. İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz. Size yapılan vaatlerin yerine getirilmelerini de sessiz sedasız beklemekten vazgeçmelisiniz.

24 Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

24 Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu

Amaçlarınızı bir kez daha gözden geçirin tüm gücünüzü son hedefiniz için kullanın. Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Bu günleri dikkatli yaşamalı risklere pek fazla girmemelisiniz. Sosyal konumunuzla ilgili sorumluluklar taşımalısınız.

24 Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu

Düşüncelerinizin anlatımı kurnazlık ve incelikten yoksun olmasın. Keskin duygulara sahipsiniz ve bu yüzden çabuk kızıyorsunuz. Bu akşam bir kadın canınızı sıkabilir ama bence önemsiz. Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikten ziyade içgüdülerinizi dinleyin. Psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz.

24 Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu

Anında hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın. Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde ise tartışmalardan kaçının. Beklenmedik teklifler alabilir veya önemli konumlara gelebilirsiniz. İlle de kabul edilme zorlanması içindesiniz ve bu nedenle de uykularınız kaçıyor.

24 Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Pek olumlu bir günde değilsiniz. Her zaman her yerde istediğiniz türde insanlar bulunmaz, bazıları farklıdır, bunu kabul edin diyorum. Yanılıyor muyum? Korkularınızı yenmek için fazlasıyla özverili ve neşeli olmaya çalışmayın, biraz kendiniz koruyun. Sorumluluk almaya isteklisiniz ama rekabeti de elden bırakmıyorsunuz.

24 Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu

Bu kadar içe dönmeyin. Kendinize karşı aşırı hoşgörülü olduğunuzda yanlış yapabiliyorsunuz. Bu dönem duygusal ilişkilerinizi düzene koymaya uygun dönem değildir.. Ama üzüntü geçici bir şeydir ve kalıcı olmasın. Amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Sizi yanlış anlamasınlar diyorum.

24 Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu

Konuşmalarınızda biraz daha seçici davranmanızı öneririm. Sizi şaşırtacak birhaber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız. Savurgansınız. Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İkizler Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcuolay
Görüş Bildir