Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Günleriniz Zorlu Geçecek! Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

40PAYLAŞIM

Rüyalarımıza en çok konu olan köpekler astroloji uzmanları tarafından nasıl yorumlanıyor? Anlamsız gibi gözükse de rüyada köpek görmek oldukça sık karşılaşılan bir durum.

Kimi astroloji uzmanları rüyada köpek görmenin aslında olumsuzluğa işaret ettiğini söylese de, rüyada köpek görmek bir çok açıdan olumlu sonuçlarla karşılaşacağınızın anlamını taşır.

Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, korunma ve gücü simgeler. Rüya sahibinin güçlü adımlarla ilerleyeceği, yeni işlerle karşılaşacağını gösterir.

Rüyada köpek görmek arkadaşlık konunuza, gizli korkularınıza ya da kendinizin daha bilmediği bir yeteneğe sahip olduğunu gösterir.

Rüyada görülen köpeğin astrolojik yorumu, köpeğin cinsiyetine göre değişiklik gösterir.
Sizler için tüm astrolojik yorumları derledik.

Başınıza bela açacak, kötü karakterli bir kadını temsil eder.

Rüyanızda dişi bir köpek gördüyseniz ve bu köpek sizi kovalıyorsa hayatınızda başınıza bela açacak, kötü karakterli bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.

Arzuladığınız duygular kapıda!

Rüyanızda köpek sürüsü gördüyseniz bu varsa cinsel, yoksa en çok arzuladığınız duygulara sahip olacağınız anlamına gelir.

Canınızın sıkılacak olduğunun habercisidir.

Rüyanızda ölü köpek görmeniz durumunda ciddi bir hastalık geçireceğinizi ya da art arda can sıkıcı durumlarla karşılaşacağınızı üzülerek söylemek isteriz. Şimdiden kendinizi ve psikolojinizi hazırlayın.

İş hayatınızdaki zorlu rekabetlere hazırlanın.

Rüyanızda bir köpek tarafından ısırılmanız durumunda yakın ya da uzak bir düşman tarafından zararlı çıkacağınızı söyleyelim. Bu düşmanınız iş hayatınızda rekabete gireceğiniz kişi olabilir.

Gizlediğiniz şeyler rüyalarınıza da yansıyor.

Eğer rüyanızda konuşan bir köpek gördüyseniz, bu sizin bir şeyler gizlediğiniz ve size baskı uyguladığından rüyanıza kadar yansıdığını gösterir.

Rüyanızı yorum kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Rüyanızda kedi de gördüyseniz sizi şöyle alalım

Dikkat! Tüyleriniz Ürperebilir: Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? - onedio.com
Dikkat! Tüyleriniz Ürperebilir: Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayse-bahcali

vay be onedio da rüya tabirlerine dönüyor çok çaresizler

Görüş Bildir