Görüş Bildir

Günlük Burç Yorumları: 21 Kasım 2021 Pazar Ay Tutulması Sonrası Burçları Neler Bekliyor?

Anasayfa > Güncel

Vatandaşlar, günlük burç yorumlarını yakından takip ediyor. Özellikle hafta sonu için planları olan vatandaşlar, yeni günde burç yorumlarını araştırıyor. Sosyal medyada “Twitburc” ismiyle tanınan Uzman Astrolog Zeynep Turan 21 Kasım tarihli burç yorumlarını yayımladı! Geçtiğimiz gün gerçekleşen ay tutulmasının burçlara olan etkilerini bugün de yorumlarına yansıtan uzman isim önümüzdeki günlerde tutulmanın özellikle boğa burcundaki yansımasını astroloji tutkunlarıyla paylaştı. 21 Kasım ayı tutulmasının burçlara (koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık) etkisi astrolojiyle ilgilenen birçok kişinin bugün gündeminde yer alıyor.  İşte yeni günde burçları bekleyenler…

Uzman Astrolog Zeynep Turan yayımladığı günlük burç yorumları ile gündemdeki yerini aldı. Aşk, Aile, Para, kariyer ve sağlık konularında burçları bugün neler beklediğini tek tek yazısında yer veren uzman isim, geçtiğimiz günkü ay tutulmasının etkilerini de paylaştı. Bu noktada binlerce kişi 21 Kasım koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları araştırmasına çıktı. İşte astroloji tutkunlarını yakından ilgilendiren ay tutulmasının burçlar üzerindeki etkileri ve günlük burç yorumları…

Boğa Burcundaki Tutulma Burçları Nasıl Etkileyecek?

Boğa Burcundaki Tutulma Burçları Nasıl Etkileyecek?

Koç Burcuna Etkisi

2021 yılını sizi niçin özetleyecek olursak; ''güçlü'' kelimesi bu tanıma uygun olacaktır. Yıl boyunca karşılaştığınız sorumluluklara karşı sorumluluklar almak durumunda kaldınız. Ekonomik olarak yorgun ve kafanız dolu hissediyor olabilirsiniz. Toprak burcunda gerçekleşecek tutulma güven evinizi yakından ilgilendiriyor.

• Aile ile kafa kafaya verip uzun soluklu planlar yapmanız gerekecek.

• Eğer evli bir Koç burcuysanız; eşinizin ailesi ile yaşadığınız problemler sakinleşecek.

Tavsiyem; Aralığın başına kadar verdiğiniz kararı bir kez daha gözden geçirmeniz.

Boğa Burcuna Etkisi

Sevgili Boğa burçları tutulmanın ev sahibisiniz. Parçalı Ay tutulması; yılın başında şok olduğunuz, yorulduğunuz sorunları toparlayabileceğinizi işaret ediyor. Yani Ay burcunuzda tutulurken size de desteğini esirgemeyecek.

• Yatırım ve fırsatlar ayağınıza gelecek.

• Daha tutumlu olacak ve maddi gücünüzü doğru kullanacaksınız

Tavsiyem; Geri çekilin ve izleyin

İkizler Burcuna Etkisi

Gökyüzünde parçalı bir Ay tutulması mevcut yılın başından bu yana ilişkilerde bir sağa bir sola savruldunuz. İster evli olun ister ilişkiniz olsun, emin olamadığınız bir duygu sarmalından geçtiniz. Kararsızlıklarınız son bulacak ve net kararlar alabileceksiniz.

• Boşanmayı düşünen, evliliğinde sorun yaşayan bir İkizler burcuysanız tutulma size tavırlarınız konusunda yardımcı olacak.

• İhmalkarlığına uğradığınız arkadaşınız ile sorunlarınız konuşacaksınız.

Tavsiyem; Karar vermekten korkmayın

Yengeç Burcuna Etkisi

Sevgili Yengeç burçları toprak burcunda gerçekleşecek tutulma; duygularınızı değiştirecek. Yönetici gezegeninizin ay olması ve Ay'da tutulma yaşanması iç Dünyanızı ortaya çıkaracak. Geçmişten gelen küslükleri, sıkıntıları tekrar gündeminize alacaksınız.

• İş arayan bir Yengeç burcuysanız eski iş yerinizden teklif alabilirsiniz.

• Çocuğu olan bir Yengeç burcuysanız evladınızın tutulmayla hareketliliği artabilir.

Tavsiyem; İnsanlar arasındaki küslüklere ara bulucu olmaya çalışın derim.

Aslan Burcuna Etkisi

Sevgili Aslan burçları toprak burcunda gerçekleşecek parçalı Ay tutulması; sizi destekliyor. Özellikle yılın başından bu yana çok emek verdim, aralıksız çalıştım dediğiniz bir süreç varsa mutluluğa ereceksiniz.

• Çalışan bir Aslan burcuysanız pozisyonunuzda daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

• Eğitim gören bir Aslan burcuysanız elde ettiğiniz başarı sizi mutlu edecek türden olacak.

Tavsiyem; Sorumluluk üstlenmekten korkmayın tutulma size hitap ediyor!

Başak Burcuna Etkisi

Sevgili Başak burçları Zodyak'ın 6. burcusunuz. Toprak burucunda gerçekleşecek tutulma sizi yakından ilgilendiriyor. Son iki yıldır sahiplenme sevdiklerinizi koruma iç güdünüzün verdiği tedirginlik biraz daha yavaşlayacak.

• Bireysel hayatınıza daha çok önem vermeye başlayacaksınız.

• Kilonuza veya görünüşünüze kafanız takılabilir.

Tavsiyem; Spora başlayabilir ya da diyete girebilirsiniz.

Diğer 6 burç henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde sizler için paylaşacağız.

Diğer 6 burç henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde sizler için paylaşacağız.

Diğer 6 burç henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde sizler için paylaşacağız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?