Güneş Girmeyen Eve Giren Oyun Koltuğu

Gamer-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Güneş Girmeyen Eve Giren Oyun Koltuğu

Güneş Girmeyen Eve Giren Oyun Koltuğu

Güneş Girmeyen Eve Giren Oyun Koltuğu Kanadalı teknoloji şirketi Modern Work Environment, oyun düşkünlerinin bir daha sokağa adım atmamasına neden olacak bir ürün geliştirdi: Emperor 200 oyun koltuğu.

Tasarımı bir akrebi andıran Emperor 200, üç ekran ve hava temizleme siteminin yanı sıra, ışık terapisi özelliğine sahip. Dev oyun koltuğunun fiyatı ise 44,740 dolar. Birçok lüks aracın alınabileceği fiyattan piyasaya sürülecek olan Emperor 200, en iyi görüntü alanını yaratmak amacıyla üç ekranı yukarıdan uzanan kolunda taşıyor. Ekranların yüksekliği, oyuncunun isteğine göre ayarlanabiliyor.

Hava temizleme sistemi, oyuncular 24 inç LED monitörlere kilitlenmiş bir halde oyun oynarken, havayı patojenlerden arındırmayı amaçlıyor. Ayrıca, sigara içen oyuncular, sigara dumanını çeken sistem sayesinde görüş alanlarının kapanması gibi bir sorun yaşamayacak.

Güneş görmenize gerek yok

Emperor 200’ün en ilginç özelliklerinden biri, ışık terapi sistemi. Oyuncuların oyunlara hapsoldukları saatler boyunca güneşten mahrum kalacaklarını hesaplayan Kanadalı mühendisler, oyun koltuğuna D-vitamini sağlayacak ışık terapi sistemini ekledi.

Eğer Emperor 200 cebinize çok pahalı gelirse, bir alt modeli 1510’u alabilirsiniz. Fiyatı 6,200 dolar olan 1510, hava temizleme sistemi ve ışık terapisine sahip değil. Yine de LED monitörler BOD hoparlörler içeriyor.

Emperor 200’ün temiz hava ve güneş ışığı sağlayan özellikleri oyun koltukları arasında bir ilk. Ancak bu özelliklerin dış ortamın gerçek unsurlarını oyunculara ne kadar sunabileceği şüpheli.

Teknik özellikler

PlayStation 3 entegre edilen Emperor 200, Logitech QuickCam Pro 9000 web kamerası ve oyun istasyonunu kotrol etmek için 18 cm genişliğinde dokunmatik ekran içeriyor.

Emperor 200’ün kaynağını oşuşturan Windows kişisel bilgisayar, Intel Core i7-965 Extreme 3.2GHz işlemci, 12GB DDR3 SDRAM, 1792MB nVidia GeForce GTX 295 ekran kartı ve 1.28 terabyte hafızaya sahip.

Şaşırtıcı bir özellik, bilgisayarın işletim sisteminin Windows Vista SP1 olması. Bilgisayar ayrıca dış ortamın gürültüsünü kesecek kulaklıklar, medya kartı okuyucu, iki USB bağlantısı, iki eSATA bağlantısı ve bir Blu-ray disk oynatıcıya bulunduruyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

PlaystationWindows 8oyunweb
Görüş Bildir